Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:D

 

ostatnio pełno u nas rozterek.....

jekie już drzewka posadzić??? jeszcze nie ma domu, ale ziemia jest, a ja bardzo chcę mieć "obsadzoną" działkę- dom w zieleni mi się marzy...

 

zmiana stropu też mi spędza sen z powiek- zmieniamy drewniany na płyty kanałowe, jednak nie mamy ścian nośnych, no i nie wiem czy to tak do końca dobrze..... :o

 

poza tym wszystko ok

 

już niedługo wakacje i mam nadzieję budowa domu- ruszamy w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJCIE :D :D :D

...............

:D wielu z Was buduje blisko miejsc z mojego dzieciństwa (pozdrowienia dlaFuni)

..........

Serdeczne pozdrowienia :D

 

 

Mi dziś nasi fachowcy krew zagotowali, wchodzą dopiero w piątek lub sobotę :(

 

Niby mówili, że to może być poniedziałek lub środa - na pewno ten tydzień, ale ja bym chciała już :oops:

 

 

Kurcze, najbardziej nie lubię jak coś mi się zapycha i nie wychodzi w terminie :-?

 

Ps. dziś spotkanie z gościem od polbruku, zobaczymy co z niego wyniknie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasi z tym stropem to sie nie martw ,ja tez mam kanalowy i wiem ,ze dzięki temu nie będę miała podciągów, musisz pogadac z konstruktorem, ktory sie na tym zna, na pewno cos doradzi, wszystko trzeba przeliczać. Sa rozne stropy kanalowenp. zelbetowy i struno-betonowy, ten drugi wytrzymuje wieksze obciążenia. zależy też jaką masz rozpietośc stropów:od do w m.

Mi dzis postawili śliczny garaż blaszak na cele budowlane- oko me cieszy to coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garaż pół godziny lub ciut dlużej, przygotuj 10x70cm zagiętych haczyków , haczyk 4cm fi10cm, takie dlugie szpile do przymocowania garazu do ziemi-wbija się je o specjalne zaczepy. Wyglada świetnie ale jest lekki i wiatr go może porwać.

Mój studniarz 180-190 zl/mb z Kaławy.

Witaj .Czy te haczyki to konieczność? Nie mają ich przy sobie monterzy?

Miałaś wylewkę ? czy wypoziomowane cztery narozniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Gwiazdko :D :D :D

Pierwsza noc we własnym domku 8) suuupeeerrr :D :D :D

Nasz dom będzie miał nr 65, a oprócz tego jeszcze jakaś literka- jeszcze nie wiem jaka :roll:

 

 

 

Pozdróweczka :D :D :D

 

 

Wiem że nasz bedzie miał 66 i tez jakaś literka. Ze wstepnych kalkulacji wynika że "e" lub "i". Sasiedzi dwa domy dalej mają " g".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...