Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej, buduję pod Gorzowem, ale z drugiej strony niż Malinka. Zaczynamy w przyszłym roku na wiosnę, jak się oczywiście wyrobimy z dokumentami. Już teraz jednak myślę o kilku rzeczach. Może możecie mi pomóc w szukaniu firmy zajmującej się robieniem odwiertów pod pompę ciepła? Byłbym bardzo wdzięczny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, buduję pod Gorzowem, ale z drugiej strony niż Malinka. Zaczynamy w przyszłym roku na wiosnę, jak się oczywiście wyrobimy z dokumentami. Już teraz jednak myślę o kilku rzeczach. Może możecie mi pomóc w szukaniu firmy zajmującej się robieniem odwiertów pod pompę ciepła? Byłbym bardzo wdzięczny!

Witam.

W Kalawie miedzy Miedzyrzeczem a Swiebodzinem Jest firma Szlachtycz wiercaca studnie glebinowe. Byc moze oni.

Pisze te dane z pamieci (niestety wyrzucilem namiary na nich) wiec nie daje gwarancji ze czegos nie pokrecilem. :D

Karol N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Grupę

Informujemy, że w II licytacji na rzecz Nikoli zebraliśmy

na dzień : 20 listopada godz. prawie 10-ta ....625 zł + pieniążki grupy szczecińskiej 770 zł RAZEM 1395 zł.

Czy powtórzymy wynik I Licytacji / 3410 zł/ ?

 

Wierzę, że tak , że mimo obecnego, trudnego okresu finansowego uda nam się!!! .

Pozdrawiamy i zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji

 

Edzia&Maksiu

 

http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=36615

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja na Śnieg zareagowałem tak "ORANY zdziwienie i nie zadowolenie bo puzniej poszedłem do garażu przekłądać koła na zimowe :-? zajeło mi troche czasu bo garaż jest nie za szeroki i były kombinacje ale gimnastyka sie opłaciła pewniej sie czuje na drodze bo wsumie predkość mi sie nie obniżyła może o 10 -20 km/h wolniej pocinam aż sie czasami boje o wiare co jeździ obok mnie że nie mają zimuwek :evil:

 

 

Pozdrawiam ARi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tradycyjnie idziemy pod górke z budowa, non stop cos wychodzi, albo pogoda nie taka, albo prądu sąsiadka nie chce dac, w kółko Macieju, same problemy, wiem jednak ze to wszystko wpłynie na to ze z przyjemnością zamieszkamy w naszym domku 8) fachowcy od dachu załozyli częśc murłat jestem im wdzięczna ze pogoda im nie straszna :D od jutra mają ruszyć pełna parą:) dachówka juz zamówiona wiec tylko hyc dach do góry i dachóweczka bedzie leżeć na swoim miejscu:) potem zrobimy chyba sobie przerwe i od wczesnej wiosny zaczniemy dalej, a moze jednak nie, sama nie wiem, myslałam jeszcze o podciągnieciu kanalizacji, ale nie wiem czy pogoda ku temu jest odpowiednia, ech..

 

miłego wieczora

 

pozdrawiam

 

_MYCHA__

 

ps. są nowe fotki w albumie http://foto.onet.pl/mojalbum/mojalbum.html?r=0&id=30443 hasło ceninka1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale pędzicie, nie było mnie kilka dni, bo najmłodsza pociecha chorowała, a tu proszę dwie strony ( nawiasem mówiąc mam trzech kawalerów do wzięcia). Dzisiaj odczytałam wiadomości i jestem przerażona opiniami na temat szkieletowców wypisywane w klubie drewnianego szkieletu ( chyba się pochoruję z nerwów), bo może rzeczywiście wybrać mur - porotherm. Na razie pogoda krzyżuje plany, energetyka jest umówiona na 01.12, a tu przyszedł mróz! Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...