Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aha Karolu 8) już kumam :D no ja też mam o przekroju cegły a dowiadywałeś sie o koszta ? wsumie umnie to jest tak Piec ma spory wiec wtlot z niego jest spory hydraulik musiał troszeczke komin rozkuwać na boki aby wejśc z wylotem z pieca wiec mogło by byc kiepsko z dopasowaniem takiej rury bo to dlamnie jest nie realne ale pewnie jest też na to sposób co nie jak kanał wylotowy wchodzi w ścianki komina niechce mi sie wieżyć że jakieś zwieżki sie stosuje bo to bez sera

Pozdrawiam ARi :wink: ten ARi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha Karolu 8) już kumam :D no ja też mam o przekroju cegły a dowiadywałeś sie o koszta ? wsumie umnie to jest tak Piec ma spory wiec wtlot z niego jest spory hydraulik musiał troszeczke komin rozkuwać na boki aby wejśc z wylotem z pieca wiec mogło by byc kiepsko z dopasowaniem takiej rury bo to dlamnie jest nie realne ale pewnie jest też na to sposób co nie jak kanał wylotowy wchodzi w ścianki komina niechce mi sie wieżyć że jakieś zwieżki sie stosuje bo to bez sera

Pozdrawiam ARi :wink: ten ARi :wink:

Kosztow nie pamietam ale taka rure chcieli mi wcisnac w ZG na ulicy nie wiem jakiej ale nr to napewno 35 :D Sprzedawali tam rowniez wklady kominkowe Kornak. Jak bys chcial rowniez nazwe ulicy to moge sprobowac poszukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo dziękuje.

 

A teraz pytanie za 100 pkt:

 

czy bank wstrzymuje wypłatę transz kredytu do czasu wpisania hipoteki do księgi wieczystej?

 

PKO pozwala na czas wpisywania do hipoteki, ubezpieczyć kredyt. Standardowo nakazuje ubezpieczyć na 6 m-cy. Jak hipoteka zostanie ustanowiona wcześniej , to zwraca pieniądze za pozostałe miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol 8) narzaie informacji nie musisz zdradzać :D jak by co to dopiero latem zabore sie zato może a może i nie ale podobno jak jest cegła narażona na takie plamy z czasem kruszeje tak gadają :p a masz może dojście do WAPNA POKARBIDOWEGO ? też gadają ze to działa

 

Pozdrawiam wszystkich tych co chcą sie budować a narazie nie mogą bo jest zimno i tych co chcą sie wykańczać a już sie wykończyli ale finansowo :D i tych co juz sie wykończyli i mieszkają 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie wiadomości od Funi:

 

Dobra - mamy wszystkie dok. do PKO, jesteśmy po pierwszej rozmowie i raczej będzie dobrze. Wprawdzie w Kredyt Banku zaproponowali nam ciut niższe oprocentowanie, ale jak mąż szepnął o tym Pani w PKO to zaczęły się pojawiać bonusy :wink:

Więc chyba wszystko na dobrej drodze :D

 

Zła - jakiś s@$#&%&yn :evil: :evil: :evil: włamał sie nam do blaszaka na budowie.

Wprawdzie nic watrościowego nie zginęło, ale ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol 8) narzaie informacji nie musisz zdradzać :D jak by co to dopiero latem zabore sie zato może a może i nie ale podobno jak jest cegła narażona na takie plamy z czasem kruszeje tak gadają :p a masz może dojście do WAPNA POKARBIDOWEGO ? też gadają ze to działa

 

Pozdrawiam wszystkich tych co chcą sie budować a narazie nie mogą bo jest zimno i tych co chcą sie wykańczać a już sie wykończyli ale finansowo :D i tych co juz sie wykończyli i mieszkają 8)

Nie mam a o tym wapnie nie slyszalem. Chwileczke jako urwisze robilismy rozne takie sobie eksploze za pomoca karbitu. Jak karbit sie przelasowal to zostawala taka maz jak wapno wlasnie. Spawacze, ktorzy spawali acytylenem to chyba cos takiego mieli tylko czy w dzisiejszych czasach dalej produkuje sie tak acetylen - nie wiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj cisza nastała. :cry:

 

Ostatnio brakuje mi czasu. W pracy zamęt jak to w księgowości na poczatku roku więc o forum mogę tylko pomarzyć :cry: W wolnej chwili biegam od salonu do salonu i wybieram glazurę, armaturę i takie tam inne. Córka chcąc nie chcąc musi biegać ze mną więc zasnęła już w trzech salonach w ciągu tygodnia - miejsce spania obojętne - fotel, krzesło czy podłoga. Muszę jeszcze znaleźć czas dla dziecka bo córka słyszała reklamę że rodzice muszą czytać 20 minut dziennie :wink: Do tego jeszcze polecenie służbowe aby uczyć się języka 2 x w tygodniu po 1,5 godziny. I do tego wszystkiego nie mam męża bo budowy pilnuje . Ja już mam dość - RATUNKU :wink:

 

gwiazdko dlaczego nie odbierasz priva????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...