Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam wszystkich budujących !!!!

 

Bardzo dawno tutaj nie pisałam , ale za to zaglądam często :wink:

My już jesteśmy z tych szczęśliwych , którzy budują .

Ławy już wylane i od jutra rozpoczynamy murowanie fundamentów .

Dziś na budowie był kierownik . Pochwalił męża , że niby ławy są super :D

to bardzo dobrze , dzięki temu chłopina złapał dodatkowo kilka łyków energii do pracy. :wink:

 

qqrq5 nie martw się tą wodą . z tego co mi wiadomo to na przyłącze wody nie jest wymagane pozwolenie ze starostwa. W naszym przypadku było tak , że złożyliśmy papiery do pozwolenia , w których napisane było , że woda wedługo odrębnego projektu . Mało tego pozwolenie na budowę dostaliśmy 23 maja , a wszystkie uzgodnienia dotyczące wody dopiero 2 dni temu .

Osoba , która robiła projekt instalacji wodociągowej powiedziała , że z tymi dokumentami to od razu do wodociągów . Tak też zrobiliśmy . Wychodzi na to , że woda będzie pod konieć przyszłego tygodnia . Zrobią kosztorys i w poniedzialek dadzą znać kiedy montaż przyłącza.

Bądź dobrej myśli i postaraj się dowiedzieć w starostwie jak by było bez tej wody .

My również zastanawialiśmy się nad studnią , bo w naszej okolicy nie było sieci wodociągowej . Jednak szybko wybito nam to z głowy . Geolog , który zajął się tym tematem stwierdzil , że woda jest dopiero na 60 metrach :o Odpuściliśmy ten temat i dzięki cierpliwości oraz przy pomocy jednego przemilego sąsiada , który zajął się tematem wody z PWiK w przyszłym tygodniu będziemy się chlapać we własnej wodzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Xena z Xsary a co Ty tu robisz??? :D

 

A ja wyrzuciłam murarza, facet po 7 latach abstynencji wrócił do nałogu i zaczął pić tak, że przez kilka dni nie pokazał się na budowie.

 

No cóż, jednym ucieka ekipa, drugim fachowcy na budowie tak się stresują, że piją na umór....Jak tak dalej pójdzie to nawet nie zdążę zrobić dachu w tym roku, a cieslę mam umówionego na połowę lipca. Termin mało realny biorąc pod uwagę, że ciągle szukam murarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie zagladalem bo roboty sporo ostatnio mialem.... caly parter mozna powiedziec ze skonczony... meble wszedzie stoja... nawet mamy juz drzwi do WC :lol:

 

Dzisiaj bylismy kupic troche donic, kwiatow itp.... troche kolorow trzeba nadac.... Zapraszam chetnych na ogladanie i grila jakby ktos mial ochote :wink:

http://img170.imageshack.us/img170/2084/dsc02543qs2.th.jpghttp://img170.imageshack.us/img170/6561/dsc02544hu9.th.jpghttp://img405.imageshack.us/img405/9339/dsc02556ik0.th.jpg

 

Jeszcze jedno... gdzie w gorzowie lub najblizyszch okolicach kupie kore ?? Potrzebowalbym spora wywrotke... i jakie sa ceny jesli ktos ma rozeznanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...