Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

R>H

BYŁEM ZAINTERESOWANY TWOJĄ DZIAŁKĄ JAK DOBRZE WIDZĘ NA ZDJĘCIACH JAKIEŚ DWA LATA TEMU ALE JAKOŚ TAK WYSZŁOO ŻE NIE KUPIŁEM OD PANI JANC...., BO JĄ TRZYMAŁA DLA KOGOŚ -MOŻE DLA CIEBIE??? :evil:

MOŻECIE POLECIC KOGOŚ DO ADAPTACJI PROJEKTU I DO WYKONANIA INWESTYCJI DOBRYCH ZAUFANYCH FACHOWCÓW!!!

 

:D :D :D :D :D

JAK POTRZEBUJECIE DRZWI ANTYWŁAMANIOWYCH DOBREJ KLASY(wysokie B), oraz okien każdego typu to polecam się I :p :p :p :p :p mogę załatwic dobre okna i drzwi z dobrymi upustami, bardzo-dobrej klasy--SPRAWDZONE U MNIE I W RODZINIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKNA PLASTIKOWE, DREWNIANE MACHOŃ MERANTI(super z firmy braci kowalskich), drzwi angielskie hardy ( bardzo dobra cena)

OSOBIŚCIE ICH NIE SPRZEDAJĘ ALE POMOGĘ - :p :lol: :p POLECAM

 

No to poprosze o jakiś namiar na priva 8)

Okna mam wprawdzie wycenione, ale nie podpisałam jeszcze umowy 8) a drzwi też usilnie poszukuję 8)

 

 

 

Pozdróweczka :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dzięki za namiary okien. Dachówka z jakiejś tam promocji ale podoba mi się, cieśle też się postarali to fakt.

Wiesiek- rzeczywiście działkę kupiliśmy od pani J.; podobała nam się bo blisko od Gorzowa ( będę miała do pracy bliżej niz teraz mam )mąż będzie chodził do pracy pieszo) a po drugie te drzewa pięknie wyglądają i nie jest to taka pustynia tylko mini sad. Minusem była szerokośc działki i słup.

Co do adaptacji projektu to mąż zlecał te prace w biurze na ul.Szkolnej i był zadowolony.

Co do wykonawcy to nasz prawdopodobnie ma cały przyszły rok zajęty, (ale mogę podać kontakt może akurat) wykonawcę mogę polecać z czystym sumieniem budowanie z Nim domu to sama radośc i przyjemność.

Proszę o kontakt firmy z oknami i drzwiami. Przez zimę chcemy wiele rzeczy pozamawiać aby wiosną szybko wystartować.

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...