Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witam po bardzo długiej przerwie :)

 

z paru powodów budowa stanęła na jakiś czas w zeszłym roku, teraz w końcu ruszamy ze ścianami na parterze - w przyszłym tyg wchodzi nam ekipa, na którą czekaliśmy jakiś czas :)

 

mam nadzieję, że uda się w tym roku zadaszyć domek

 

pozdrawiam budujących :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

witam wszystkich

mam pytanko do bardziejdoswiadczonych budowniczych;

czy 220tyś brutto za nastepujący zakres prac to duzo??

-fundamenty z ociepleniem itd

-ściany nośne i dzialowe (suporex)

-strop terriva lub filiogran(do wyboru w tej samej cenie)

-położenie wierzby i dachówki

- podbicie okapów i montaż rynien

-zalanie chudziaka i zrobienie tarasu i wejscia

-montaż okien połaciowych(6)

-geodeta kierownik budowy sprzęt material robocizna zawarta w cenie, jedyna rzecz za którą trzeba bedzie zapłacic dodatkowo to piach do podsypania domu jeśli bedzie trzeba a to projekt domku

http://www.extradom.pl/projekt-domu-cezar-wrw1022.aspx

co o tym myślicie??? i tak juz jest po wszystkim bo umowa juz jest podpisana ale tak z ciekawości chcialbym wiedziec jak to sie ma w poruwnaniu z waszymi kosztami

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Witam wszystkich!! Mam problem. Od jakiegoś czasu permanentnie poszukuję ziemi na wyrównanie terenu na działce. Potrzebuję tego dosyć dużo. Może ktoś dysponuje bezużyteczną ziemią, której chce się pozbyć lub ewentualnie wiecie gdzie można coś takiego nabyć w dobrej cenie. Działka znajduje się blisko Zielonej Góry (Gmina Zabór). Proszę Was o jakieś sugestie ...pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie już cene tych posadzek z Zielonej Góry?

Jak wygląda cenówka za materiał oraz robocizne?

 

A ja juz wiem, w okolice Gorzowa przyjada, ale drogo za transport wyjdzie... z robocizna, materialem, wczesniejszym przygotowaniem i transportem wychodzi 45zl/m2 - duzo (?)

Edytowane przez Tomi78__
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Pytałem już na grupie zielonogórskiej, ale pozwólcie, że zapytam i tutaj. :)

Mam do sprzedania 4 palety wełny Fasrock Max 20 (48 m2) oraz Superrock 15 cm (72 m2). Fasrock za 45 zł za m2, Superrock za 13 zł za m2. Trochę przeszacowałem ilości jakie potrzebuję i jednocześnie nie mam możliwości zwrotu w miejscu gdzie to kupowałem mimo, że towar jest na paletach jeszcze oryginalnie przez Rockwool zapakowany. :)

 

Pozdrawiam

macst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...