Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Witam .....no tak budujemy się...słonko ładnie świeci :lol: Humus ściągnięty :lol: :lol: :lol: już myślałam że nigdy sie nie doczekam tej chwili. Przyjemne to uczucie aż miło było popatrzeć jak fadroma pracowała 8) Blaszak postawiony - jestem bardzo zadowolona dzięki acca5 za namiary..noi umnie po komuni ...

jutro ma przyjechać gruz od zarabskiego 4 duże samochody na zrobienie tej wykorytowanej juz drogi-mam nadzieje że pogoda się utrzyma. Pozdrawiam wszystkich serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA CZEKAM NA POZWOLENIE NA BUDOWĘ................................. ZRESZTĄ PO MIESIĘCZNYCH ZMAGANIACH Z ARCHITEKTEM I POTRZEBAMI, KTÓRE TRZEBA BYŁO UWZGLĘDNIĆW PROJEKCIE

 

RZECZYWIŚCIE DUŻO TU PAŃ BUDUJĄCYCH :lol:

 

POZDRAWIAM

 

 

Gratulacje!!!! :D I jak zakończyły sie zmiany w domku? Napisz co zmieniliście.

 

 

Ja dalej walcze z perzem. Jestem na półmetku. Niestety muszę jeszcze walczyć z meszkami :evil: :evil: :evil: Tę walkę niestety przegrywam :evil: :evil: :evil: Pomoć mają niedługo truc to male, wredne stworzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdko, czy twoj domek nie buduje sie na wylocie z Gorzowa w kierunku na Drezdenko, bo domek Huragan widzialam gdzies w tej okolicy, obok bylo kilka innych nowych budujacych sie domków.

Drugie pytanie czy mozecie zrobić (mam na mśsli )Gorzowian foto domu Krola cygaóow czy jest to raczej niemozliwe. Widziałam przepiekny, nadaje sie do działu elewacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdko, czy twoj domek nie buduje sie na wylocie z Gorzowa w kierunku na Drezdenko, bo domek Huragan widzialam gdzies w tej okolicy, obok bylo kilka innych nowych budujacych sie domków.

Drugie pytanie czy mozecie zrobić (mam na mśsli )Gorzowian foto domu Krola cygaóow czy jest to raczej niemozliwe. Widziałam przepiekny, nadaje sie do działu elewacje.

 

 

Nie wiem którą drogą jechałaś? Huraganów w okolicy coraz więcej. :lol: A my juz nie w Gorzowie, nawet nie na rogarkach. My już wiocha :lol: :wink: Ale możliwe, że widziałaś właśnie nasz domek. Faktycznie w sąsiedztwie buduje się kilka domów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!!! :D I jak zakończyły sie zmiany w domku? Napisz co zmieniliście.

 

 

W sumie niewiele, taras pozostanie na swoim miejscu, ale będzie zadaszony- mocno.... nad wejściem do domu będzie prosty- jednospadowy daszek, no i komin koło kuchni- przekonałam się do kominka- a raczej małej kozy :wink: nie wiem czy kominek się zmieści :o

 

Ależ Ty Gwiazdko jesteś uparta z tym perzem................

podziwiam i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super ze bedzie mocno zadaszony taras, ale jeszcze bardziej ciesze się ze bedziecie mieli kozę/kominek. Grzane winko i koza......... :lol: :lol: :lol: :wink:

 

 

Co do perzu to pokonałam kolejny zagon ziemi - chyba w pištek posieje nastepnš turę trawy. Dziœ moim oczom -może bardziej dłoniom - pokazała się młodziutka trawka. Ależ to przyjemne uczucie po tych mordęgach. Posiałam wczoraj pnšcza, kolejne nasiona czekaja na wolnš chwilę albo napływ siły roboczej :lol: 8) . Jutro jade jeszcze do mamy na działke, bo uszykowała mi kwiaty................. kochana mama. :D :D To wszystko sprawia mi duzo frajdy ale doba bardzo się skurczyła - powinna mieć już jakieœ 36 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...