Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Lubuszan

 

Poszukuję:

- sprawdzonego kierownika budowy w Gorzowie - niedrogiego ale rzetelnego, nie figuranta, a osobę, która rzeczywiście zwróci uwagę na prawidłowość prac,

- ziemii do podniesienia poziomu działki,

- sprawdzonej ekipy budowlanej do stanu surowego zamkniętego.

 

Proszę o namiary na priv, lub tutaj jeśli wolicie :-) Wyszukiwarka jest do tego zbyt cienka :-(

 

Czy ktoś z Was otrzymał ostatnio pozwolenie na budowę? Ile w gorzowskim starostwie obecnie trwa okres oczekiwania od złożenia wniosku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć wszystkim,

 

wiem, wiem, cosik pobłądziłam :wink:.

Ale ja do Szanownych Lubuszan ze sprawą - mam mianowicie do przewiezienia kilka mebli - z miejsca przy trasie Szczecin - Poznań (na granicy wojwództw lubuskiego i wielkopolskiego) ... do Krakowa niestety, a jak usłyszałam cenę za transport, to wyszło drożej niż ten cały majdan jest wart (bezcenna jest tylko jego wartość snetymentalna)....

Może ktoś z Was zna kogoś kto wozi jakieś towary z południa Polski? Ja oczywiście zapłacę za przysługę, ale tak przy okazji to może wyszło by taniej niż transport przeprowadzkowy?

Gdyby komuś coś przypadkiem przyszło do głowy - proszę na priva.

Dzięki za chwilkę niebudowlanej uwagi!

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale nie mogłam zalogować się na moje hasło, ale założyłam nowe konto z bardzo podobnym nickiem :D .

 

Chciałam sie pochwalić , ze własnie dzisiaj stalismy sie z narzeczonym pełnoprawnymi włascicielami działki :D :D :D po równo 1/2 ja i 1/2 mój narzeczony, mój J. zartuje sobie że jakby co to jego połowa to ta z domem :lol: :lol: .

Teraz czekamy na pozwolenie na budowę , bardzo bysmy chcieli jeszcze w tym roku zrobić fundamenty z bloczkami , hmm to się chyba nazywa stan zero.

Trochę juz na działeczce działamy , była juz u nas fadroma, niestety nic więcej nie możemy kopać bez pozwolenia. Teraz myslimy nad nazwą naszej ulicy, bo mamy sobie taką wymyślić my i naszych dwóch sąsiadów budujących sie obok.

Dobrze, ze te wszystkie dokumenty potrzebne do pozwolenia przygotowuje za nas biuro projektowe , my tylko dzisiaj złożyliśmy podanie o warunki w energetyce.

Planujemy postawić ogrodzenie od strony gdzie bedzie ogród, jutro przyjeżdża geodeta odtworzyć nam działkę.

A to nasza działeczka:

http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/g/6/2/8/18949644_d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ale jestem zła :evil: :evil: , nie rowumiem tego jak geodeta może mieć problemy z odtworzeniem naszej działki, ma przeciez mapy i wyraźnie na mapie jest szerokośc z jednej strony działki 16,70m a on wysłał jakiś swoich ludzi i wiecie jaką zrobili szerokośc 14 m i to tylko z jednej strony powbijali pręty a z tej strony co jest 16,70 jest tylko jeden słupek a drugi niechcący został wykopany przez fadromę i został przesuniety a ci geodeci wzięli tylko wkopali go z powrotem nie sprawdzając czy dobra odległość :evil: :evil: :evil: .

Boje się w ogóle jak to poprawią, robić ogrodzenie , bo nie wiem czy aby na pewno dobrze wyznaczyli, bo będzie dopiero jak sie okaze ze komus zabraliśmy 5 cm.

 

TomD niestety ja nie znam ekipy , my swój domek bedziemy budować sami, bo mój narzeczony jest z zawodu budowlaniec.

A pochwal sie jaki domek bedziecie budować :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomD niestety ja nie znam ekipy , my swój domek bedziemy budować sami, bo mój narzeczony jest z zawodu budowlaniec.

A pochwal sie jaki domek bedziecie budować :D .

 

ANDROMEDA II z lustrzanym odbiciem.

http://www.dobredomy.pl/?id_project=20&infopage=1&lustro=1

 

W projekcie mam ściany z betonu komórkowego. Zastanawiam się jednak nad ceramiką tradycyjną pustak MAX 30 + 15 cm styropianu lub wełny. A ty mycho z czego budujesz ?

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomD niestety ja nie znam ekipy , my swój domek bedziemy budować sami, bo mój narzeczony jest z zawodu budowlaniec.

