Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

nie wybrałam :wink:

 

zastanawiamy sie cały czas

To ty jesteś łona... :D

Jak się na coś zdecydujecie daj znać. My jesteśmy właśnie na tym samym etapie.

 

Ja tez szukam kredytu, póki co składamy dokumenty w jednym banku w Zielonej, bo nawet korzystne warunki.

 

Powiedz w ktorym moze i ja skorzystam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich bardzo serdecznie ,czytam to obszerne forum , aby znaleźć tu interesujące mnie tematy musiał bym czytać je dosyć długo !!!:p Dlatego postanowiłem zarejestrować się i zapytać Się o kilka istotnych rzeczy które nurtują mnie cały czas .

Będziemy budować się w Deszcznie 8) . Działka juz kupiona , wyznaczona, pozwolenie na budowę jest , wniosek o prąd juz zaakceptowany ,teraz juz tylko zacząć fundamenty .:D I tutaj nasuwa mi się kilka pytań:

 

1.Poszukuje dobrego kierownika budowy .Stosunkowo tani i dobry.:)

2. Ekipę Budowlaną ,sprawdzona i godną polecenia. Wstępnie mamy juz zarezerwowana , ale chcielibyśmy rozejrzeć sie po poszukać czegoś innego.

 

Wysłałam na priv choć kierownik do tanich nie należy :D .

 

wiesiek2 a te okna w Koppi to plastikowe, drewniane? Ja szukam plastikowych w kolorze sosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spróbowałam, przeszłam i juz podpisałam umowę. Na wątku hura dopłata do kredytów jest cała historia, ale w sumie w banku w którym podpisałam umowę byłam trzy razy- raz żeby dowiedziec się o kredyt, dwa złożyć wniosek i trzeci raz podpisałam umowę. Pewnie byłoby inaczej gdyby nie to , że można polegać na kolegach z forum. :D

No i właśnie dzisiaj zaczęliśmy - geodeci wytyczyli nam fundamenty, niestety jest za mokro, żeby kopać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spróbowałam, przeszłam i juz podpisałam umowę. Na wątku hura dopłata do kredytów jest cała historia, ale w sumie w banku w którym podpisałam umowę byłam trzy razy- raz żeby dowiedziec się o kredyt, dwa złożyć wniosek i trzeci raz podpisałam umowę. Pewnie byłoby inaczej gdyby nie to , że można polegać na kolegach z forum. :D

No i właśnie dzisiaj zaczęliśmy - geodeci wytyczyli nam fundamenty, niestety jest za mokro, żeby kopać :(

Hej Witam Serdecznie :lol:

Ta woda na działce - to koszmar :wink: Rok temu to fadroma nie dawała rady bo się topiła w błotku.

Co do okien z kopii - umnie mntaz za kilka dni ...Poinformuję napewono jak poszło.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie ,czytam to obszerne forum , aby znaleźć tu interesujące mnie tematy musiał bym czytać je dosyć długo !!!:p Dlatego postanowiłem zarejestrować się i zapytać Się o kilka istotnych rzeczy które nurtują mnie cały czas .

Będziemy budować się w Deszcznie 8) . Działka juz kupiona , wyznaczona, pozwolenie na budowę jest , wniosek o prąd juz zaakceptowany ,teraz juz tylko zacząć fundamenty .:D I tutaj nasuwa mi się kilka pytań:

 

1.Poszukuje dobrego kierownika budowy .Stosunkowo tani i dobry.:)

2. Ekipę Budowlaną ,sprawdzona i godną polecenia. Wstępnie mamy juz zarezerwowana , ale chcielibyśmy rozejrzeć sie po poszukać czegoś innego.

 

Wysłałam na priv choć kierownik do tanich nie należy :D .

 

wiesiek2 a te okna w Koppi to plastikowe, drewniane? Ja szukam plastikowych w kolorze sosny

 

WITAM OKNA SĄ PLASTIKOWE, DREWNIANE I MACHONIOWE KTÓRE JAK KOGOŚ STAĆ POLECAŁBYM NAJBARDZIEJ BO ICH SUPER JAKOŚĆ W STOSUNKU DO CENY JEST OK., CO DO KOLORÓW TO JEST PEŁEN WACHLARZ , JEST W CZYM WYBIERAĆ. ZAPRASZAM DO SALONU NA OLIMPIJSKĄ A JAK COŚ UPATRZYSZ TO DAJ ZNAĆ URWIEMY RABATY. 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ

