Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Już mam informacje na temat siatki 8)

Siatki jest ok 100 m, a za siatkę mają by cukierki :D dla synów sąsiada :lol: (dzieciaki chciały oddać siatkę na złom i jeden miał kupić sobie cukierki czekoladowe a drugi landrynki :D )

No i siatka jest do wzięcia od zaraz 8) :D

Jakby co, to kontakt na priva :D

 

Witam Nowoprzybyłych 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Trochę jestem już skołowana :-? ... Mam stan surowy zamknięty i co dalej? Byłam przeświadczona, że - ocieplać poddasze... ale nie mam ścianek działowych... Ścianki, ocieplenie, hydraulika, elektryka? Czy może (dziś się dowiedziałam)- hydraulika, ocieplenie, ścianki... Proszę o pomoc! Nie wiem do kogo dzwonić w pierwszej kolejności, jak poustalac terminy na poszczególne etapy. I jeszcze ogrzewanie :evil: ... a niestety finanse ograniczone i musimy rozsądnie rozłożyć sobie wszystko w czasie...

Z pozdrowieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam informacje na temat siatki 8)

Siatki jest ok 100 m, a za siatkę mają by cukierki :D dla synów sąsiada :lol: (dzieciaki chciały oddać siatkę na złom i jeden miał kupić sobie cukierki czekoladowe a drugi landrynki :D )

No i siatka jest do wzięcia od zaraz 8) :D

Jakby co, to kontakt na priva :D

 

Witam Nowoprzybyłych 8) :D

ja sie wypisuje z kolejki, maz nie chce siatki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

W niedalekiej przyszłości przeprowadze się okolice Kostrzyna nad Odrą i obecnie poszukuje architekta do odtwarzenia planów budynku, który ich niestety nie posiada. Również późniejsza adaptacja palnu do mojej wizji wyglądu bunynku (przesunięci okna, drzwi, komina itp).

 

Tu do zobaczenia budynek:

http://picasaweb.google.pl/mastalerz.adam/StaraSzkola?authkey=Gv1sRgCMfc0peF-O7ZtAE#5313397982215670242

 

Jezeli ktos korzystał z usług takowego, bądź zna architekta mogącego podjąć się takiej usługi prosze o informacje.

 

Z góry dziękuje.

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...