Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam forumowiczów po wakacyjnej przerwie.

 

Mieszkamy :o :o :D :D - tak jak postanowiłam, wprowadziliśmy się

23 czerwca. Mimo, że dom nie jest jeszcze skończony postanowiliśmy juz nie wracać do Gorzowa.

 

 

 

Niestety w domu nie jestem podłączona do sieci. :cry: No ale trzeba sobie jakoś radzić. :wink:

 

Funia mieszkasz?

 

Aniu widzę postępy. niedługo wiecha!!! Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zalewałam strop :D . Kierownik osobiscie wbijał kotwy do murłaty co 120cm. Wlazłam po drabinie do góry- Super widok, mozna żalować ,że to tylko parterówka, ale pokój na gorze będzie jeden wielki-30m2 z trzema oknami dachowymi :D

 

Poznałam forumowego Mikołaja z naszej grupy :D , bo to on obsługiwał pompę. a wczoraj zapowiedział mi się,że mnie odwiedzi tylko,że nie wiedziałam,że to będzie on we własnej osobie jako obsługa pompy. :o

 

Jeszcze raz pozdrowienia dla Mikołaja. :D ( Boże on sam kładzie więźbę- to ci zdolniacha).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym też Wam sie pochwalic ile mnie wyniósł stan surowy otwarty, ale jeszcze długa droga do tego :-? , ale i tak jestem szczęśliwa, że już niedługo będziemy właścicielami działeczki "na papierku". :D

 

A w piątek idziemy do projektanta wybrać projekt domu, wybrałam dwa ale to narzeczony musi zdecydować który wybrać, chociaż wiem na który sie zdecyduje. 8) Bo strasznie mu zależało aby mieć pokój nad garażem, to będzie jego azyl, bilard, barek etc. :lol:

 

A powiedzcie mi jak wysoką macie siatkę na ogrodzeniu, czy 1,5m wystarczy?

 

Pozdrawiam Was serdecznie. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: :evil: Pomóżcie, własnie otrzymałam telefon,że nie bede miała grubych suszonych komorowo bel-20/32cm potrzebuje tego ok19,5mb na taras, skąd takie coś wziąć. cena była dobra i do zniesienia 2100netto za kubik ale transport kosztuje 300 euro- zwariowali chyba.Może by co innego wykombinować tylko skąd wziąc takie przekroje na naszym terenie może ktoś coś wie jak to ugryżć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Gwiazdko, zdążylam zauwazyć, że mieszkasz 8)

Super :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Ja tez nie wracałabym do Gorzowa, ale jeszcze trochę :cry: :wink:

Dzięki za gratki :D :D :D

Moze wpadniesz na kawkę, jestem praktycznie codziennie po poludniu 8)

 

Acca gratuluję stropu :D :D :D

Niestety nie umiem Tobie pomóc :cry:

 

Mycha powodzenia w wyborze projektu 8) :D

 

A mnie dzisiaj odwiedzila Casandra :D :D :D :D

 

 

Pozdrawiam Was serdecznie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :lol:

Mycha , ale mnie rozbawiłaś :lol: tam naprawde brakuje zera :lol:

Acca , nie mam pojęcia co Ci poradzić :lol:

Wszystko zależy od kierownika -powinien wiedzieć co w tej sytuacji-noi od projektu :roll:

Aniu miło mi się z Toba rozmawiało szkoda że tak krutko :wink: Czasami jestem zła bo mam za mało czasu, a dzień jest za krutki by pozałatwiac wszystko co by się chciało 8)

A ta Twoja piewnica 8) 8) już Ci jej zazdroszcze .. jest super...Pozdrawiam :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycha , ale mnie rozbawiłaś :lol: tam naprawde brakuje zera :lol:

Nie nie http://www.bizz.pl/forum/nowe/Smileys/default/eusa_naughty.gif nie brakuje zera :lol: , stan surowy oczywiście otwarty tyle ich wyniósł parę lat temu, ale bez robocizny,jak mój narzeczony robi kalkulację to też wychodzi dużo mniej niz 100tys. al zobaczymy później " w praniu" ile rzeczywiście nas wyniesie. :lol: :lol: 8)

Chyba ten domek wybierzemy,na razie jest wybrany na 90%. :D

http://www.archon.pl/index.php?act=12&sid=m3f2622855c5ac

 

Tylko ten domek z zewnątrz to bedę musiała upiekszyć, bo teraz strasznie wygląda jak dla mnie. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...