Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Anaor to ja też będę szukać Twojego domku:) nasz prościutki, dach miał być ładniejszy ale budowlańcy bali się go chyba..a wcale skomplkowany nie był..

A powiedz mniej więcej gdzie znajduje sie Twój domek jaka okolica bo ostatnio na spacerze nie widziałam blizej Gorzowa czy bogdańca?

A co do dachu to nasz to dopiero był skomplikowany ale ekipom nie sprawił żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Stemple w większości sprzedane - zostało nam tylko ok. 20szt.

Do sprzedania mam także styropian TERMOORGANIKA Platinum Plus grubość 15 cm zakupiony miesiąc temu - pozostałość po dociepleniu - cena w hurtowni to 214zł/m3.

Dostępna ilość 8 opakowań, czyli 16m2 - cena 17zł/m2

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich forumowiczów,

jak miło znaleźć grupę lubuską ze swoich stron :)

My budujemy w Gorzowie na górczynie. Jesteśmy właśnie na etapie kładzenia dachu. Dlatego też rozglądamy się intensywnie za oknami. Zbieramy wyceny od różnych firm z okolic i nie tylko. Mamy od B&B , Constans, Budvar, Szymkowiak i inne. Znajomy poleca Constans oraz profile Rehau które oni stosują, B&B wygląda bardzo solidnie, podoba mi się rozmowa i podejście ale zastanawiam się nad Aluplastem który stosują. Słyszałem różne opinie. Szymkowiaka mi odradzało już kilka osób.

Generalnie chcemy okna PCV z szybami P2 lub P4 i okuciami WK 2 .

Kogo możecie polecić??

Proszę o wasze opinie za i przeciw.

Jeżeli ktoś ma okna tych firm i jest zadowolony i ma chęć się pochwalić to chętnie skorzystamy by się przekonać :)

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qqrq5 - dlaczego akurat Aluplast ??

W regionie dużo firm sprzedaje Aluplasta. Nam solidną wycenę zrobiła firma B&B z Kłodawy, z niczym nie ściemniają tylko szczerze informują jeżeli coś jest nie wykonalne czy też nie powinno być wykonane z takich czy innych powodów. Inni na wszystko się godzą, a później po roku okna trzeba z rozpędu zamykać :) Bardzo złe opienie słyszałem o firmie Agromenadżer.

My chyba będziemy szukać w profilach Rehau, a jeżeli Aluplast to jak narazie tylko od B&B.

 

A gdzie się budujecie ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qqrq5 - dlaczego akurat Aluplast ??

W regionie dużo firm sprzedaje Aluplasta.

powiem tak, na Schucko mnie nie stac, wiec zostaje Aluplast :)

u nas we wsi mozna dostać Rehau i nie wiem co o nich myslec

 

Nam solidną wycenę zrobiła firma B&B z Kłodawy, z niczym nie ściemniają tylko szczerze informują jeżeli coś jest nie wykonalne czy też nie powinno być wykonane z takich czy innych powodów. Inni na wszystko się godzą, a później po roku okna trzeba z rozpędu zamykać :)

My chyba będziemy szukać w profilach Rehau, a jeżeli Aluplast to jak narazie tylko od B&B.

miałam kiedys od nich wycene niezbyt ciekawa i chyba udam sie jeszcze raz ;)

od Koppi tez miałam wycene bardzo sympatyczna zreszta ;)

 

A gdzie się budujecie ??

my za Barlinkem w lesie :p

 

ania67 jakie drzwi braliscie z Koppi??

PCV??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...