Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Funia co do rolet mam rolety niewiem czy to są pod tynkowe czy jakie bynajmniej ich nie widać ale te co ja mam to już musiałabyś na etapie budowy pomysleć onich bo one są mątowane na oknach takie skrzynki z pianki pewnie oto Tobie chodzi a może sie myle :lol: wiec otwór okienny musiałbyć w moim przypadku aż pod strop ale pewnie otym wiesz :wink: Fajna sprawa rolety zewnetrzne tylko jest minus że trzeba je podnosić codziennie chyba że masz silniczki i sterowane pilotem ale wówczas cena jest kosmiczna. Z mojego doświadczenia niemam takiej rolety w domu do której potrzebowałbym silniczka do podnoszenia a wymiar okna mam spore. Rolety zazwyczaj sie kupuje tam gdzie okna :wink:

 

Pozdrawiam ARi

PS chyba wszyscy na budowach zasuwają bo nikt prawie nie klika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych i starych forumowiczów.

 

Rozpoczełam budowe .Dzisiaj zdjeli humus, jutro geodeta wytyczy budynek, po świetach wchodzą budowlańcy.

 

Mężuś z teściem biorą się za ogrodzenie. POMÓŻCIE :) :) GDZIE NAJTANIEJ SŁUPKI I SIATKA - POWLEKANA. SPRAWA BARDZO PILNA!!

 

MALINKA dzieki za zaproszenie, kolejne :oops: chwilowo brak czasu. Ale jak przyjdzie godzina "zero" napewno sie pojawimy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwaizdko

 

najtaniej wychodzi, gdy kupisz rurę, potniesz, pomalujesz i przyspawasz daszki i nakrętki - tak robił mój Miś i wyszło zdecydowanie najtaniej, ale było to pracochłonne.

 

 

Aniu67

o namiarach "pamiętam", dam Ci znać na priv w przyszłym tygodniu bo wtedy będę widzieć się z naszym fachowcem.

 

U nas murarze wchodzą we wtorek :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GWIAZDKO bardzo się cieszę z tego, że rozpoczęliście budowę! :D ! :D Na naszym "polu" mają rozpocząć się dwie budowy, a może już sie rozpoczęły- ostatnio byłam w J. w niedzielę. Oj będzie się działo :D

FUNIU droga cieszę się, że o mnie pamiętasz :D :D :D ( ale jestem niecierpliwa :oops: ) Zaczynacie we wtorek- też piknie :D :D :D

Mój domek "się rysuje" w sobotę widziałam nowe rzuty.Budynek będzie poszerzony o 0.85 cm- będę miała większy salon :D , zniknie też słup w salonie :D tyle u mnie- chociaż nie buduję, ale zawsze to "coś" się dzieje :D

Pozdrawiam Was :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wszystko wiem, ale gdzie takie okna z roletami - najlepiej i najtaniej?

Nie wiem gdzie powinnas kupic ale wiem gdzie nie powinnas, mianowicie firma OKPLAST z Miedzyrzecza. Ja tam kupowalem i do dzisiaj budze sie spocony w nocy, ze sie dalem wykiwac. Zrozumialabys to tym lepiej gdybys wiedziala co dzieje sie w duszy poznaniaka jak straci :D

Rolety jest to fajna rzecz ale jak sie wieczorem spusci to sie siedzi jak w puszce, zadnego kontaktu z swiatem zewnetrznym.

 

Nie wiem czy zajrze tutaj do swiat i tak na wszelki wypadek wszystkiego najlepszego zycze Wam wszystkim - mysle oczywiscie o calej grupie lubuskiej a nie tylko o Twojej rodzinie Funia. Gdybym mial talent ARiego to bym wkleil jakis odpowiedni obrazek.

 

Karol N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwaizdko

 

najtaniej wychodzi, gdy kupisz rurę, potniesz, pomalujesz i przyspawasz daszki i nakrętki - tak robił mój Miś i wyszło zdecydowanie najtaniej, ale było to pracochłonne.

 

 

Właśnie tak zrobilismy. Już 1/3 stoi.

 

Ania,

w J. faktycznie bedzie sie w tym roku działo.

 

DLA CAŁEJ GRUPY LUBUSKIEJ MOC SERDECZNYCH ŻYCZEŃ Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...