Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hehe, mam nadzieję, ze was poznam :-) Jak zobaczycie jakąś zagubioną i zdezorientowaną osobę, krążącą wokół fontanny to pewnie będę ja :-) :-)

 

Mam pytanie do zorientowanych:

zastanawiam się nad kominkiem z płaszczem wodnym.

Pod uwagę biorę dwie firmy: CTM i Lechma

Który jest lepszy i dlaczego ????

 

Z góy dziękuję za podpowiedź :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, mam nadzieję, ze was poznam :-) Jak zobaczycie jakąś zagubioną i zdezorientowaną osobę, krążącą wokół fontanny to pewnie będę ja :-) :-)

 

Mam pytanie do zorientowanych:

zastanawiam się nad kominkiem z płaszczem wodnym.

Pod uwagę biorę dwie firmy: CTM i Lechma

Który jest lepszy i dlaczego ????

 

Z góy dziękuję za podpowiedź :-)

 

Jak rozmawialem z gosciem ktory robil u mnie CO i mowil ze jest jakis swietny kominek 18 kW w dobrej cenie ( cos kolo 8k pln )... ale co to jest itd to juz nie wiem.... chcesz namiary na tego goscia ( bardzo chwalony przez znajomych i ja tez jestem zadowolony )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qqrq5 - pytałaś o kosmetyczke która wykonuje mikrodermobrazje.Ja polecam ten zabieg wykonany przez panią dr Korżel, robiałam kilkarkotnie.Lekarz to coś więcej od kosmetyczki i może większe steżenie zastosować.Tylko pamiętaj o wolnym z pracy-jeśli pracujesz.

 

 

 

moge dostac namiar??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak rozmawialem z gosciem ktory robil u mnie CO i mowil ze jest jakis swietny kominek 18 kW w dobrej cenie ( cos kolo 8k pln )... ale co to jest itd to juz nie wiem.... chcesz namiary na tego goscia ( bardzo chwalony przez znajomych i ja tez jestem zadowolony )

 

To prześlij na priv jak możesz, dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się pochwalę, ze udało mi się znaleźć w końcu wykonawcę do dachu. Wprawdzie plany wejścia cieśli są dopiero na początek maja ale to powinno styknąć, bo w przyszłym tygodniu przyjeżdża terriva. a przez murarzami jeszcze sporo roboty...

Cena robocizny za dach wynegocjowana całkiem konkurencyjna a wydaje się, ze mam dobrego fachowca (polecany)...no cóż, napiszę wam w czerwcu, jak już będzie dach gotowy :-)

Jeśli sie sprawdzi będę go polecać...

A doświadczenia dotychczasowe miałam niemiłe

Dogadani dacharze z zeszłego roku okazali się niekompetentni,

Moje negocjacje z p.Gąską sprzed tygodnia okazały się porażką i odniosłam wrażenie, że leci na kasę :-( kręcił nosem na mój dach i wyraźnie dawał do zrozumienia, że zrobi mi łaskę przyjmując zlecenie nie gwarantując terminu. Najpierw miał sam uzgodnić cieślę, potem nam kazał dzwonić i uzgadniać. A w nosie go mam!

Teraz trzymam kciuki, żeby dokonany przeze mnie wybór okazał się trafny.

 

Przy okazji dowiedziałam się, ze mój dach ma skomplikowaną konstrukcję a sądziłam że czterospadowy dach z jednym dużym koszem i dwoma nad gankiem, bez wolich oczu i lukarn będzie prosty do zrobienia...o naiwności...

 

 

Thrier Ty się nie wygłupiaj :o bo ja do czerwca nie mogę czekać, bo na lipiec planujemy dach (tak wykonawca twierdzi a ja mam coraz więcej wątpliwości). Jak masz kogoś normalnego do dachu to przyślij namiary na priv. Ja niestety też spotykam sie z łachą, rozbroił mnie tekst: jak już nikogo nie znajdziecie to ostatecznie zadzwońcie do mnie. I coraz gorszą mam opinię o hurtowniach bo czekanie 2 tygodnie na wycenę gdzie podane mają ilości materiałów to przesada, ale mam nadzieję, że kiedyś to zmieni się.. A właśnie wśród mojego pesymizmu jest też wiadomość optymistyczna. Firma Koppi bardzo szybciutko wyceniła moje okienka tak więc nie wszyscy są beee.... :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...