Z BANKÓW POLECAM PKO TO Z ŻUBREM I BGŻ NA WALCZAKA :D ALE ZAWSZE TRZEBA NEGOCJOWAĆ, JEK DOSTANIECIE DOBRĄ OFERTĘ TO TEŻ JĄ ZAWSZE MOŻNA JESZCZE POLEPSZYĆ, JA ZGODZIŁEM SIE DOPIERO ZA CZWARTYM RAZEM JAK POKAZAŁEM OFERTE Z INNEGO BANKU I DOSTAŁEM JESZCZE LEPSZA U NICH. PAMIĘTAJCIE ŻE MARŻA 0,5 PRZEZ PIERWSZE 2 LATA TO STANDART A W NASTĘPNYCH LATACH 0,75 MOŻNA WYNEGOCJOWAĆ NASTEPNIE PO 3 LATACH PONOWNIE MOŻNA SPRÓBOWAĆ NEGOCJACJI :wink: PRZECIESZ TO KREDYTY NA 30 LAT!!!! A TE DARMOZJADY Z TEGO ŻYJĄ. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie ,czytam to obszerne forum , aby znaleźć tu interesujące mnie tematy musiał bym czytać je dosyć długo !!!:p Dlatego postanowiłem zarejestrować się i zapytać Się o kilka istotnych rzeczy które nurtują mnie cały czas .

Będziemy budować się w Deszcznie 8) . Działka juz kupiona , wyznaczona, pozwolenie na budowę jest , wniosek o prąd juz zaakceptowany ,teraz juz tylko zacząć fundamenty .:D I tutaj nasuwa mi się kilka pytań:

 

1.Poszukuje dobrego kierownika budowy .Stosunkowo tani i dobry.:)

2. Ekipę Budowlaną ,sprawdzona i godną polecenia. Wstępnie mamy juz zarezerwowana , ale chcielibyśmy rozejrzeć sie po poszukać czegoś innego.

 

Wysłałam na priv choć kierownik do tanich nie należy :D .

 

wiesiek2 a te okna w Koppi to plastikowe, drewniane? Ja szukam plastikowych w kolorze sosny

 

WITAM OKNA SĄ PLASTIKOWE, DREWNIANE I MACHONIOWE KTÓRE JAK KOGOŚ STAĆ POLECAŁBYM NAJBARDZIEJ BO ICH SUPER JAKOŚĆ W STOSUNKU DO CENY JEST OK., CO DO KOLORÓW TO JEST PEŁEN WACHLARZ , JEST W CZYM WYBIERAĆ. ZAPRASZAM DO SALONU NA OLIMPIJSKĄ A JAK COŚ UPATRZYSZ TO DAJ ZNAĆ URWIEMY RABATY. 8) 8) 8)

 

Dzięki serdeczne. :D Ja narazie obejrzę, bo to troszkę za wcześnie na zamówienie, ale już chcę się zdecydować na materiał i kolor, żeby nie motać się, bo ja mam trudności z podejmowaniem decyzji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was jest w stanie mi powiedzieć czy lepiej nadproża L19 czy strunobetonowe? W projekcie mam L19 Kierbud mówi o tej drugiej wersji... a kupować już musze...

Druga sprawa - czy wełnę do ocieplenia poddasza kupowaliście w płytach czy w rolce? Chcę kupić zanim znowu podrożeje, ale nie wiem jaką...

 

Czy ktoś wie czy dachówki można kupowac z różnych dostaw? Chodzi mi o kolor, czy różne dostawy różnią sie kolorami? Bo mam możliwość kupić sporą ilość po starej cenie ale kilkaset sztuk będę musiał kupić już z nowej dostawy. Czy to ma jakieś znaczenie? Nie planuję dachu w ciapki :-) Dachówka ceramiczna, Roben.

 

Jakie kominy kupowaliście? Schiedla, IBF czy jakiś domowej roboty? Może mi coś podpowiecie. Planowaliśmy Schiedla ale firma, która robi mi instalacje zapowiedziała, ze i tak rurę będzie swoją wstawiać (odprowadzającą spaliny), więc nie wiem czy warto iść w drogi komin...

 

Acha, jeszcze jedno, ile wcześniej trzeba zamawiać okna? Wiesiek2, te okna Koppi jakie mają profile? Mozna zamawiać dwukolowrowe? Mają do tego rolety złoty dąb? Bramy garażowe też?

 

Jejku ale mi się tych pytań ostatnio namnożyło, ale ruszamy z kopyta, to chyba zacznę sie bardziej udzielać na forum :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...