Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich bardzo serdecznie ,czytam to obszerne forum , aby znaleźć tu interesujące mnie tematy musiał bym czytać je dosyć długo !!!:p Dlatego postanowiłem zarejestrować się i zapytać Się o kilka istotnych rzeczy które nurtują mnie cały czas .

Będziemy budować się w Deszcznie 8) . Działka juz kupiona , wyznaczona, pozwolenie na budowę jest , wniosek o prąd juz zaakceptowany ,teraz juz tylko zacząć fundamenty .:D I tutaj nasuwa mi się kilka pytań:

 

1.Poszukuje dobrego kierownika budowy .Stosunkowo tani i dobry.:)

2. Ekipę Budowlaną ,sprawdzona i godną polecenia. Wstępnie mamy juz zarezerwowana , ale chcielibyśmy rozejrzeć sie po poszukać czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowizja wstępna 0%

prowizja przygotowawcza 1% kwoty kredytu czyli u nas 2000zł

 

Oprocentowanie przez pierwsze 12 mcy Wibor 6M na dzien dzisiejszy 4,30%+ marza 0,5% razem 4,80%

 

po 12 mcach 4,30%+ 1% marza=5,30%

 

Taką nam pani zrobiła symulację kredytu.

 

 

negocuj!!!!!!!

 

(co to jest prowizja wstępna?????????? :o )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi seria kolejnych pytan:

gdzie dostane najtaniej stal???

 

HEJ :lol:

STAL? :wink: ale dobrą gatunkowo? :wink: ha ha :lol: sory :p żartuje :D

Ja kupowałam koło ENEA na Walczaka nie pamiętam w tej chwili jak się nazywają. Ale pamiętam że do obsługi klienta było dosć sporo osób a tylko z jedną osobą utargowałam wiele.Przeslę Ci na priw. jutro :D

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowizja wstępna 0%

prowizja przygotowawcza 1% kwoty kredytu czyli u nas 2000zł

 

Oprocentowanie przez pierwsze 12 mcy Wibor 6M na dzien dzisiejszy 4,30%+ marza 0,5% razem 4,80%

 

po 12 mcach 4,30%+ 1% marza=5,30%

 

Taką nam pani zrobiła symulację kredytu.

 

 

negocuj!!!!!!!

 

(co to jest prowizja wstępna?????????? :o )

 

Nie wiem , nie pytałam, bo to narazie takie wstepne rozeznanie było, więc się nie dopytywałam.

 

A ja nie wiedziałam że można z bankami negocjować :oops: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi seria kolejnych pytan:

gdzie dostane najtaniej stal???

HEJ :lol:

STAL? :wink: ale dobrą gatunkowo? :wink: ha ha :lol: sory :p żartuje :D

Ja kupowałam koło ENEA na Walczaka nie pamiętam w tej chwili jak się nazywają. Ale pamiętam że do obsługi klienta było dosć sporo osób a tylko z jedną osobą utargowałam wiele.Przeslę Ci na priw. jutro :D

Pozdrawiam :D

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kredytów to chyba będziemy musieli się przełamać i brać, myśleliśmy też że zaczniemy budować a potem się zobaczy, lub też zrobić np stan surowy a potem wykańczać sobie powoli w miarę naszych możliwości finansowych czyli po trochu.

Jak myślicie czy lepiej brać kredyt na początku czy lepiej w trakcie budowy jak nas przyciśnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...