Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dobrych wiadomoœci cišg dalszy. :D

 

Od 18-ego kwietnia zaczynajš budować gazocišg. Jak wszystko dobrze pójdzie w pištek podłšczš nas do sieci :D :D :D :D :D :D Boże jak ja sie cieszę!!!!!!!

Witam , a gdzie budujesz?

Dziś dostała oferte na protherm 25 za 3,71 netto , lepszej oferty nikt w Gorzowie nie dostałam na ceramike noi klasa 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już wszystko przygotowane ,teraż fundamenty . Zostały mi jakieś odpady z płaskownika , Gosć od ogrodznia mówi że coś zklece , zobaczymy jak będzie w praktyce. Ale ogólnie jestem zadowolona .

JUTRO ZACZNE SZUKAĆ KOPARKI do wykopów pod te fundamenty ogrodzeniowe , umówię się juz po świętach.A apropo ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWYCH SPOKOJNYCH WESOŁYCH SWIĄT.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazociagu zazdroszcze szczerze. :D

 

ps. mnie cieszą inne nowosci na budowie - posadziłam jezynę :D

 

Funiu, skoro zazdrościsz gazociągu to może ucieszy Cię wiadomość, że MOW na "poświętach" planuje spotkanie w Ulimiu dotyczące możliwości budowy gazociągu w tej miejscowości.

 

Do grupy: przedstawię się przy okazji jako przyszły inwestor, a obecnie właściciel działki budowlanej leżącej kilkaset metrów za granicą Gorzowa, na etapie załatwiania formalności do warunków zabudowy. Pozdrawiam sąsiadów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrych wiadomoœci cišg dalszy. :D

 

Od 18-ego kwietnia zaczynajš budować gazocišg. Jak wszystko dobrze pójdzie w pištek podłšczš nas do sieci :D :D :D :D :D :D Boże jak ja sie cieszę!!!!!!!

Witam , a gdzie budujesz?

Dziś dostała oferte na protherm 25 za 3,71 netto , lepszej oferty nikt w Gorzowie nie dostałam na ceramike noi klasa 150

 

My budujemy dom w Janczewie - już wykańczamy (również siebie :wink: ) Jest duze prawdopodobieństwo, ze na koniec czerwca juz zamieszkamy. Nie bedzie całkowicie skonczony ale codzienne powroty do Gorzowa juz nas męczš ,poza tym ograniczymy koszty - benzynka znowu idzie do góry.

 

Funia

 

Nie zazdroœć ,MOW bardzo szybko podłšcza gaz. My niestety byliœmy skazani na monopoliste. I czekalismy ponad rok.

Ja tez wsadziłam pare badyli - 7 jabłonek- mam nadzieję, że jakaœ sie przyjmie. Drzewka juz kilkuletnie, więc wieksze ryzyko że padnš.

Poza tym na tarasie pięknie kwitnš bratki, wschodzš tulipany. Och, niech ta wiosna "buchnie majem."

 

 

WSZYSTKIM FORUMOWICZOM ŻYCZĘ WESOŁYCH ŒWIĽT WIELKANOCNYCH

 

http://www.gify.com.pl/albums/wielkanoc/t_wielkanoc_18.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już wszystko przygotowane ,teraż fundamenty . Zostały mi jakieś odpady z płaskownika , Gosć od ogrodznia mówi że coś zklece , zobaczymy jak będzie w praktyce. Ale ogólnie jestem zadowolona .

JUTRO ZACZNE SZUKAĆ KOPARKI do wykopów pod te fundamenty ogrodzeniowe , umówię się juz po świętach.A apropo ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWYCH SPOKOJNYCH WESOŁYCH SWIĄT.

POZDRAWIAM

mój Misiek na namiary na jakiegoś fajnego koparkowego

wieczorem dam znać na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazociagu zazdroszcze szczerze. :D

 

ps. mnie cieszą inne nowosci na budowie - posadziłam jezynę :D

 

Funiu, skoro zazdrościsz gazociągu to może ucieszy Cię wiadomość, że MOW na "poświętach" planuje spotkanie w Ulimiu dotyczące możliwości budowy gazociągu w tej miejscowości.

 

Do grupy: przedstawię się przy okazji jako przyszły inwestor, a obecnie właściciel działki budowlanej leżącej kilkaset metrów za granicą Gorzowa, na etapie załatwiania formalności do warunków zabudowy. Pozdrawiam sąsiadów :)

Kochany Suwałku - to jak prezent od Zajączka

przywracasz mi wiare w ludzi (albo raczej w ciepłą zimę :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...