Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Aniu Wiesku i Thirer długo mnie nie było.Byłam na urlopie w Krakowie i okolich a teraz mam popsuty komputer.

My już niedługo się przeprowadzamy, cieszę się bardzo- choć pracy jeszcze dużo, ale mam nadzieje że do 1 wrzesnia fachowcy się uporają.

 

Cześć Reniu, no to już prawie na swoim? Super! A mieszkanie już sprzedaliście czy nic wam terminu przeprowadzki nie narzuca?

 

U mnie od jutra zaczynają sie tynki w środku a na elewacji bieli się styropian...czyli powoli do przodu. We wrześniu mam nadzieję już mieć podłogówkę posadzki i kominek no i zacznie się ocieplanie poddasza, regipsy itp...

 

Czy macie jakiegoś godnego polecenia stolarza do schodów drewnianych?

 

Wakacje się kończą, może spotkamy się w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj od rana walczylem z prysznicem :

wylac posadzke, zabudowac rure od kanalizy, zrobic sufit... zostaly juz tylko kafle ( calosc naprawiam po tym jak prowadzilem kanalize na pietro i wszystko bylo rozkute )

 

pozatym gosc przywiozl studnie i musialem ja zdjac z przyczepy i nalozyc na krag ( wazy 200kg ) :-?

 

http://img299.imageshack.us/img299/9545/dsc02699tb4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie :wink: wyszla mu naprawde ladnie ( pierwsza produkacja )

Gosc ktory mi to robil ma naprawde dobre ceny na donice, korytka, studnie i wszystko inne z drewna. ( moge dac namiary )

 

http://img368.imageshack.us/img368/9775/dsc02712ny2.th.jpg

Wykonanie tej studni nie jest trudne... ogolnie prosta konstrukcja... trzeba miec tylko czas i troche sprzetu ( u mnie brak jednego i drugiego )

 

I w formie ciekawostki ;-) nasz piesek :

http://img254.imageshack.us/img254/3699/dsc02707al1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D :D :D

 

 

Dzięki wszystkim za gratulacje :D :D :D

 

Mieszka się super!!!Wolność i swoboda 8) :D :D :D !!!

Brakuje mi internetu :roll: Jeszcze parę rzeczy do skończenia, ale to mało ważne, najważniejsze, że już u siebie :D

 

Gwiazdko napewno przyjdziemy :D Jak nie razem, to napewno wpadnę na kawkę sama na ploteczki 8)

 

Thrier ładny masz domek 8) W niedzielę, tydzień temu widziałam Twój domek na żywo 8) Ładny 8)

 

A jeżeli chodzi o spotkanie, to ja bardzo chętnie :D

 

Wiesiek2 Muszę sprawdzić jak tam u Was postęp prac 8)

 

 

 

Pozdrawiam Was Wszystkich :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dawno mnie nie było ale jak coś to można mnie znaleźć w moim dzienniku.

 

Sunnychris zastanawiam się co mamy zrobić ze studnią wszystkie studnie w naszej okolicy podobno są nie legalnie, w warunkach mamy zakaz nie wiem teraz czy kopać czy nie. Czy załatwiałeś coś w Gminie, czy dzadzą mi pozwolenie na studnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o pozwolenie takie pisemne tylko mamy w warunkach zabudowy zakaz czerpania wody z gruntu czy coś takiego i chodzi mi o zgodę że wogóle można wodę czerpać z ziemi i już nie ważne ile metrów i do czego ona będzie, zakaz jest jakiegokolwiek czerpania wody. Bedzie wodociąg i tyle ale do podlewania studnia by się przydała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dawno mnie nie było ale jak coś to można mnie znaleźć w moim dzienniku.

 

Sunnychris zastanawiam się co mamy zrobić ze studnią wszystkie studnie w naszej okolicy podobno są nie legalnie, w warunkach mamy zakaz nie wiem teraz czy kopać czy nie. Czy załatwiałeś coś w Gminie, czy dzadzą mi pozwolenie na studnie?

 

"szczegolowe warunki zabudowy i zagospodarowania terenu inwestycji...

 

Zakres inwestycji obejmuje budowe :

a/ dom wolnostojacy jednorodzinny

b/ wlasne ujecie wody

c/ wlasne ujecie sciekow do czasu zrealizowania inwestycji kanalizacyjnej..."

 

czy masz czy nie masz KOP. Woda jest pierwsza klasa... sasiad lekarz zrobil badania w labolatorium i od tej pory pije kranowke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...