Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej Wszystkim :D

 

Acca5 gratulki :D :D :D Trzymam za Ciebie kciuki, bo jesteśmy na tym samym etapie i mamy podobny plan.

Ja wprawdzie nie mam jeszcze okien, ale jak tylko bedą, to po nowym roku ruszamy z instalacjamy.Chcemy sie wyrobic do wiosny. Plan ambitny, ale mysle, ze wykonalny 8) tymbardziej, że wynajmujemy mieszkanie.

Tymczasem "bawimy" sie z terenem wokół domu. W sobotę zrobilismy schodki gliniano-drewniane do domu.

 

Funia, jak dobrze, ze bedziesz miała ten gaz :D

Funia, czy byłas zadowolona z wylewek :roll: ( czy robili u Ciebie goscie ze Strzelec?)

 

 

Wiesiek, jeżeli chodzi o koszty, to muszę poszperać w moich notatkach. A tak w ogóle, to kiedy odwiedzisz sasiadów 8) :D

 

Gosik17 Malinka wybudowała ten dom, ale czesto tu nie zaglada :roll:

 

 

 

Pozdrawiam Wszystkich :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Acca folie ochronna to nie zrywaj raczej :wink: .

 

Moi rodzice niedawno wymieniali sobie okna, ale dopiero jutro podam namiary do nich(oni mają swoje biuro koło bricomarche., jest jeszcze u nas producent okien w Kisielinie Szmytkowski, ale droższy od tych co rodzice u nich zamawiali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acca folie ochronna to nie zrywaj raczej :wink: .

 

 

no ja niestety nie zerwałam, a potem przyszło słoneczko i folię lekko przyotpiło i niestety teraz są miejsca w których w ogóle nie daje sie odkleić :cry:

 

 

Ps. własnie doporwadzają mi gaz do domku!!!!! :D

 

Ps. 2. Namiary na kominiarza pliiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

:lol: POSZUKUJĘ DOBREGO TANIEGO ARCHITEKTA DO ADAPTACJI PROJEKTU, ORAZ DOBREGO GEODETĘ. MOŻECIE KOGOŚ POLECIĆ ???

NA RAZIE BYŁEM W DWÓCH BIURACH PROJEKTOWYCH I TAM BEZ WYTŁUMACZENIA KONKRETÓW ZMIAN "zaśpiewano" -odpowiednio:

ok. 2500 :x i ok. 2700 :evil:

TO SA NORMALNE CENY (na Gorzów) CZY ŻLE TRAFIŁEM :o :o ?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór!!!

 

wracam do tematu okien

 

a czy możecie coś powiedzieć o firmie budvar ich produktach i biurze w z.g. na wyszyńskiego??

 

http://www.budvar.pl

 

może ktoś z Was kupował tam okna, rolety???

 

ps

może jakiś dobry tynkarz??? i posadzkarz coś u Was robił?? a może jeszcze ktoś od ogrodzienia??? siatka 1,5m 170m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

:lol: POSZUKUJĘ DOBREGO TANIEGO ARCHITEKTA DO ADAPTACJI PROJEKTU, ORAZ DOBREGO GEODETĘ. MOŻECIE KOGOŚ POLECIĆ ???

NA RAZIE BYŁEM W DWÓCH BIURACH PROJEKTOWYCH I TAM BEZ WYTŁUMACZENIA KONKRETÓW ZMIAN "zaśpiewano" -odpowiednio:

ok. 2500 :x i ok. 2700 :evil:

TO SA NORMALNE CENY (na Gorzów) CZY ŻLE TRAFIŁEM :o :o ?!?

 

Ja w Zielonej za adaptację projektu(mała zmiana) płacę 300zł.

 

Radzę Tobie szukać dalej :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

 

 

Wiesiek2

nie wiem, czy wczesniej pisalam, ale za adaptację placilismy 2 200 +500 za doprojektowanie piwnicy. Adaptacje robiliśmy na Czeresniowej.Było to dwa lata temu i nigdzie nie znależliśmy taniej.Jeden gosć chciał nawet 8 000 tys :o Dzwonilismy tez do architekta za połowę mniej, ale gosc byl spoza Gorzowa nie chciał sie podjąc na naszym terenie.

