Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Funia, jeżeli chodzi o "tego"pana, to Ty juz dobrze wiesz skąd on jest :wink: 8)

 

Super, że masz net :D

 

 

Pozdrawiam :D :D :D

Aniu mi się ciężko wybrać do Ciebie z Hanulą - zwłaszcza teram gdy został mi miesiąc do ostatniego egzaminu (wiesz jakiego) ale jaby co to serdecznie zapraszam.

 

Co do tego Pana - to warto naszym kochanym lubuszanom napidać że na pana od stropów z Międzychodu po prostu trezba uważać i tyle - reszta szczegółów np. w moim dzienniku - albo poście Ani powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za zaproszenie :D :D :D Mi z kolei cieżko sie bedzie wybrać do Ciebie, bo mąż wyjechał, a ja niestety niezmotoryzowana i bez prawa jazdy jestem :roll: Ale jestem w trakcie robienia prawka i wtedy.....

Ale jakbyś znalazła chwilę- w przerwie miedzy nauka, to zapraszam z Hanulą do siebie( do obecnego lokum) na kawkę-numer tel masz 8) i bliziutko od Ciebie( w linii prostej przez nowy most :lol: )

 

A co do stropu z Miedzychodu- to faktycznie radzę uważac, albo miec czasu i duuuzoo cierpliwości 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aniu w HMB sa fajne płytki klinkierowe do oklejenia komina i pdlicówki budynku za 0,49 brutto ..1szt

 

Dzięki 8)

Nastepny mój zakup, to wlasnie klinkier i rynny :D

Nie wiem na jakie rynny się zdecydowac. Chcielismy tytan- cynk, ale cena 2 400 jak na dzień dzisiejszy, to trochę duzo.

Mozecie polecić jakies rynny :roll:

Jakie macie :roll:

 

Pozdrawiam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aniu jeśli chodzi o rynny to niestety nie mam pojecia jekie :-? jeszcze sie nie zastanawiałam ...

 

funia

jesli potrzebujesz cos pilnie z luster szkła chetnie Ci pomogę :D kasa póżniej .. 8) damy rade trzeba sobie pomagać :D

 

Acca

Jak możesz odpowiedz mi ile masz stron ogrodzenia juz zrobione ?

Ja przód grodze na zime z samej siatki ...na wiosne bede myśled co dalej i z czego :D

 

A obecnie zastanawiam sie nad zmiana schodów nosnych na wylewane...

Chyba przypuszczalnie bedzie taniej? jak myslicie?

Ogladałam takie na forum ichyba zdecydowanie mi sie podobaja wylewane a na stopnie drewno i zboku male lampki podswitlajace super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wystapiłam do Gminy o wydanie warunków na przydomowa oczyszczalnie scieków , mam nadzieje że bedzie przychylna decyzja 8)

Nie chce być zalezna od szmbiary...o nie to nie dlamnie :x

To idealna sytuacja ...woda -ujęcie własne

kanaliza -POŚ

ogrzewanie kominek z rozprowadzeniem na CO

+ dodatkowo gaz narazie z butli póżniej z do 2 lat już z sieci .

Własnie zastanawiam się czy nie lepiej przemeczyć sie na kominku jakieś około 2 lata :-? 8) i poczekać na gaz z sieci?ale instalację napewno będe miała gazowa ...właśnie czekam na wycene wod-kan-gaz :D

Pozdrawiam was kobitki budujace :D bo jak narazie meżczyzn nie widu i nie słychu... A tak pozatym to umnie wielkie sprzatanie jeśli chodzi o rslinnosć mam trzy drzewa i jakies chaszcze na któtych całkowicie sie nie znam... Rodzina przyszła z pomocą i robimy porzadki na jesień...

Ale jestem dzis zmęczona , a mój maz obrazony bo powiedziałam mu że wcale nie zna sie na budowie ... 8) :-? :D

...no bo nigdy go nie ma ...bo nie musi bo ja jestem ciągle i pilnuje wszystkiego ..uzgadniam...negocjuje...itp itd...znacie to a on tylko ryby...

:D

no nie zna sie ...mam racje ... przejdzie mu.. :D jakos go udogrucham

Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pochwalę, że właśnie przyszło pismo ze starostwa, że nie musimy przekształcać naszej działeczki , jeśli budowa będzie na 5 ar a taki mieliśmy plan , bo reszta to ma być ogród, sad. :D :D

 

Mam pytanko czy kominek z płaszczem wodnym to daje też ciepłą wodę, czy tylko słuzy do podgrzewania grzejników?

 

Pozdrawiam

 

Lecę do gminy po warunki. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam was kobitki budujace :D bo jak narazie meżczyzn nie widu i nie słychu... (...)

 

Witam wszystkie zapracowane "kobitki" :wink: !!

No to moze sie pochwale swoim zaawansowaniem budowy:

Regipsy na poddaszu prawie skonczone (pozostalo szpachlowanie i szlifowanie)

na parterze prawie wszedzie są położone płytki, poza małym pomieszczeniem, które może poczekać, ściany są na etapie szykowania do malowania, piec tradycyjny z piecem chlebowym w kuchni jest gotowy i wyszedł całkem, całkiem :D , jedna z trzech łazienek już nadaje sie pod klucz, drzwi wewnętrzne na parter zamówione.

Pozostało jeszcze pomalowac, zamontować gniazdka i PRZEPROWADZKA!!!!

Mam nadzieje, ze na przełomie września i pażdziernika będę na SWOIM!!

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dla Wszystkich Lubuszan.

Wstępuje do Waszego klubu.

Chcę wybudować C77a.

Jestem na etapie załatwiania kredytu.

Kupiłem działke budowlaną w Prądocinie.

 

PS. Wydaje mi się, żę pani Renia33 już chyba zamieszkała nawet w C77a.

Jeżeli nie będzie problemu, bardzo proszę o0 przesłanie kilku zdjęć tego domku.

[email protected]

Pozdrawiam serdecznie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie poszukujemy ładnej ziemi na wymarzony domek.

 

Jak znacie coś ładnego, wolnego w Waszym otoczeniu - prosze dajcie znać.

Podobają nam się działki na wzgórzach nad wartą w stronę Santoka - oglądaliśmy kilka ale szukamy dalej, problem że ładne wzórza nie wiadomo do kogo należą no i marzenie to uzbrojona działka na szczycie nie na stoku. Lub każda ładna, najlepiej w okolicy lasów (np. Wawrów, Czechów, Kłodawa, itp.)

 

Z góry dziękujemy za informację najlepiej na [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...