Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

no to swietnie.... ja w tym tygodniu juz bede mial ogrzewanie i kuchnie.... w miedzy czasie poloze panele i dokoncze malowac i bedzie mozna sie wprowadzac. Zly jestem tylko na poprzedniego wlasciciela.... :x :x NIE ZROBIL pionu kanalizacyjnego i oprocz tego ze nie ma napowietrzania.... nie ma tez jak pociagnac tego na pietro.... rozwalamy cala lazienke i robimy to tak jak byc powinno.... :-? Jedyny PLUS to taki ze zmienimy glazure ktora nam sie nie podoba :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. :D

 

 

Udało się załatwić wszystkie papiery , ekipę budowlaną i kierbuda. teraz tylko muszę załatwić pogodę na marzec i można zaczynać. Wodociągi chcą mnie podłączyć do nie swojej nitki wodociągowej. Zastanawiam się czy nie będzie potem jakiś kłopotów. Szukam jakiejś hurtowni z grzejnikami i całą resztą do ogrzewania. :D :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. :D

 

 

Udało się załatwić wszystkie papiery , ekipę budowlaną i kierbuda. teraz tylko muszę załatwić pogodę na marzec i można zaczynać. Wodociągi chcą mnie podłączyć do nie swojej nitki wodociągowej. Zastanawiam się czy nie będzie potem jakiś kłopotów. Szukam jakiejś hurtowni z grzejnikami i całą resztą do ogrzewania. :D :o

 

witam

 

polecam kozdrowskiego z bogdańca -było naj taniej i bezproblemowo

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. :D

 

 

Udało się załatwić wszystkie papiery , ekipę budowlaną i kierbuda. teraz tylko muszę załatwić pogodę na marzec i można zaczynać. Wodociągi chcą mnie podłączyć do nie swojej nitki wodociągowej. Zastanawiam się czy nie będzie potem jakiś kłopotów. Szukam jakiejś hurtowni z grzejnikami i całą resztą do ogrzewania. :D :o

 

No to szkoda że Nowa Sól tak daleko... poleciłbym ci swoje usługi. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupy budowlane :D Zamówilismy styropian, cement.

Faktycznie szaleństwo na rynku budowlanym trwa...wełna od tego dnia, w którym kupilismy podrozała 3 razy, styropian ma podrożec, cement też, porotherm od 1.03

Dobrze, że mozna wcześniej kupic i przechowac w hurtowni :roll:

Pozdrawiam :D

 

Ja też zamierzam kupić styropian w lutym.

W jakiej hurtowni kupowałaś i po ile? Zamierzamy ocieplać styro 12cm.

 

pozdrawiam

xoq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary na hurtownie :lol:

 

Napisałem wcześniej że wodociągi gorzowskie chcą mnie podłączyć do nie swojej nitki i wykrakałem problem :evil:

 

Muszę na nowo wystąpić o warunki przyłącza wody do właściciela nitki ( inna firma wodociągowa ) a osobno do wodociągów gorzowskich o odbiór ścieków.

 

Wszelkie formalności załatwiała firma robiąca adaptację budynku , więc jeśli tak działają profi , to nas amatorów chroń Boże i wspieraj grupo Lubuska :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich budujacych.Zauważyłam znaczne powiększenie się grona budujących - świetnie.

Wracam i ja do pisania po nieobecności .Czekaliśmy na zimę i po zimie mieliśmy budować dalej ( w listopadzie zakończyliśmy stanem surowym ) niestety zima nie przyszla, więc zaczynamy ....okna ( Aniu dzieki skorzystalismy z polecanej przez Ciebie firmy, póki co jesteśmy zadowoleni) zaraz wejdzie elektryk ( wcześniej coś już nam robił i jesteśmy bardzo zadowoleni ) a potem wszysko po kolei....Wersja optmistyczna -koniec wakacji przeprowadzka wersja realna w-g mnie grudzień.....

Powodzenia życzę wszystkim budującym.

http://www.m137.fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casandra o ile pamiętam byłyśmy na tym samym etapie.

Też myślicie o przeprowadzce na wakacje, więc rzeczywiście nie ma co czekać.

Mam pytanie techniczne- zniknął obrazek domu a pojawła się koperta z krzyżykiem, czy ktoś wie dlaczego i jak to zmienić.

Jeszcze muszę mauczyć się wklejać zdjęcia w teks postu......

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Casandra o ile pamiętam byłyśmy na tym samym etapie.

Też myślicie o przeprowadzce na wakacje, więc rzeczywiście nie ma co czekać.

Mam pytanie techniczne- zniknął obrazek domu a pojawła się koperta z krzyżykiem, czy ktoś wie dlaczego i jak to zmienić.

Jeszcze musze mauczyć się wklejać zdjęcia w teks postu......

Pozdrawiam wszystkich.

 

Miejsce skad bralas obrazek jest juz nieaktualne. Musisz sobie znalezc nowy i wrzucic do profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...