Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Podam wszystkim chętnym ale dopiero w czwartek bo jak zaczną wszyscy dzwonić to facetowi się w głowie poprzewraca i gotów podnieś cenę mnie ma załatwić w czwartek 8 kamazów a potem będzie Wasz jeszcze raz przepraszam ale myślę że mnie zrozumiecie.Kto chce dostać namiary to podam na priv chyba że facet wyrazi zgodę to podam na naszym forum 8) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam wszystkim chętnym ale dopiero w czwartek bo jak zaczną wszyscy dzwonić to facetowi się w głowie poprzewraca i gotów podnieś cenę mnie ma załatwić w czwartek 8 kamazów a potem będzie Wasz jeszcze raz przepraszam ale myślę że mnie zrozumiecie.Kto chce dostać namiary to podam na priv chyba że facet wyrazi zgodę to podam na naszym forum 8) Pozdrawiam

 

To czekam cierpliwie do czwartku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze się pochwalić. Kupilismy 70 m2 gresu polerowanego, jakieś 30 m2 płytek do łazienki...... Jest szansa ze wprowadze się 23 czerwca. :D :D

 

Super :D

Wierzę,że wprowadzicie się tak jak planujecie :D Tego Wam życze :D

Pozdrawiam miłych sąsiadów :D :D :D

 

A my czekamy na słoneczko :roll: Pora by juz zacząć sezon budowlany:roll: :D

 

Pozdrawiam Wszystkich :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze się pochwalić. Kupilismy 70 m2 gresu polerowanego, jakieś 30 m2 płytek do łazienki...... Jest szansa ze wprowadze się 23 czerwca. :D :D

 

Super :D

Wierzę,że wprowadzicie się tak jak planujecie :D Tego Wam życze :D

Pozdrawiam miłych sąsiadów :D :D :D

 

 

Dzieki za wiarę :D Również pozdrawiam miłych sąsiadów i życzę jak najszybszego wznoszenia murów.

 

Pozdrowienia dla całej "Lubuskiej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję z rejonu Świebodzina dobrego hydraulika- kominek z płaszczem i piec gazowy- chyba junkers, podłogowka.Moze ktos zna znajacego sie na rzeczy.

 

Witam wszystkich

Acca5 conieco naklikałem Tobie na PriV sprawdz

 

CZY KTOŚ WIE ? gdzie można dostać cegły stare ale takie co były z zewnetrznej strony budynku już takie ściemniałe informacje mile widziane

 

Pozdrawiam udanego dnia zycze ARi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylewki:

Znam tylko z Wilkowa kolo Świebodzina tel.0683828154

pewnie gdyby mieli przyjechać do Gorzowa to policzyliby jak za zboże. :wink:

 

Ale dzięki

pozdrawiam :D

Nie sadze, porozmawiaj. Wylewki to kwestia jednego dnia.

Dzieki Karolku

ale udało sie umówić z fachowcem polecanym przez Malinkę i jak się okazało przez jeszcze 3 inne osoby.

 

Wchodzą zaraz po świętach, chyba, ze wczesniej jakiś termin im sie zwolni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robertt!!

znam kogoś takiego!!!!

i choć nie mogę do końca być obiektywny to szczerze polecam

to mój wójek - jego firma (namiary na Twoją pocztę)! do tej pory same superlatywy!!! i - ale już bez reklam!!!!!!!!!!!!!!!!

ja będę korzystał z ich usług i to nie dlatego, że rodzina, że może taniej, że może lepiej dla "swoich" ale dlatego, że ludzie mówią, że robią jak dla siebie!!!! taki to już jest nasz cały klan!

 

pozdrawiam

 

ps

wybrałem dachówkę!!!

brass czarna celtycka - prosze o krytykę lub słowa zachęty!!!

zrezygnowaliśmy z miedzianej robena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi,

acca5 - dzięki! wiem, że dach będzie ładny!!! w końcu juz go wybraliśmy:) (to było pytanie retoryczne)

 

namiary przesyłam

 

hi

ps

gdzie moi kochani mogę tanio nabyć szafkę spp?? (nie musi być pierwyj sort, bo pewnie zanim enea połączy to pewnie komuś się spodoba - źle sobie nie wróże ale różnie bywa) - oczywiście w okolicach z.g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...