Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czytam czytam i wszystkim zazdroszcze. Tak pieknie Wam ida budowy:)a ja w USA siedze i zarbiam. ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. chociaz co tu gadac wcale nie narzekam. winko dobre pije i jest ok...a pracowac trzeba zeb cos miec:)

pozdrawiam wszystkich Lubuszan i zycze duuuzych postepow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ten polecony hydrAULIK MNIAŁ SIE ODEZWAĆ I ANI SŁUCHU I WIDU A OBIECAŁ... :roll: aCCA JAK TAM U Ciebie? Miałaś wysłać mi swoje zdjęcia :roll:

 

 

casandra75 podaj mi nr na priva. Wczoraj z nim gadałam, przeprasza, ale gdzieś zgubił Twój telefon.Szczerze mówiąć to dopiero wczoraj dowiedziałam się, że dzwoniłaś do niego :roll: gdybym wcześniej wiedziała dałabym wcześniej znać, że nie ma Twojego tel :roll:

 

No cóż chciałam dobrze :cry: Dałam namiar, a reszta....

 

 

 

Pozdrawiam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten polecony hydrAULIK MNIAŁ SIE ODEZWAĆ I ANI SŁUCHU I WIDU A OBIECAŁ... :roll: aCCA JAK TAM U Ciebie? Miałaś wysłać mi swoje zdjęcia :roll:

 

 

casandra75 podaj mi nr na priva. Wczoraj z nim gadałam, przeprasza, ale gdzieś zgubił Twój telefon.Szczerze mówiąć to dopiero wczoraj dowiedziałam się, że dzwoniłaś do niego :roll: gdybym wcześniej wiedziała dałabym wcześniej znać, że nie ma Twojego tel :roll:

 

No cóż chciałam dobrze :cry: Dałam namiar, a reszta....

witam no własnie jakoś to wyszło nie tak ale to nic juz mam namniary .Dzięki za chęć pomocy .Poztym sciany fundamentowe są już i nawet zaiz. i zasypane teraz hydraulik wchodzi noi zalanie powiedział mi za robocizne 700,00 wyprowadzenie wody i kanalizy + docelowo ze studni w tej kwocie. Studnnia oddalona o jakieś 100mmoże więcej a materiały kompletne około 1000,00 chyba dobrze :-? :roll:

 

Pozdrawiam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f5c57b58d897a6f.html</p><p>

No pięknie

widać, że naprawdę się buduje :D

 

GRATULACJE

 

ps. jak zobaczyłam swoje fundamenty, to byłam przerażona, że ten nasz domek będzie taaaaaaaaaki malutki :roll: - czy też masz to samo?

No ja też tak myślę jak tam stoię ale to takie złudzenie ..zniknie jak bedą już ściany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi kochani Lubuszanie tylko tak dalej. Powodzenia.

8) Karol N

 

 

HEJ wszystkim i Karolowi

 

Dawno tu Ciebie niebyło moze Ty wiesz gdzie można dostać CEGŁY STARE z czoła budynku żeby miały cemny nalot, może w Twojej okolicy gdzieś sie rozwala budynek potrzebuje kilkanaście sztuk starej ciemnej cegły w dobrym stanie

 

To na tyle pogoda super aż za super za goraco

Pozdrawiam ARi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...