Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie,

 

skoro kilka postów wyżej mowa była o oknach, to może polecicie firmę od rolet, chodzi przede wszystkim o porządnych monterów, którzy potrafią się zgrać z ekipą montującą okna. Rolety nadstawne.

 

Jak rozpoznawałam w okna z PCV, to przyznam, że najatrakcyjniejszą ofertę otrzymałam z ETNY w Gorzowie, sprzedają Vetrexa. Ale jakość wykonania najbardziej przypadła mi do gustu w OKNOPLAST Kraków, ale drożsi o ok. 3 tys. Zaskoczeniem dla mnie była oferta Constans, która była porównywalna do Oknoplas Kraków, oczekiwałam niższej ceny. Jeszcze jedna firma godna uwagi: MS okna, tam można dostać pakiety trzyszybowe w całkiem przyzwoitej cenie, cenowo podobni do Oknoplast

 

Casandra ciekawa aranżacja łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH ZNAJOMYCH-Ania67, Casandra, Anaor, i inni I TYCH NOWSZYCH FORUMOWICZÓW

 

Jakie ładne pogaduchy, to o oknach (przy których zakupie moge pomóc-jeżeli chodzi o firmę KOPPI) :lol: , to o schodach (potrzebuję namiary na fachowca do stopni z drewna) no i o gumowiaczkach które też nabyłem w Tesco tylko zielone bo takie było błoto ze szok, przez kilka dni dochodżiłem do domu pieszo!!! :evil:

Muszę tu częściej zaglądać tylko brakuje mi czasu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

 

Witaj Wiesiek :D Nie miałam śmiałości wspomnieć, że pomożesz pomóc w sprawie okien, tak jak niektórym z nas pomogłeś :wink:

Super, że sie pojawiłeś 8) :D

Wiem, jakie błotko było u Was, byłam w niedzielę u Twoich sąsiadów na kawce, to widziałam. My też brodziliśmy w błotku :roll: Ale jakoś sie przyzwyczaiłam(chociaż normalne to nie jest). Będziemy znowu nękać naszą gminę o drogę i już :evil:

Nie mam namiaru na gościa od schodów, ale popytam.

Pojawiaj się częściej 8)

 

 

Pozdrowienia dla Wszystkich :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

W końcu mogę do Was dołączyć :).

Co prawda nie budujemy się z mężem (kupiliśmy dom w stanie surowym zamkniętym od dewelopera), ale będziemy siebie :) i domek wykańczać... i tak nieśmiało sobie pomyślałam, że z Waszą pomocą i radą.

Tak na początek- mam prośbę o namiary na ekipę od ocieplenia poddasza, bo od tego chyba powinnam zacząć...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D :D :D

 

kazek_78 Super, że dołączyliście do grupy lubuskiej, a w jakiej miejscowości kupiliście domek :roll: 8)

 

Casandra jaką planujesz podbitkę?

My zdecydowaliśmy się na pcv drewnopodobne. W zeszłym roku dowiadywaliśmy się(nie pamietam nazwy firmy) za cmentarzem, jak się jedzie na Chwalęcice, po lewej stronie. Koszt m2 31,00 zł.(mamy około 120 m2 :roll:

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...