Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

słuchajcie, nie potrzebuje ktoś kontenera na budowę?

do tej pory u mnie stał i się świetnie jako magazynek sprawdzał

teraz mam w zasadzie etap wykończeniówki (chwilowo zawieszony z powodu 'fuchy' ekipy) ale w międzyczasie chcę postawić płot i trochę mi ten kontener wadzi...

taki kontener-kontener ;)

po szczegóły na PW zapraszam jakby ktoś był zainteresowany... chciałąbym isę go pozbyc w miarę szybko

aha, no i stoi w Świebodzinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Budujących LUBUSZAN!

Szukam ekipy na "dokończenie" budowy kominów (syst.icopal + cegła klinkier) oraz szczytów (poroton robena) i ścianek działowych na poddaszu solbet 12 z okolic Gorzowa, moja ekipa się ulotniła, jak powiedziałam dość z przedpłatami za robotę. Byli OK, do momentu jak nagle zaczęli sobie doliczać za kolejne etapy budowy, a cenę mieliśmy za SSO już ustaloną :roll::roll:

Z góry dzięki za pomoc

 

 

poszło na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[poszło na priva

Piszę na forum, bo na priva nie idzie :( :(

Dzięki wielkie za namiar na p.P..., qrcze... mężu się sprężył i znalazł nowych budowlańców w expressowym tempie, póki co jest OK, ale zachowam nr tel ! ... i oczywiście dzięki za temat "okien" !!! :))

 

Właśnie się z mężem wybieramy na przejażdżki po oknowych producentach :) i najpierw podjedziemy do Koppi... dużo są zachwalani tu na forum :) a wszelkie uwagi tutaj są godne zapamiętania :) ;d ;d

 

Pozdrawiam serdecznie!

Aga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

witam wszystkim

my jestesmy juz po zakupie dzialeczki, bedziemy sie budowac w Plotach pod Zielona. juz jestesmy zdecydowani na Cezara z DOMENY I SZUKAMY FACHOWCOW I KIEROWNIKA BUDOWY

czy ktos moglby nam polecic jakas sprawdzona ekipe solidna i slowna

i kierownika budowy ale tez zeby nie byl to taki ktos ktory sie tylko podpisze , ale ktos kto troche dba i sprawdza budowe , cos doradzi pomoze

jesli macie namiary na takich ludzi bardzo prosze o kontakt na priva

barzdo dziekuje i powodzenia z waszymi sprawami

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dziekuje wszystkim za namiary na priva na ekipy i kierownika;)

a czy ktos z Was robil strop z gotowych plyt??? jak tak to czy mozecie podac producentow(okolice Zielonej)

pozdro

 

Witam.

 

Jestem na etapie szukania kierownika budowy. Czy możecie kogoś polecić? Budowa w miejscowości Ochla. Wszelkie namiary mile widziane.

 

z góry dziekuję,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie b. dobrego elektryka albo potrzebujecie b. dobre okna za dobre pieniądze to dajcie znać wyślę namiary na priv

Pozdrawiam :lol:

 

Wprawdzie elektryka już mam ale bardzo proszę o namiary na dobre okna :)

Przewertowałem PKT i mam już kilka firm które produkują okna PCV ,ale pamiętam ze ktoś z naszych forumowiczów polecał firmę Koppi z Kłodawy i nawet pomagał uzyskać rabat. Proszę o sugestie gdzie zamawialiście okna i ewentualne uwagi

Z góry dziękuje :) i POZDRAWIAM

Edytowane przez brombel123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...