Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Casandra75 polecam okna firmy OKPOL są to polskie okna dachowe, ja je użytkuję na swoim poddaszu już 4 lata i jestem zadowolona, nawet bardzo, działaja bez zarzutu. :wink:

 

Dzisiaj odebrałam warunki zabudowy z gminy, ale bedą musieli je troche zmienić , musze napisać podanie, bo dom jednak chcemy z garażem(domek D82)

 

Teraz zastanawiam się co dalej, na pewno do notariusza podpisać umowę, ale musze wziąć najpierw geodetę aby wytyczył działeczkę. :roll:

 

My za swoją działkę rolną(którą na szczęście nie trzeba przekształcać)za 11 arów zapłaciliśmy, tzn zapłacimy 25 tys. zł. i to jest u nas tanio. Sąsiad obok sprzedał dwie działeczki, każda po 7 ar , jedną za 35tys, drugą za 30tys.

 

Po notariuszu musze poszukać taniego architekta, bo nadal się zastanawiam, czy kupić gotowy projekt czy robic indywidualny. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acca, bardzo ładne masz to ogrodzenie :D 8)

 

Mycha, super, ja też przyjrzę sie tym okienkom 8)

 

Funiu niezdesperowana :wink: napewno wszystko sie ułozy- w wiadomych sprawach 8)

To dobra wiadomosć, ze w sprawach zawodowych, i kasowych 8) , będzie lepiej. A i sam doł narazie Wam wystarczy, bo nie jest malutki 8)

 

Casandra, czekam na fotki 8)

 

W dalszym ciągu zapytuje o rynny, bo niedługo muszę podjac decyzję :roll: Jakie, gdzie i za ile :-? :roll:

 

 

 

Pozdrawiam :D :D :D

 

Ps Mieliśmy zrobić jakieś forumowe spotkanko :roll: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać 3 kominy stoją a dachówka nadal czeka Castorama nie jest taka tania okno okapi 140/78 892,00zł z kołnierzem.

Więc najtaniej dostałam 850,00 zł mbrutto z kołnierzem i transportem od firmy gdzieś z polski namiary mam jakby co, zreszta bede jutro dzwonić i jeszcze może coś urwę..napisze co i jak :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...