Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karpia jeszcze nie kupiłam. około 4 lata temu w Gorzowie dzień przed wigilią karpia nie można już było kupić. To były święta wszyscy w dniu wigilii dzwonili i latali za karpiem. W końcu sąsiadom dawaliśmy pół karpia bo zostali bez. Fajnie było przypomniały się czasy kolejek. :D :D :D

 

Karol Hajduka nie kupiłam bo mnie wkurzyli i chcieli naciągnąć na dużą kasę. Kupiłam u konkurencji w Sparthermie. Za całość czyli za obudowe i rozprowadzenie wyszło mi o 7000 mniej niż u Hajduka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpia jeszcze nie kupiłam. około 4 lata temu w Gorzowie dzień przed wigilią karpia nie można już było kupić. To były święta wszyscy w dniu wigilii dzwonili i latali za karpiem. W końcu sąsiadom dawaliśmy pół karpia bo zostali bez. Fajnie było przypomniały się czasy kolejek. :D :D :D

 

Karol Hajduka nie kupiłam bo mnie wkurzyli i chcieli naciągnąć na dużą kasę. Kupiłam u konkurencji w Sparthermie. Za całość czyli za obudowe i rozprowadzenie wyszło mi o 7000 mniej niż u Hajduka.

Tez mialem mieszane uczucia jak moj wklad u nich kupowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym roku i co najważniejsze następnej wigilii w nowym domku życzę Wam wszystkim i sobie też :oops:

 

W moim domku w salonie stoi choinka :D :D :D Mąż zrobił mi niespodziankę.

 

A choinka w moim mieszkanku uległa dzisiaj wypdakowi i pozbyłam się dzisięcioletnich zapasów bombek :evil: Stoi teraz taka pusta no i chyba już tak w tym roku zostanie :cry:

 

Bawcie się dobrze

 

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wszystkiego najlepszego, wiele radości nie tylko w od świeta. Góry prezetów noi ukończenia, albo zaczecia budowy. Ciepła rodzinnego Zyczy ARi

 

Ps choinka też stoi na budowie, auto już w garażu stoi tylko teraz jest odwilż i błota co niemiara, a dlamnie świeta beż śniegu to nie świeta :x

Panowie byli z TPSA hmmm zamontowali mi połaczenie radiowe niby dobrze działa raz jakieś szumy miałem ale powiedzieli że o interenecie raczej mam zapomnieć po świetach bede intereweniował w tej sprawie niech słup wkopuja i ciągną normalną linie a nie jakieś antenki i tak dalej ale barzo szybko im poszło bo już im wcześniej przygotowałem kable tylko gniazdka pomontowali i ciach tel juz jest

Jeszcze raz ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚIWĄT

 

http://www.icq.com/img/friendship/static/card_18991_rs.swf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zgadzam sie z Malinką i JUŻ PO ŚWIETACH :o moge sie pochwalić że już spałęm w nowym domku w Swieta tylko że czas spedzałem u rodziny jak co roku ale już sie nie spało u nich. Mój fantastyczny piesek zrobił małe porzatki na choince na budowie bombki po przegryzał nudziło mu sie do telefonu tez sie dobierał skubaniec jeden :lol:

Pozdrowienia z zimnego i z pdajającego śniegiem ale słabym śniegiem Świebodzina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich już po świętach i życzę pomyślności w Nowym 2005 Roku, zakończenia prac dla wszystkich budujących i pomyślnego rozpoczęcia dla wszystkich planujących. U mnie jednak będą mury, znalazłam firmę, która przebiła wszystkie szkieletowce, ruszam zaraz po zimie, czyli w marcu (mam nadzieję).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czas mija co nie ??

Lata lecą co nie ??

KTO SIE ZASTANAWIAŁ ile dom postawiony bedzie istniał jak długo wykożystane materiały bedą dobre aby dom funkcionował ???

 

MAŁA SONDA

Ile sądzisz że dom przetrawa czy zakłądasz że musi istniec tyle i tyle lat a reszta nie opchodzi Cie :D

Mnie satysfakcionuje okres taki jak mają zamki :lol: :lol:

 

Na koniec tego roku bo moze tu nie zawitam a może zawiatam ale jak by co to stawiam SZAMPANA Zdrowie szcześcia pomyślności :wink:

 

Pozdrawia ARi :wink:

 

http://kurde.pl/gfx/szampan2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czas mija co nie ??

Lata lecą co nie ??

KTO SIE ZASTANAWIAŁ ile dom postawiony bedzie istniał jak długo wykożystane materiały bedą dobre aby dom funkcionował ???

 

MAŁA SONDA

Ile sądzisz że dom przetrawa czy zakłądasz że musi istniec tyle i tyle lat a reszta nie opchodzi Cie :D

Mnie satysfakcionuje okres taki jak mają zamki :lol: :lol:

 

Na koniec tego roku bo moze tu nie zawitam a może zawiatam ale jak by co to stawiam SZAMPANA Zdrowie szcześcia pomyślności :wink:

 

Pozdrawia ARi :wink:

 

http://kurde.pl/gfx/szampan2.jpg

 

Zeby wytrwal bez wiekszych remontow do konca moich (naszych) dni potem jest to mi obojetne. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...