Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Proszę napisać gdzie w Gorzowie można kupić podbitkę z pcv,byliśmy w Castoramie ale tam nie ma wyboru,tylko dwa kolory

Proszę o namiary

 

Hej, hej :D :D

 

My kupowaliśmy podbitke pcv w kolorze ciemny dąb podaję namiar:

za cmentarzem, po lewej stronie, obok hurtowni elektrycznej, na zewnatrz jest ekspozycja z dachówkami(nie pamiętam nazwy sklepu :oops: )

Nigdzie nie znaleźliśmy kolorowej podbitki, tylko tam. Są różne kolory, a z drewnopodobnej: złoty dąb, ciemny dąb i mahoń. jesteśmy b. zadowoleni.

 

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie te okna za b. dobre pieniądze jesli moge zapytać , moze bede miała szczęście i bedą blisko mnie M-chód . pozdrowienia dla sasiadów :p

 

Pozdrawiamy Sąsiadkę :D

 

Okna są z Gorzowa Wlkp. firma Koppi, można zapytać może przyjada :-?

 

http://www.koppi.pl/

 

no i oczywiście powałać się trzeba koniecznie na wieśka i rozmawiać o cenach z szefem 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie te okna za b. dobre pieniądze jesli moge zapytać , moze bede miała szczęście i bedą blisko mnie M-chód . pozdrowienia dla sasiadów :p

 

Pozdrawiamy Sąsiadkę :D

 

Okna są z Gorzowa Wlkp. firma Koppi, można zapytać może przyjada :-?

 

http://www.koppi.pl/

 

no i oczywiście powałać się trzeba koniecznie na wieśka i rozmawiać o cenach z szefem 8) :D

bardzo dziękuję za odpowiedź zadzwonie zapytam :D a jeszcze odnośnie tych paneli pcv czy ten sklep to na ulicy Żwirowej ? a cena jaka za panele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poniższa informacja moze sie przydać poszukującym dachówki ceramicznej.

 

Szukałem dachówki ceramicznej angobowanej w cenie do 30zl/m2. Stawiałem caly czas na Robena Plus do czasu gdy go nie zobaczyłem. Roben Plus jest bardzo często reklamowany ze względu na fakt obłazenia angoby. Po konsultacji z dekarzem postanowilem przyjrzeć się Nelskamp Nibra F10. Do tej pory nie brałem pod uwage tej dachówki ze względu na wysoka cenę. Okazalo się, ze jest promocja i dachówka jest tylko nieco droższa od Roben Monza Plus. Dachówka jest rewelacyjna. Dachówka o klase lepsza od Roben Monza (podwojne zamki, twarda, rowna, cieżka, nic nie obłazi jak w przypadku Roben, produkowana tylko i wyłącznie w Niemczech). Na forach ceramika Nelskamp ma same dobre opinie. Jeden z furomiczów z forum muratora na moją prosbe przesłal zdjęcia dachówki jak ją kładł i napisal, że jest to jego najlepszy wybór jesli chodzi o wybór materiałów na budowe domu. Dachówka wygląda pieknie. Na żywo również wygląda solidnie i ładnie. Jestem przekonany, że w tej cenie nie znajdzie sie lepszej dachówki ceramicznej.

Dachówke zakupiłem w Zielonej Górze (woj lubuskie) u jedynego przedstawiciela firmy Nelskamp w Zielonej Gorze w firmie Madach w bardzo dobrej cenie 24,5zł netto za m2 dachówki podstawowej (trzeba negocjować aby taką cene otrzymać), gąsiory po 18zl netto a lewa i prawa po 24zł z netto. Na cały dach (200m2) wyszło tylko o 1000zł więcej od Robena Monza miedzianego (10000 netto z akcesoriami , bez membrany i rynien) a jakość nieporównywalna

http://www.nelskamp.de/pl/menue-links/struktura/produkcji/dachowka-nibra/dachowka-do-p-322askich-dachow-nibra-f-10-ue.html

Pozdro

Hugo

PS. Gdyby ktoś chcial zobaczyć zdjęcia dachówki w czasie układania proszę o info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem na etapie ocieplania domu!

Proszę o radę,jaki Styropian będzie (12cm) polecacie do ocieplania domu,jaki najlepszy,jaka firma i gdzie można go kupić w Gorzowie :roll:

Pozdrawiam

Im lepiej docieplisz dom tym mniejsze będziesz płacił rachunki w przyszłości... Steropianem o najlepszych parametrach jest platinum plus z thermo organiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie "prawie" sąsiada. Ja buduję w Wysokiej na kolonii. Jeśli chodzi o beton to w Gorzowie jest jeszcze

Budnex 0957250564

Cemex 0957216950

Ennstone 0957238029

Osobiście polecam Ennstone, wszytskie dostawy do mnie na budowę były od nich i zawsze mieli najniższe ceny.

Witam wszystkich budujących Lubuszan :)

Bardzo dziękuje za pomoc... Ostatecznie wybrałem Ennstone i moge pochwalic tego dostawce... zawsze w terminie i w moim przypadku najtańsi...

Tak wiec lawy wylane, wieńce wylane, strop położony wiec czas szukać dostawce drewna na więźbę dachowa.

W mojej okolicy są tartaki w Ściechowie,Lubiszynie i Lubnie... czy ktoś z forumowiczów brał drewno z tartaku w Lubnie!? Zaproponowali dobra cenę,ale zastanawiam się jak z jakością drewna. Moze osoby budujące w okolicach Gorzowa podziela się uwagami, gdzie kupowali drewno na więźbę i jakie maja doświadczenia ze swoimi dostawcami.

Z góry dziękuje za wszystkie sugestie lub namiary.

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Więżbe kupowaliśmy w Łośnie- zero problemów.Nasz ciesla nam polecił,nie martwiłam sie o nic, a na przywiezienie więżby umówili sie z cieślą-zaskoczyli nas, bo transport miał być póżniej a przywieżli wcześniej (jeżdziłam z właścicielem firmy po kasę, bo nawet nie zdążyłam przygotować 8) :D ).

 

 

 

 

Pozdrawiam :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Więżbe kupowaliśmy w Łośnie- zero problemów.Nasz ciesla nam polecił,nie martwiłam sie o nic, a na przywiezienie więżby umówili sie z cieślą-zaskoczyli nas, bo transport miał być póżniej a przywieżli wcześniej (jeżdziłam z właścicielem firmy po kasę, bo nawet nie zdążyłam przygotować 8) :D ).

 

 

 

 

Pozdrawiam :D :D :D

 

...znalazłem tartak w Lośnie:

http://katalog.pf.pl/%C5%81o%C5%9Bno/Tartaki-W4G17B9330P0R10C-m14.html

...czy mógłbym dostać jakieś namiary do cieśli, skoro dobry i sprawdzony... :lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...