 

Jeżeli chodzi o geodetę, to nasz sąsiad w J. jest geodetą :D Własciwie to mamy dwóch sąsiadów geodetów :D

Jeżeli chcesz to dam namiar do tego sprawdzonego 8) ale bedziesz musiał poczekać aż pojadę na budowę i wezmę numer tel, bo nie wiem, czy mam aktualny :roll:

 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my w zeszłym roku 1500 (na fa) (adaptacje i kosmetyczne zmiany)

i to była bdb oferta!!! (najtaniej nie zawsze najlepiej)

 

i nie będziemy dalej polecać :wink:

 

z naszego doświadczenia:

adaptujący powinien!!!!!!!!!!!! pojawić się na działce, bo rzędne na mapce to tylko liczby a każdy (nawet ja) a w praktyce ten kto ma papier może sobie porysować!! ...

 

był jednen duży +

oddaliśmy kpl dokumentów i za 2 tygodnie odebraliśmy pozwolenie

 

ps

szukamy tynkarzy i posadzkarzy na wiosne w przyszłym roku!!

jeżeli ktoś z Was poleci nam okna to też się nie obrazimy :D

 

pozdrawiamy jeszcze z m3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie płacimy firmie 2200zł, ale w tej sumie jest załatwienie wszystkich papierków do pozwolenia, plan zagospodarowania działki, no i oni zanoszą papierki i po tygodniu dostaje się pozwolenie a za zmiany na projekcie 300zł(przeniesienie bram garażu na drugą stronę) i sami powiedzieli ze to tanio, bo tak biorą drożej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

Jeżeli chodzi o geodetę, to nasz sąsiad w J. jest geodetą :D Własciwie to mamy dwóch sąsiadów geodetów :D

Jeżeli chcesz to dam namiar do tego sprawdzonego 8) ale bedziesz musiał poczekać aż pojadę na budowę i wezmę numer tel, bo nie wiem, czy mam aktualny :roll:

 

 

 

Pozdrawiam :D

 

Dzięki Aniu -nie spiesz sie to nic pilnego z tym Geodetą. Słyszałem że lepiej geodecie zapłacić raz ok powiedzmy 800 niz za każdym razem cykać killka stówek???- Jak jest u was??? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma za adaptacje projektu płąciliśmy 2.000 + opłaty za geologa, strazaka itp.. (ale to było - o zgrozo - 3 lata temu)

 

 

 

 

A teraz dobre nowiny: gaz podłączony do budynku, dziś rozprowadzaja mi instalacje po domku. Jak wszytskie pieczatki będą ok to w przyszłym tygodniu ciepełko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

 

 

Wiesiek2 my cykamy po kilka stówek :wink: :lol: ale nie mozemy narzekać, bo sąsiad-kolega jest ok 8)

 

Czekamy na warunki z gazowni ( pierwsze nam wygasły) musielismy drugi raz robić mapki :cry:, czekamy juz miesiąc.Gaz juz w drodze jest, sąsiedzi mają a my czekamy...a gazowni sie nie spieszy :roll:

 

 

 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się, wczoraj osiagnęłam stan surowy zamknięty.Okna złoty dąb obustronnie-schucco. Czy tę folę ochronną należy teraz zerwać? Czy może zostać. Teraz przerwa do nowego roku i dalej- elektryka, tynki , hydraulika, wylewki. Plan taki aby do 1 maja się wyrobić.

http://images3.fotosik.pl/277/54f1bc88f9f74da3m.jpg

http://images4.fotosik.pl/233/ac9a00208778e161m.jpg

http://images3.fotosik.pl/277/91dcc6581b41adf8m.jpg

 

 

Acca folia nie moze byc za dlugo na ramach szczegolnie od slonecznej strony. Pozniej trudno ja usunac. Dotyczy to szczegolnie ram plastykowych ale mysle, ze tez drewnianych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...