Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dla Wszystkich Pań a budujących Lubuszanek w szczególności Wszystkiego Najlepszego Wiosny Słońca i Radości by wszystkie Wasze Marzenia się spełniły i nie drogie ( ach te koszty) były (ale mi się rymło) z okazji 8 Marca życzy Mario5 i (chyba też ?)reszta Panów Pozdrawiam

 

Dołączam się do życzeń!!!!! :D :D :D :D

Mario5

Ale się wyrwałeś chłopie!!! 8) .......rozumiem ,chciałeś być pierwszy! :wink:

 

Pozdrówka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Dzięki za zaproszenie :D :D :D

Wczoraj byliśmy w J. ale Was nie było :cry:

A kiedy planujecie wizytę w J. ? :D

 

Pozdrawiam :D :D :D

 

Bylismy w niedziele ale od ok. 13-14 i jeszcze z przerwą na wypad do lasu. Szkoda, ze sie nie spotkalismy. Jesteśmy codziennie, ale w godzinach trudnych do określenia. Napewno będę w sobotę. I zapewne na trochę dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Wszystkich Pań a budujących Lubuszanek w szczególności Wszystkiego Najlepszego Wiosny Słońca i Radości by wszystkie Wasze Marzenia się spełniły i nie drogie ( ach te koszty) były (ale mi się rymło) z okazji 8 Marca życzy Mario5 i (chyba też ?)reszta Panów Pozdrawiam

 

Dołączam się do życzeń!!!!! :D :D :D :D

Mario5

Ale się wyrwałeś chłopie!!! 8) .......rozumiem ,chciałeś być pierwszy! :wink:

 

Pozdrówka! :D

kochane chłopaki :wink:

 

dzięx serdeczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za zaproszenie :D :D :D

Wczoraj byliśmy w J. ale Was nie było :cry:

A kiedy planujecie wizytę w J. ? :D

 

Pozdrawiam :D :D :D

 

Bylismy w niedziele ale od ok. 13-14 i jeszcze z przerwą na wypad do lasu. Szkoda, ze sie nie spotkalismy. Jesteśmy codziennie, ale w godzinach trudnych do określenia. Napewno będę w sobotę. I zapewne na trochę dłużej.

 

Jak będziemy w J. to na pewno zajrzymy :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, a gdzie najtaniej polbruk,

bo kostka brukowa, to chyba straaasznie droga.

Dajcie znać co u siebie na podwórkach kładziecie.

Funia proponuje przeanalizowac i sprobowac sprowadzic caly transport kostek granitowych ze Strzegomia czyli prosto z kamieniolomow. Aby bylo oplacalne nalezaloby sprowadzic caly transport. W zaleznosci od potrzeb mozna akcje przeprowadzic we dwoch albo trzech inwestorow. Mysle ze cena bedzie porownywalna z polbrukiem a granit to granit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, a gdzie najtaniej polbruk,

bo kostka brukowa, to chyba straaasznie droga.

Dajcie znać co u siebie na podwórkach kładziecie.

Funia proponuje przeanalizowac i sprobowac sprowadzic caly transport kostek granitowych ze Strzegomia czyli prosto z kamieniolomow. Aby bylo oplacalne nalezaloby sprowadzic caly transport. W zaleznosci od potrzeb mozna akcje przeprowadzic we dwoch albo trzech inwestorow. Mysle ze cena bedzie porownywalna z polbrukiem a granit to granit.

tylko, ze słyszałam, że fachowcy za położenie 1m2 kostki granitowej to wołają ok.50-60 zł

 

a ja potrzebuję wyłożyć grubo ponad 100m2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

    Funia napisał:
    Kochani, a gdzie najtaniej polbruk,
    bo kostka brukowa, to chyba straaasznie droga.
    Dajcie znać co u siebie na podwórkach kładziecie.
     
     
     
    Kostka granitowa 4/6 w Strzegomiu kosztuje 185PLN netto, wydajnosc to ok.8,5m2/t. Transport 25t okolo 1300PLN.
    Pozdrawiam

 

Oferta z Zielonej Góry; 200zł /t.

wydajność 4/6-8,5m2

8/10-5m2

15/17-2,8m2

 

Pozdrówka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, a gdzie najtaniej polbruk,

bo kostka brukowa, to chyba straaasznie droga.

Dajcie znać co u siebie na podwórkach kładziecie.

Funia proponuje przeanalizowac i sprobowac sprowadzic caly transport kostek granitowych ze Strzegomia czyli prosto z kamieniolomow. Aby bylo oplacalne nalezaloby sprowadzic caly transport. W zaleznosci od potrzeb mozna akcje przeprowadzic we dwoch albo trzech inwestorow. Mysle ze cena bedzie porownywalna z polbrukiem a granit to granit.

tylko, ze słyszałam, że fachowcy za położenie 1m2 kostki granitowej to wołają ok.50-60 zł

 

a ja potrzebuję wyłożyć grubo ponad 100m2

U mnie firma brala przed 3-4 laty (dokladnie nie pamietam, ten czas tak szybko leci) za polozenie 25 zl/m2 a byli tez tacy co chcieli i 70 zl/m2. Ma znaczenie jakie sie ma podloze. Jedni chcieli wybierac 60cm ziemi i dawac tluczen, pospolke i.t.d. U mnie wybrali ziemie na glebokosc ok. sztychu od lopaty i dawali pospolke wzbogacona cementem. Do tej pory nic sie nie dzieje. Jedyny problem mam z zona (jak zwykle :wink: ) bo w fugach wyrasta mech i czasami jakies zielsko. Zonie sie to nie podoba tzn. zielsko i mech a mi tylko zielsko. Zielsko zwalczam miejscowo roudapem a mech podziwiam.

Ktos pisze o 200 zl/za tone w ZG. Nie ma co kombinowac ze Strzegomien tylko brac. Ta churtownia moze jest w Raculi na poczatku jadac od strony Swiebodzina. Kupowalem u nich tez troche kostki granitowej 8-10cm na krawezniki i zwir plukany na opaske wokol domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikolaj ta oferta z Zielonej dotyczy granitu ? Jesli tak to moze podasz namiary choćby telefon.

Acca sprobuj w Lubogorze, jadac w kierunku na Olobok po lewej stronie jest wytwornia elementow betonowych, plyt Pro_Monta. Szefem jest pan Otarewicz o ile jeszcze dobrze pamietam. On kladl mi kostke i u niego tez czesciowo kupowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, czytałem i czytałem i w końcu nie doczytałem, ale obiecuję, że doczytam. :D

Budowę zacznę może w czerwcu. Obecnie jest tworzony projekt domu, poźniej pozwolenie na budowę także jak będzie to czerwiec to super. Ma stanąć niedaleko Żar. Szukam już jednak namiarów na baaardzo dobrego Kierownika Budowy i oczywiście ... niedrogiego :D

Podajcie mi namiary swoich z których jesteście zadowoleni.

Z góry dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol

Nie wiedziałam ,że Łotarewicz w Lubogorze prowadzi kostke granitową, ale zobaczę. Musze sie też zorientowac po ile mają bloczki betonowe, bo do nich mam najbliżej, ale w Zielonej oferuja mi w dwoch hurtowniach transport gratis, wiec tu roztrzygajace bedzie cena za bloczki. Podobno nie jest tani. Obiecalam sobie ,ze bede kupowac tam gdzie taniej lub równo cenowo za material i transport razem. w Świebodzinie jest wszystko strasznie drogo. na pewno jest drożej niz w Zielonej Gorze. o tym przekonalam sie juz osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...