Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

D O S T A Ł E M P O Z W O L E N I E N A BUDOWĘ -PAPIEROLOGIA TRWAŁA PRAWIE 100 DNI

Po niedzieli stawiam prowizoryczny płot z kopalniaków i siatki leśnej

POZDRAWIAM :lol:

 

Witaj Wiesiek ja robie dokładnie to samo!

Też niedawno odebrałem pozwolenie na budowę

Właśnie ogradzam działkę siatką leśną, a na dniach zaczną się wykopy.

 

Pozdrawaim!

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my rowniez budujemy w okolicach gorzowa - a dokladnie w lagodzinie. zaczelismy w lipcu 2006, teraz czekamy na wyschniecie tynkow i zaczynamy wykanczanie.

mam prosbe do budujacych w okolicy gorzowa - szukamy dobrych (i tanich) firm, ktore robia:

a) tynki zewnetrzne

b) polbruk i odwodnienie

c) ogrodzenie

d) meble kuchenne (tu akurat mamy jednego pana poleconego - widzielismy to, co juz zrobil i mebelki sa naprawde porzadne. problem tylko z cena, bo jest mocno wysoka...)

 

pozdrawiam

 

ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budujemy "leokadie" z horyzontu http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/index.php?s=47&sid=5 , sciany dwuwarstwowe (silka 25 + styropian 15). stan surowy zamkniety zrobila nam jedna firma (deweloper). dom nie jest zbyt duzy,ale w sam raz na nasze potrzeby (2+1). na razie planujemy wykonczyc dol, na gorze zrobimy tylko posadzki i na razie zamkniemy - wykonczeniowka w pozniejszym terminie :)

kuchnie nam wstepnie wyceniono na 6 tys. mebli nei ma zbyt duzo, zadnych mega bajerow, trzy male szafeczki wiszace. wydaje mi sie,ze to sporo (choc z drugiej strony widzialam kuchnie robione przez tego stolarza i sa naprawde porzadne.znajomi maja taka juz jakies 6-7 lat i dziala wszystko bez zarzutu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ponad miesiąc byłem odcięty od internetu. Co za przykry stan :cry:

W pierwszych dniach marca ruszyłem z budową i na dziś mam wyprowadzone fundamenty :lol: . Pogoda trochę namieszała ale to nic w porównaniu z gazownią która nie chce poprowadzić przyłącza po prywatnej drodze , chyba że notarialnie oddamy im metr gruntu w wieczyste władanie. Mam na myśli ponad dwudziestu współwłaścicieli . MAKABRA :evil: Jest i dobra wiadomość. Balkon zastawiony iglakami , tak że wejść nie można , a obok czekają róże pnące . Wspaniały widok :lol: Szkoda że jutro nie możemy być na spotkaniu , ale mam nadzieje że będą następne.

Pozdrawiam wszystkich :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH-Mam jutro spotkanie z wykonawcą - RATUNKU!! w jakich granicach jest w tej chwili jest robocizna stanu surowego otwartego domku 120mkw. - bez dachu (brak piwnicy ściany z suporeksu+styropian) Bo nie wiem na ile będę mogła negocjować zaproponowaną przez niego cene

 

Witaj Micki!

W mojej okolicy Ekipa woła 10tyś. za kondygnacje. Jeżeli masz z poddaszem to 20tys. Bo tyle zawołał mi gościu jak pytałem o swój projekt a ja mam z poddaszem użytkowym!

 

Pozdrawaim 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w słoneczne popołudnie :D

Dziękujemy za miłe przyjęcie :wink:

 

Budujemy................. Gienię z pracowni dom na horyzoncie .

2 dni temu zamówiliśmy projekt, geodeta przygotowuje mapki do celów projektowych a dziś "olał "nas pan od Catepilara , który miał................. coś tam robić na działce .Mąż bardzo zawiedziony . Oczami wyobraźni widział piękny placyk pod domek . Naszczęście on z tych upartych i już znalazł następnego ktosia , który w poniedziałek zajmie się sprawą .

Pilnie poszukujemy architekta . Może macie jakieś namiary , oczywiście w przystępnych cenach .

Wczoraj zrobiliśmy sobie rundkę po miejscowych składach budowlanych , aby rozeznać się w temacie . I ostatecznie bardzo podnieść sobie ciśnienie.

 

Będziemy wdzięczni za Waszą pomoc ,sugestie i wszelkie uwagi , bo jesteśmy "zieloni" w tym temacie .

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budujemy "leokadie" z horyzontu http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/index.php?s=47&sid=5 , sciany dwuwarstwowe (silka 25 + styropian 15). stan surowy zamkniety zrobila nam jedna firma (deweloper). dom nie jest zbyt duzy,ale w sam raz na nasze potrzeby (2+1). na razie planujemy wykonczyc dol, na gorze zrobimy tylko posadzki i na razie zamkniemy - wykonczeniowka w pozniejszym terminie :)

 

Bardzo ładny ten wasz projekt. Fajna funkcjonalność. Naprawdę bardzo mi się podoba :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania.Casandra, Wiesiek proszę podajcie swój nt telefonu.

Przed chwilą zadzwonił mój brat z niespodzianką :D że za godzinę będzie u mnie (ostatnio był u mnie z 5 lat temu!!!!!!).Bardzo chcę sie z Wami spotkać .....

jak będę znała nr telefonu to będę z Wami w kontakcie i może dotrę trochę spóźniona.Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...