A pochwal sie jaki domek bedziecie budować :D .

 

ANDROMEDA II z lustrzanym odbiciem.

http://www.dobredomy.pl/?id_project=20&infopage=1&lustro=1

 

W projekcie mam ściany z betonu komórkowego. Zastanawiam się jednak nad ceramiką tradycyjną pustak MAX 30 + 15 cm styropianu lub wełny. A ty mycho z czego budujesz ?

 

Tomek

 

Ładny domek wybraliście.

Co do Twojego pytania to nie odpowiem bo nie wiem, jak w piątek wróci moja połowa to się zapytam i napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wam wszystkich, dawno nie pisalem bo brak czasu !

 

chcialem tylko ostrzegac o jakies oszustwa : TARTAK TOPOROWO :evil: niedaleko swiebodzina

 

niestety kupilem deski na dach, fakt ze tanie ale strasznie h.j.w., znaczy nie ladne !

cena 460 za kubik, gdzies blizej bily po 550 no ale to wogule inny towar !

 

sama kora, deski straszne krzywe, krotkie, wogole rozne grubosci od 2 do 3,5cm !! jednym slowem oszukaly mie, oczywiscie jak deski przyszly to paczki wygladali ladne bo wszystkie zle deski odwrocone

itd....

koszt zakupu 3200zl, jedna trzecia to odpady, reszta to duzo wiecej roboty na dachu

mam nadzieje ze ten post sie komus przyda bo dla mie to juz dupa !!ahahah

 

narazie, powodzenie zycze :wink:

 

pozdrowienia dla mikojaj1 !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Lubuszan

 

Poszukuję:

- sprawdzonego kierownika budowy w Gorzowie - niedrogiego ale rzetelnego, nie figuranta, a osobę, która rzeczywiście zwróci uwagę na prawidłowość prac,

- ziemii do podniesienia poziomu działki,

- sprawdzonej ekipy budowlanej do stanu surowego zamkniętego.

 

Proszę o namiary na priv, lub tutaj jeśli wolicie :-) Wyszukiwarka jest do tego zbyt cienka :-(

 

Ponawiam prośbę o namiary :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuz a dlaczego nie oddasz im tego wadliwego towaru, nastrasz ich że podasz do sądu, albo ze jak nie wymienią to naślesz na nich odpowiednie służby, bo na tartakach to przewaznie pracują ludzie na czarno i po alkoholu, u nas tak jest, no ale towar oki.

 

Suwalek ja niestety Ci nie pomogę bo nie znam nikogo, no i jestem z Zielonej.

 

A ja musze poszukać nowego geodety bo ten teraz jest do kitu, miał odtworzyć działkę bo chcemy robic to ogrodzenie , mówiliśmy mu, a jak zadzwoniłam do niego to powiedział , ze płot postawimy na własne ryzyko, bo mu tam sie wymiary nie zgadzają a jak chcemy mieć wyznaczona działke idealnie to to może potrwać rok :o :o .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić w Zielonej pojemniki do zbierania deszczówki prosze o namiary

 

 

ooooo Witam

Widze że masz zamiar łapać deszczówke fiu fiu ja łapie i tylko stosuje do podlewania. Zprawdziwego zdarzenia zbiornik jest bardzo drogii ja zakopałem zbiornik 1000 litrów miałem w planach wiekszy ale niestety nieznalazłam i tez miałem w planach połączyc zbiorniki ale już mi sie niechciało kopać tak głeboko. Plusy łapania deszczówki sa umnie przedewszystkim takie że sie nierozlewa deszczówka tam gdzie popadnie tylko do zbiornika a ze zbiornika do zbiornika chłonnego jak jest nadmiar noi można deszczówką podlewać a nie z sieci wodociagowej.

Pozdrawiam to byłem ja ARi ten ARi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ooooo Witam

Widze że masz zamiar łapać deszczówke

TAK

fiu fiu ja łapie i tylko stosuje do podlewania. Zprawdziwego zdarzenia zbiornik jest bardzo drogii ja zakopałem zbiornik 1000 litrów

A gdzie go kupiłeś

Plusy łapania deszczówki sa umnie przedewszystkim takie że sie nierozlewa

I oto chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suwalek, podaję na priva namiar na KB 8)

Pozdrawiam :D

 

Dziękuję za telefon do kierbuda :-) - skorzystam jutro.

Casting na ekipę i kierbuda trwa, czas najwyższy skoro w zeszłym tygodniu został złożony w moim imieniu wniosek o pozwolenie na budowę. Odliczam dni, dam znać jaki wynik osiągnie Starostwo Powiatowe w Gorzowie Wlkp. Trzymajcie kciuki za urzędników!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...