Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

nie wiem czy moge polecić bo facet w sumie u mnie jeszcze nie robił schodów , ale wycenił moje na 4.000 zł (16 stopni, podest ) facet jest z Poznania co prawda ale bierze zlecenia poza , tylko z terminami u niego kiepsko takimi na już znaczy podam meila [email protected] mam tez tel. ale pewnie poda w mejlu . Robi różne i samonośne i na beton .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Witam,

Zamierzam w tym roku rozpocząć budowę domku jednorodzinnego w Zielonej Górze(na razie walczę z dokumentacją), przebijałam się przez większość postów ale nie mogłam znaleźć z moich okolic polecanych firm. Proszę o namiary na wykonawców, firmy, którzy się u Was sprawdzili, które możecie polecić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich budowlancow:)

 

zamierzamy w tym roku rozpoczac budowe domku http://www.domfort.eu/projekt,adas,528.htm. czy orientuje sie moze ktos z was z ajkimi kosztami musimy sie liczyc do stanu surowego zamknietego i pod klucz?

 

czy moze mi ktos polecic jakies firmy budowalne z lubuskiego?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poszukuję sprawdzonego i niedrogiego fachowca od studni, chodzi o wykonanie studni wierconej + pompa. Nie musi to być firma, może być "Pan Marek" :). Proszę o namiar.

 

Lubuskie - Skwierzyna i okolice.

 

Pozdrawiam.

spróbuj tutaj , choć nie jestem na 100% pewna czy studnie też, nam robił przebitkę do wody (nie ukrywam że po znajomości) tylko nie mogę znaleść komórki Andrzej Poniński 95748-44-05 jeszcze poszukam tel. komórkowego , bo najlepiej bezpośrednio z nim rozmawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...