Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja poszukuję prądowej szafki takiej docelowej (nie wiem jak się nazywa), która będzie w lini ogrodzenia /mam projekt/.

Ile takie szafki mniej więcej kosztują? Kompletnie nie wiem.

A może polecicie kogoś kto takie cudo potrafi zamontować !!

My płaciliśmy coś ok 1 tys.

 

A gdzie coś takiego się kupuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poszukuję prądowej szafki takiej docelowej (nie wiem jak się nazywa), która będzie w lini ogrodzenia /mam projekt/.

Ile takie szafki mniej więcej kosztują? Kompletnie nie wiem.

A może polecicie kogoś kto takie cudo potrafi zamontować !!

My płaciliśmy coś ok 1 tys.

 

A gdzie coś takiego się kupuje?

my kupowiliśmy w sklepie elektrycznym, ale z tego co wiem ENEA i Castoraa tez sprzedają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poszukuję prądowej szafki takiej docelowej (nie wiem jak się nazywa), która będzie w lini ogrodzenia /mam projekt/.

Ile takie szafki mniej więcej kosztują? Kompletnie nie wiem.

A może polecicie kogoś kto takie cudo potrafi zamontować !!

Jeśli chodzi o szafkę prądową to jest typ podany w umowie z ENEA , na pewno jest to szafka SPP -koszt od 800 do 1400zł , zależy od typu [pozioma lub pionowa] i wykonawcy.

Lecz słyszałem , że najlepiej gdy firma podłączająca wstawi swoją szafkę , trzeba tylko z nimi się dogadać i zapłacić.

 

 

Pozdrówka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wzystkich z Gorzowa :D

Buduję w Santocku koło Gorzowa, mam pozwolenie ale pogoda nie sprzyja ziemia gliniasta koparki sie zakopują, cholera mnie bierze bo nic nie mogę zrobić ...ziemia musi odeeschnać ...

Ekipe mam za 30tys do wieżby ,mają wejść od 15-tego do tego czasu miałm przygotować drogę dojazdwą 100m drogi i ściągnać humus ,a tu taka klapa ,podłamałam sie troszkę.

MAM SUPER FACHOWCA OD OGRODZENIA za słupek z robocizną 7,zł z za przęsło 60.zł noi koszt płaskowników ...już część mam wykonane i odebrane .-trzy strony ogrodzenia 110mb wyszło mnie z robocizną 7tys .zostaje koszt fundamentów -zastanowiam się nad prefabrykantami podobno wychodza taniej bedę dzwonić w pomiedziałekdo prefadomu

Mój projekt to dom pod jarzabem z g . 200m2 buduję z ceramiki 25.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario5

więc poczytałem uzgodnienia tzn umowe i pismo, które mi przysłali w tym tygodniu, w umowie mam tak (a podpisałem ją w kwietniu 2004):

"wykonanie / przygotowanie instalacji odbiorczej, o której mowa w par.3 pkt 2zrealizuje klient"

a w tym punkcie jest tak: "Inwestor w ramach zagospodarowania działki, na terenie działki w lini jej granicy zgodnie z określonymi warunkami przyłączenia winien zabudować szafkę przyłączeniowo-pomiarową wykonaną jako wnękowa, bądź jako wolnostojąca." a dalej jakieś tam techniczne ble, ble.

 

no więc jeżeli enea w z.g. stawiała Tobie szafkę to kiedy i co masz w umowie??

 

może zwyczajnie dałem się nabić w butekę temu monopoliście???

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkch lubuszan, jak widzę zima dała sie wszystkim we znaki. Ja co prawda długo sie nie odzywałam, ale praca wre i jak dobrze pojdzie to po swiętach się przeprowadzamy.Najgorsze były tynki, bo miały schnąć 6 tygodni a przez ta pogodę schły prawie 3 miesiące.Koszmar. Jeżeli Funiu nie znalazłaś jeszcze psadzkarzy to podaję nr. do moich są ze Strzelec robią szybko, tanio i dobrze Podaję od razu bo zanim znowu siądę do komp. to pewnie troche minie. 603 429 222

Pozdrawiam gorąco :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa podpisana w 2002 montowali wszystko w wrzesieniu 2005 linia napowietrzna około 70 m +30 m kablowa +skrzynka w granicy projekt materiał wykonawstwo razem zapłaciłem 1650 zł płaciłem za przewidywaną moc pobieraną docelowo w warunkach mam zapisane że oni to wszystko wykonują no i wykonali 8) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...