Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie moje lubuskie Skarby :D

postanowiłam do Was zajrzeć i uśmiechnąć sie do Was,kiedy u mnie wejdzie ekipa,ale takie mam pomieszanie poplątanie z planami i wogóle,że może to nigdy nie nastąpi,bo myślę intensywnie o innym domu.

Dawno tu nawet nie zaglądałam na Wasze stronki,wcześniej cichutko podczytywałam,co tam u Was słychać.

Trzymam za Was bardzo mocno kciuki i życzę spokoju,zdrowia i miłego,niedrogiego,a szybkiego budowania.

Funia - przesyłam buziaczki dla Fasoleczki,dla małej Malinki także - Waszych pociech niestety nie znam,ale także pozdrawiam od moich Łobuziaków.

 

Co do mojej pomocy - chętnie podam namiary na wszystko,co związane z wnętrzami.

pozdrawiam - mimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

malinko Droga - naprawdę chciałalam pisać,jak już będę ostro budować :oops:

I chyba miałam rację,bo myślę o budowie zupełnie innego domu w innym rejonie.Dlatego lepiej już nic nie piszę,bo nie chce zapeszać - trzymama tylko za Was mooocno kciuki,a Wy za mnie - jesli się aż tak bardzo nie gniewacie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WIOSNA i praca wre mury do góry, trawa wzeszła na pierwszym zagonie , oczekuje na pozostałych (razem 40 arów).będzie co kosić.

 

Od poniedziałku układają strop (drewniany).

Mam pytanko co z kominem ( a wiec doczekałem się problemu ARi) jaki macie u siebie . Ja planuje ogrzewanie gazowe oraz kominkiem z płaszczem wodnym.

Funia faktycznie u mnie 90na 70 i tez nie wiem gdzie ustawić co nieco żeby nie było ciasno

A na 56m mam ustawione i nie jest ciasno. Widocznie trzeba myśleć o przybudówce

 

 

Tadek56

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie po dłuższej przerwie, jeszcze mnie pamietacie :wink: ja za dwa tygodnie, dokładnie na długi weekend majowy robie "wypad" czyli wypriowadzke z mojego mieszkania, przygarnia mnie moja mama, z całym ekwipunkiem oczywiscie. Natomiast do domku pewnie najwczesniej na wakacje, ale to tuz tuż :D

 

co na budowie ? szalenstwo nic wiecej, wykanczamy srodek, mamo! ile teraz idzie kasy :o robia mi sufity z regipsów, gipsuja sciany działowe, utro zaczynaja wylewac podłogi, hydraulika juz jest, elekrtyke tez mamy, tylko kanalizacje i wode i mozna mieszkac, rozstawimy namiot wojskowy i bedziemy pilnowac dobytku.

 

Zasadziłam juz co nie co, załozyłam ogródek warzywny, zasadziłam kwiatki i zasiałam, wczoraj dostałam trzy krzaki bzu, powoli zaczyna to wyglądac jakos.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Trzymajcie sie.......wato, naprawde warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj - wszytscy weseli, a mi smutno.

 

Jestesmy po rozliczeniu I transzy kredytu.

 

Pan z banku powiedział, że nic nam nie moze zaliczyć, bo nic nie jest "kompletnie wbudowane"

 

Nie ważne, ze wydaliśmy wszystko, co do złotóki na budowę, nic nie przeopuściliśmy.

Materiał stoi i na bieżąco jest wbudowywane, ale nie tak, jak chciał Pan z banku.

 

Już wszytko opisałam tu : http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=44782

 

Kto ciekawy - przeczyta wiecej.

 

A tak sie cieszyłam, że fajny bank, że wszytsko idzie jak po maśle, domek rośnie, brzuszek też, ale widać nie może być za dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściany ( coś się zepsuło i już poszła wiadomość), było tyle różnych "pod górkę", że nie chciało mi się pisać, wybaczcie. Mam nadzieję, że jakoś dalej pójdzie. Może otworzę strony w dzienniku i opiszę, bo tu za wiele by było. mam nadzieję, że nie będę miał takich kłopotów w banku z rozliczeniem I transzy. Mimi witam po odpoczynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę dziewczyny że ostro idziecie do przodu. Oby tak dalej. :D

 

FUNIA co do banku to miałam identyczną sytuację ale u mnie nie przelali pieniędzy dopóki nie wybudowałam tego co miało być wybudowane :evil

 

Funia pozwoliłam sobie zajrzeć do Ciebie aby zobaczyć postępy. Wiesz jak wracam od siebie to prawie przejeżdżam obok Twojego domku :wink: Okolice masz naprawdę przyjemną no i widać już domek :D Niech się mury pną do góry.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Hej

 

Powoli zaczynam się pakować :D Ostatnio coraz częściej przebywam w nowym domu (żeby nie nazwać tego budową :wink: ) a tym samym nie mam mozliwości zaglądać do Was. TP się na nas wypieło i nie chce nam podłączyć neostrady :-? :cry:

 

FUNIA nie wiem ile kosztują stemple bo nie korzystałam z nich. I pytanko do Ciebie - Kiedy mnie odwiedzisz?? Bo jak się rozsypiesz :wink: to już się nie doczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALINKO już powoli sie pakujesz??? jeszcze tak niedawno widziałam Twój domek praktycznie w stanie surowym, a tu proszę...

A ja w następnym tygodniu powinnam zobaczyć - mam nadzieję- gotowy projekcik po adaptacji. A pózniej to projekcik pójdzie do starostwa i będę czekać na pozwolenie! W tzw międzyczasie zajmujemy się działeczką. Posadzilismy świerki, jabłonkę, czereśnię oraz sałatę i rzodkiewkę :D . Mamy też piękny stolik a w najbliższym czasie bedą ławeczki i mogę juz przyjmować gości! - zapraszam ( znak rozpoznawczy- czerwony nissan :D przy działce)

Pozdrawiam Was i życzę wszystkim postępów w budowaniu :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...