Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

casandra ładny ten Twój domek :D jestem na tym samym etapie :D

z tym dachem to prawda.Wyceniałam Euronit cementowy 9 300 i to była wycena od gwożdzia do... dachówki. Wyceniałam Koramic 10 091- tanio, ale wycena nie obejmowała wszystkiego.

Dobrze, że mam swoją rodzinną ekipę :roll:

A dało się tak bez problemu bez faktury 8) , czy masz jakies znajomości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 255m2 i wycenę na orgialna ceramikę naturalna czerwień za 14tys ale ze wszystkim wyceniali mi na Słowiańskiej W hurtowni budowlanej tam gdzie ściany ...Może znasz lepsze hurt w Gorzowie?

Z ta ekipa co umnie buduja mam podpisana umowę do więżby ,

ale potrzebuję namiary na solidna ekipe do położenia samej ceramiki jak masz jakies namiary to będę wdzięczna.

Moje plany to zamknięty dach na koniec wrzesnia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robilam wycenę w CMB, Zwolbecie( niepełna) i jest jeszcze fajna hurtownia obok Starostwa w gorzowie Raab karcher .

Namiar na dekarzy też mam. Podobno bdb i polecani, też ich zamówiłam.

A moje plany to dach na koniec pazdziernika :D

Namiar na ekipę na priva 8)

 

A dachówka to jakiej firmy :roll: tez koramic :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło starostwa to na słowiańskiej to oni mi wyceniali za 14,tys i unich kupowałam ściany sa naprawdę konkurecyjni ale chcę ich porównać z innym hurtowniami a co do Zwolbetu to troszkę się zraziłam z powodu tej terivy a ceramika z Wienerberger. KROMIC oczywiście :D

Daj namiary na dekarzy bębę niodzownie wdzięczna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Hej Ania :lol: co sie dowiedziałaś? Ja też mam nowinę.. Zwolbet bierze dochówke od Raab Karcher? Jak powiedziałam w zwolbecie że mam wycene odnich to powiedzieli że nie będą podchodzić do dolszych negocjaci bo j/w :lol: :lol:

 

Niestety nie dotarłam dzisiaj do hurtowni :-? Ja rozmawiałam 3 tyg temu z p. Magdą, to ona mi powiedziała o tej obniżce :roll: Nie rozumiem, jednym mówią, że obniżka, a innym, że podwyżka :roll:

 

:lol: :lol: :lol: dobre z tym Zwolbetem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...