Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mario gratuluję domku jest śliczny :D .

 

wiesiek przy poście danej osoby po prawej stronie u góry jest cytuj(ikonka) , tam klikasz i juz masz. a jak tylko fragment chcesz no to prosto to czego nie chcesz wytnij :wink: .

 

Dobrze ze ja nie muszę biegać i załatwiać pozwolenia na budowę.

My chcemy przez zime własnie nazbierać pieniążków, aby później na wiosne ruszyć z budową i sie nie zatrzymać w połowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA JUŻ MIESZKAM OD TYGODNIA

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43044b67f8e62e67.html#v

 

8) POZDRAWIAM

 

Mario wysłałam do Ciebie priv, bo coś mi się wydaje że mieszkamy w tej samej miejscowości :wink: 8) .

 

No i już wiem :D , mogę zapewnić że dom mario5 w realu jest śliczny :wink: , z okien mojego mieszkania świetnie go widać 8) :lol: .

 

Ps. Tam gdzie stoi teraz Twój dom to budowaliśmy z kolezankami i kolegami szałasy jak bylismy mali.:lol: :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupiłem działkę to rzeczywiście szałasy były tak też myślałem że dzieci miały tu fajną zabawę no teraz szałasów już nie ma ale grzyby zostały fajnie jest wyjść przed dom na grzybki (prawdziwki, podgrzybki,sitarze, no i dla teściowej też się coś znajdzie takie z czerwonymi łębkami :D :wink: )Pozdrawiam

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupiłem działkę to rzeczywiście szałasy były tak też myślałem że dzieci miały tu fajną zabawę no teraz szałasów już nie ma ale grzyby zostały fajnie jest wyjść przed dom na grzybki (prawdziwki, podgrzybki,sitarze, no i dla teściowej też się coś znajdzie takie z czerwonymi łębkami :D :wink: )Pozdrawiam

8)

 

No to chyba nie nasze szałasy były :lol: :lol: :lol: .

Chyba że kupiłeś działkę z 15 lat temu :wink:

Tak to fakt, domek macie postawiony w pięknym miejscu...lasek ...na górce...super :D :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D :D :D

 

 

Wiesiek, WIERZBA II mi tez sie podoba 8)

Jak szukałam architekta, aby zrobic adaptacje, u jednej pani dowiedziałam sie, że to bardzo popularny i dobry projekt i jest kilka takich domków w Gorzowie i okolicy 8)

 

 

 

 

Pozdrawiam :D :D :D

ANIA WIEM ŻE TEN PROJEKT JEST ŁADNY ALE I DROŻSZY :cry: W REALIZACJI -ALE Z DRUGIEJ STRONY-JAK MAMSIĘ BUDOWAĆ I REALIZOWAĆ SWOJE MARZENIA Z PROJEKTEM KTÓRY JEST ŁADNY ALE........ TO WOLĘ WIERZBĘ II W TYM PROJEKCIE NIE MA DLA MNIE BYNAJMNIEJ ŻADNEGO DUŻEGO ALE BO MAŁE ALE ZAWSZE SIĘ ZNAJDZIE. :o

ROZMAWIAŁEM Z KOLEGĄ KTÓRY BUDUJE WIERZBĘ KOŁO PŁOCKA I ZNAM PRZYBLIŻONE KOSZTY- NIE JEST TRAGICZNIE JAK NA MOJE SKROMNE MOŻLIWOŚCI :cry:

 

GDZIE TA PANI ARCHITEKT ???

GDZIE TE WIERZBY II ??? :lol:

 

 

MYCHA dzięki za opinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D :D :D

 

 

To fakt, ten projekt do tanich nie należy 8) Marzenia czasem kosztują, ale jeżeli mozna je spełnić, to czemu nie 8) :D

 

Pani architekt mieszka na os. Piaski ( nie pamietam ulicy, może sobie przypomnę...) To były takie domki szeregowe stojace równolegle do ulicy przy której stały bloki :roll:

A wierzby... no cóż gdzieś sobie rosną :lol:

 

 

 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

 

 

GWIAZDKO super, że masz juz kuchnię 8) :D

Oczywiscie, ze wpadniemy na kawke 8) Może w sobotę :roll: po pracach przy domku :roll: :D w tygodniu będzie trudniej :-? :D

 

Wiesiek, nie wycinaj wszystkich- z o s t a w d l a i n n y c h :lol: :lol:

 

Dzisiaj zakupilismy wełne na poddasze 8) 22,49 15+5, najtaniej jak tylko udało sie znależć. Bedzie jeszcze drozej :-? A do tego mozemy przechować w hurtowni 8)

No i mamy wybrany piec 8)

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

pozdrawiam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...