Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gratulacje!!! :lol:

 

Teraz spokojnie moge troche pomieszkac, zobaczyc co powinno byc inaczej, co powinno byc, a co jest zbedne... sprzedac dom i wybudowac kolejny tak jak byc powinno :-)

 

Sprzedaje "miniaturowy" aparat na allegro, moze ktos potrzebuje :wink: dam rabat 8) http://allegro.pl/show_item.php?item=240892912

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie - czy ktoś zna godnego polecenia fachowca od położenia struktury? styropian, siatka i klej już są położone, do zrobienia sama stuktura. Jak macie, to poproszę kontakt i ewentualnie cenę, bo zupełnie nie jestem zorientowana ile może wołać

Drugie prośba - namiary na kogoś od ziemi, najlepiej buraczanej. Tanio :-) :-)

 

liczę na waszą pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :D :D :D

 

Thrier, mogę Tobie kogoś polecić 8) ale dopiero jutro, bo nie mam przy sobie- jestem w pracy 8) Ale ile, to nie mam pojęcia :roll:

 

U nas akcja - ocieplanie domu zaczęta i trzeba szybko działać, bo zimno jak... nie powiem co :lol:

No i niedługo będzie można palić w kominku, bo też jest w trakcie budowy 8)

 

No i odwieczny problem - dojazd do domu! po deszczu prawie niemożliwy, samochód wygląda jak po rajdzie :cry: Może ktoś zna sposób na zmuszenie gminy do zdobienia drogi, bo już nam ręce opadają :evil:

 

 

Cieplutkie pozdrowienia :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, ale wydaje mi się , że prędzej poinformuja Cię w grupie Zielona Góra, Żary meldowac się czyli tu:

 

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=97715

 

ale oczywiście zapraszamy, tylko, że ta grupa aktywna jest jak jest zimno i pewnie zimą zacznie sie ruch :D :D :D a teraz wszyscy tyrają

 

Słuchajcie bo ja powoli zaczynam tematy ogrzewania :o a gdzie polecacie kupowanie pieca gazowego i grzejników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz spokojnie moge troche pomieszkac, zobaczyc co powinno byc inaczej, co powinno byc, a co jest zbedne... sprzedac dom i wybudowac kolejny tak jak byc powinno :-)

Wiesz co? Teraz dopiero zauważyłam że taki sam projekt mają moi teście z Jenina na ul. Osiedlowej 40 (widziałeś może?), oni tylko w miejscu garażu zrobili dodatkowy pokój a garaż mają osobno wolnostojący, a na górze mają 3 pokoje i łazienkę, a salon powiększyli o pokój, ogólnie to jest dużo przestrzeni więc powinno wam się dobrze mieszkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkamy!!!!!!!jeszcze trochę trzeba dopieścić ale już przygoda z budową domu dobiegła końcowi.

Dziękuję wszystkim, którzy byli na forum szczególnie tym których poznałam osobiście Wieśkowi, Ani, Thrier, Gwiazdce za dużo dużo rad.

Najbardziej dziękuję mężowi , że spełnia wszystkie moje marzenia

Jestem wdzięczna ekipie Pana Piotra D.

Muszę wspomnieć o wszystkich znajomychktórzy, dawali wsparcie i wiarę w nas że damy radę i wszystko będzie dobrze. Przeprowadzka z moją siostrą trwała jeden dzień !

Życzę wszystkim radości z budowania domów a szczególnie trzymam kciuki za M i M

Zapraszam do obejrzenia pierwszych zdjęć http://www.m137.fotosik.pl

 

Możesz dać namiar do tej grupy która ci budowała? jesteś zadowolona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić ekipę... tylko nie swoją. Mój kolega wziął firmę z polecenia i to już jest mój piąty znajomy który z tą firmą budował i jest bardzo zadowolony. O tym oczywiście dowiedziałam sie po czasie. Firma to Puchlicki ale chwilowo nie mam nr tel. Nie polecam zdecydowanie firmy Pan-Bud. Własnie jesteśmy na etapie szantażu - kończą w sobotę - jesli nie skończą nie dostają pieniędzy i szukam następnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...