Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich, :D dzis w tym zimnie sadziłam resztę krzaczków- :cry: musiałam bo zamarzło prawie wiaderko z wodą, w ktorym stały- berberysy, szkoda mi ich było. Ale za to piję teraz gorącą herbatkę z cytryną i się cieszę ,że to posadziłam- najpierw musiałam haszcze popielić. :D

 

Mikołaj i Casandro- czy możecie zmienic rozmiar zdjęć bo strona bardzo rozwleczona?? Proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Własnie ogladałam prognozę pogody- :evil: czarne chmury do poniedziałku- a ja jutro mam spotkanie z elektrykiem- 3 godziny chodzenia po domu i malowanie kredą puszek i gniazdek, chyba ubiorę czapkę, a chciałam jeszcze posadzić daglezje bo jeszcze sie bidulki ostały i stoja w tym nieszczęsnym wiaderku w garażu blaszanym. :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚ LUBUSZANIE

WITAM EXTRALIGOWĄ ZIELONĄ GÓRĘ I PIERWSZOLIGOWY GORZÓW ( W PRZYSZŁY ROKU MOŻE BĘDZIE ODWROTNIE).

ZACZYNAM WALCZYC NA BUDOWIE Z PROJEKTEM M05A -NIEWIELKI

:lol: CZY KTOŚ GO BUDUJE ???

 

A MOŻE BUDUJECIE PARTEROWE Z PODDASZEM UŻYTKOWYM PODPOWIEDZCIE-JEST JESZCZE CZAS NA ZMIANĘ.

POZDRAWIAM 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

 

 

Juz jestem :D :D :D Mam podłaczony internet-nareszcie 8)

Prawie sie wypakowałam :roll: i juz zaczynam dochodzić do siebie po przeprowadzce 8) :D

 

Okienka juz wybrane 8) całkiem przypadkiem znależlismy przyzwoite okna w przyzwoitej cenie :wink: A w przypadku zakupu okien będziemy mieli też bramę Krispol w cenie hurtowej 8)

Casandra dzieki za chęć pomocy :lol:

 

R>H

Chyba wiem, który to Wasz domek 8)

 

Wiesiek2

Witam kolejnego sasiada z Janczewa :D :D :D

 

Gwiazdko

Jak tam mebelki :roll: I mam pytanko-co robicie z Waszą kozą, czy jeszcze ja potrzebujecie???

 

Suwałek

Nie mozemy sie z Toba skontaktować, bo podczas przeprowadzki zawieruszył sie Twój numer tel. :roll: :-?

 

 

Pozdrawiam Wszystkich :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych klubowiczów , szczególnie nowych sąsiadów w J.

 

R>H i co ze zdjęciami? :D :D

 

Aniu

Co do kozy to póki co spełniała funkcje kominka :o :o :evil: :evil: :lol: :lol: , jak widziałaś zresztą. Teraz już uruchomilismy piec, wiec nie wiem jakie będą jej losy.

Mebelki kuchenne już dojechały do Gorzowa, dzisiaj ma dojechać mąż :lol: :lol: , więc myślę, że w czwartek-piatek będzie montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek2

Jest nas coraz wiecej 8) :wink: U nas woda ok 2 400 ( z doprowadzeniem na nasza dzialkę, a prąd coś ok 2 500, gaz w drodze na koszt gazowni. Ceny pisze z głowy i nie sa b.dokladne.

 

Casandra

namiar na okienka na priva 8)

 

Funiu

kciuki poszły w górę :D :wink:

 

Jesteśmy w trakcie poszukiwań drzwi.Nie mozemy trafić na skrzydło 100. Mieliśmy też nadświetle górne, ale chyba przyjdzie nam z niego zrezygnować-stasznie podraża nam koszt.Potrzebujemy też drzwi przy garazu- do piwnicy.Jakby co to trzeba edzie zrobic 90.

Co sądzicie o drzwiach firmy KMT :roll: ?

 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich.

Okazuje się że są tutaj ludzie, którzy będą sasiadami z sąsiedniej wsi

( jak to fajnie brzmi) i ludzie na tym samym etapie budowy co my.

To cieszy.

Bardzo bym chciała pochwalić się fotkami niestety nie potrafię tego zrobić, ale potrzeba mi kilka dni na naukę....i wkleję stan obecny a teraz mój pierwszy albym niestety stary i nieaktualny.

Zaznaczam są w nim tylko zdjęcia działki

http://foto.onet.pl/0,szukaj.html?qw=nasz+m-137

Aniu rzeczywiście możesz widzieć nasz dom. :D Jeśli mogę poprosić o namiary na okna bo właśnie też będziemy lada chwila zamawiać.Wiesiek -oto nasz projekt http://www.konradmatuszewski.pl/ m-137

Gwiadko wklejenia zdjęć jeszcze nie zgłebiłam.... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...