Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mario5

cyt. "już jako DOŚWIADCZONY INWESTOR PRAKTYK " to co napisałeś tchnęło nowe siły do walki z kwitologią, z którą obecnie staram się uporać . Wiem , że późnej też będą problemy - ale i efekty będą bardziej widoczne .

Życzę Tobie i Twojej rodzinie aby super Wam się mieszkało w tym naprawdę pięknym domku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

GWIAZDKO JESTEM CIEKAWA TEJ TWOJEJ KUCHNI

 

Oj ta kuchnia.

Już montują i mam nadzieję, że dzisiaj skończą. Jeszcze czekam na okap i lodówkę :( :evil:,........... i jedno cargo - Atlas zapomniał wysłać (zrobić), sklep nie sprawdził co odbierał :o :o . Ach szkoda gadać.

 

A tak poza tym kuchnia będzie piękna ( :oops: ) i tego się bedę trzymać, bo tabletek na uspokojenie mi zabraknie. Jednym słowem pozytywne myślenie.

 

Zapraszam jak będziesz przejazdem w moich okolicach :D :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jesli ktoś byłby zainteresowany z okolic Świebodzina oknami starymi aby zabezpieczyć budowe na czas zimy to może sie domnie usmiechnąć :)gdyz te okna niesą mi potrzebne juz a naprawde można na zime dobrze zabezpieczyć otwory pod okna. Kiedyś miałem cały dom zabezpieczony oknami starymi. Plus jest taki że niejest ciemno w domu i mozna zimą conieco jeszcze robić np. instalacje elekrtyczna i inne rzeczy

Zainteresowanych prosze pisać na priv lub tu jesli zaszybko niedam odpowiedzi to tylko z takiego powodu ze zaczesto tu nie bywam

Pozdrawiam ARi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Acca podziel sie informacja która firma od okien wydała Ci sie najl. dla Ciebie i ile Cię wyszło razem z alarmem? I czy firma od alarmu to ta sama firma co od okien?

Ta firma od Wieśka 2 wyceniła mi okna 5-kom na 6700 i brama -Białe wisniewskiego bez napedu 2000tys. Jestem ciekawa jak wyszło u Ciebie,

bo mniej więcej masz podobny domek do mojego.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acca - ale ja mam bez rolet i białe a o ile pamientam to ty miałaś w kolorze więc cena 40% więcej . Więc nie ma się co dziwić że Ci tyle wyszło. Ja chyba pozostanę przy białych choć wchodzi w rachube jednostronnie zewnętrzne brąz . Jeszcze jedno jaka firma od tych okienek?

Ta cene co podałam j/w to z montażem. brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

 

 

Okienka "od Wieśka"są naprawdę bardzo dobre 8) ja robiłam wycenę w paru firmach i tu było najtaniej 8)

Mam już z kupione okienka, bramę, drzwi wejściowe i do piwnicy, wszystko w jednej firmie i jestem bardzo zadowolona :D :D :D

Wiesiek, jeszcze raz dzieki :D :D :D

 

Mario5 GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Gwiazdko, ciekawa jestem Twojej kuchni 8) na pewno śliczna 8)

Oczywiście wpadne zobaczyć 8) :wink: :D

 

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ WSZYSTKIM

CIESZĘ SIĘ ŻE OKNA , DRZWI I JAK CZYTAM RÓWNIEŻ BRAMY PODOBAJĄ SIĘ WAM-POLECAM SIĘ WAM NA PRZYSZŁOŚĆ, JAK KTOŚ JESZCZE POTRZEBUJE OKIEN CZY DRZWI TO ŚMIAŁO POMOGĘ BEZINTERESOWNIE W UZYSKANIU RABATÓW -DLA KOLEGÓW I KOLEŻANEK Z FORUM JESTEM ZAWSZE DO DYSPOZYCJI. :lol:

 

JAK WSTAWIĆ WYPOWIEDŻ OSOBY DO KTÓREJ CHCE SIĘ USTOSUNKOWAĆ??? (CHODZI MI O FRAGMENT JEJ WYPOWIEDZI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA67

NIE MA ZA CO DZIĘKOWAĆ TO JA SIĘ CIESZĘ ŻE MOGŁEM POMÓC.POLECAM SIĘ NA PRZYSZŁOŚĆ-A JAK BĘDZIEMY SOBIE NA WZAJEM POMAGAĆ W JAKIŚ KWESTIACH TO TYLKO NA TYM ZYSKAMY!

 

MALINKA

SŁYSZAŁEM O TEJ FIRMIE ŻE MA DOBRYCH FACHOWCÓW DO BUDOWY DREWNIANYCH DOMÓW ALE NIE WIEM CZY STAWIAJĄ Z BALI CZY NA SZKIELECIE.( TO DOŚĆ DROGA FIRMA CENI SIĘ) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...