Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witajcie!

rzeczywiscie sobie chyba zadzwonie do tego Zwolbetu.

chociaz kupno tych stempli drewnianych to taniej by wyszlo niz wynajme na 3 tygodnie. tylko co ja pozniej zrobie z setka stempli??

 

Mycha my Bph odrzucilismy w przedbiegach ze wzgeldu na wysokie oprocentownie i ze maja tylko kredyty w zlotowkach.

 

W ge money odmowili mi takiego kredytu jak ja chcialam bo brali pod uwage moj Firmowy kredyt obrotowy na rachunku biezacym. :evil: podziekowalam wiec.

 

kredyt wzielismy w BGZ. zawsze uwazalam ze Bank ten jest daleko za murzynami a tu niespodzainka.

Fachowa obsluga, bardzo mila, dobre warunki, nowoczesny system internetowy. transza na drugi dzien po przyznaniu kredytu. jak narazie wszystko super

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kredyt w PKO BP

Pare fotek mojego domku z dalekiej perspektywyhttp://images20.fotosik.pl/195/23391c55d2b11d3dm.jpg

 

http://images22.fotosik.pl/83/6215d187140a04e2m.jpg

tory są ok.170 metrów od domu.

 

Ja jeden mam w PKO BP a drugi w INVEST BANKu.... oba w PLN

Ladnie to wyglada,... dzialka zdecydowanie wieksza niz moja... tylko cosik blisko tory ( Co to za okolica ?? _ :wink: ja mam jakies 800m w lini prostej do torow i slysze pociagi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałam sobie na forum o kredytach i już zgłupiałam, nie wiem gdzie wziąć, chcemy w banku BPH, ale coś niepochlebnie piszą o tym banku :-? , jeszcze jednak zastanawiam się nad bankiem GE money bank, bo tam nie wymagają faktur, a w BPH trzeba przedstawić 60% faktur.

 

Ja mam w MultiBanku i nie narzekam. Uruchomienie kolejnych transz na podstawie zdjęć i wpisów do dziennika budowy. Żadnych faktur :-)

Wprawdzie mają dość sztywne warunku udzielenia kedytu i rzadko udaje się zostać obsłużonym bez wcześniejszego umówienia się (spora kolejka chętnych) ale w sumie nie jest źle. Dla mnie ważne było kilka rzeczy: możliwość wcześniejszej spłaty jakiejkolwiek części kredytu bez opłat, mozliwość bezpłatnego przewalutowania w trakcie (mam CHF) i dobrze działający i " przyjazny użytkownikowi" system internetowy, który da mi dostęp do RORu, kredytu i paru innych usług :-) no i oczywiście przyzwoite oprocentowanie plus niewysoka prowizja od uruchomienia (na szczęście nie biorą opłzt za rozpatrzenie wniosku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałam sobie na forum o kredytach i już zgłupiałam, nie wiem gdzie wziąć, chcemy w banku BPH, ale coś niepochlebnie piszą o tym banku :-? , jeszcze jednak zastanawiam się nad bankiem GE money bank, bo tam nie wymagają faktur, a w BPH trzeba przedstawić 60% faktur.

 

Ja mam w MultiBanku i nie narzekam. Uruchomienie kolejnych transz na podstawie zdjęć i wpisów do dziennika budowy. Żadnych faktur :-)

Wprawdzie mają dość sztywne warunku udzielenia kedytu i rzadko udaje się zostać obsłużonym bez wcześniejszego umówienia się (spora kolejka chętnych) ale w sumie nie jest źle. Dla mnie ważne było kilka rzeczy: możliwość wcześniejszej spłaty jakiejkolwiek części kredytu bez opłat, mozliwość bezpłatnego przewalutowania w trakcie (mam CHF) i dobrze działający i " przyjazny użytkownikowi" system internetowy, który da mi dostęp do RORu, kredytu i paru innych usług :-) no i oczywiście przyzwoite oprocentowanie plus niewysoka prowizja od uruchomienia (na szczęście nie biorą opłzt za rozpatrzenie wniosku)

 

Dzięki, to tam też pójdziemy zobaczyć :D .

 

Zobaczyliśmy i nic z tego, rzeczywiście sztywne u nich te warunki :( . No i marża tam jest 2%.

 

Pochodziliśmy po bankach i jutro składamy papiery do GE Money Bank, kredyt w CHF, oprocentowanie 3,75%, kredyt 250tys zł. na 30 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do budujących z Zielonej Góry i okolic.

 

Skąd braliście piasek do zasypania fundamentów ?

I czym dokładnie zasypywaliście. Bo raz słyszę, że powinno się piaskiem rzecznym innym razem, że pospółką itp. Wiem, że powinien to być materiał który pozwala się dobrze zagęścić.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sunnychris- tory mi nie przeszkadzają całkowicie- sa tylko atrakcja dla dzieci. Dobrze że nie słychać żadnej ulicy bo to jest bardziej męćzące. Pociagi teraz jeżdżą rzadko. 170m od domu to bardzo daleko a jak urosna te choinki to ledwie bedzie widać pociąg. :lol: Mieszkałam kiedys bliżej pociągów i tez i nie przeszkadzały a kiedyś jeździły częściej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TFK - Och to gratulacje dla mamusi, córeczki i tatusia. oby wam pociecha się zdrowo chowała. Czy byłeś osobiście przy porodzie? To ci przeżycie.

 

 

Dzieki wielkie!!

przy porodzie oczywiscie bylem, teraz juz moge powiedziec, ze jestem "recydywa" :D

Dwa porody mam zaliczone, z czego jeden w wodzie :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzemiona murarze sami kręcili- u mnie mieli takiego emeryta ktory sobie siedział i na takim zmyslnym i bardzo prostym urządzonku krecił że hej- nie jest to trudna robota- i nie liczyli zł od nich , bo sa tacy kuci na cztery rogi ,że dodatkowo doliczaja koszty do tej roboty- trzeba uważać. jak beda chcieli dopłaty to sie nie dawaj. wielkość strzemion wynika z projektu.

Sprawdź dokładnie umowę na stan surowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas robią tynki. Zaraz po świetch skończą idzie im to bardzo ładnie i szybko.A tymczasem zbliżają się święta i .....

 

Życzymy Wam radości z lania

i ze wspólnego świętowania,

Łaskawości świętego baranka,

szczęścia w nowym domu

każdego wieczoru i ranka

Renata H z rodzinką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...