Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No i popsuła się pogoda :cry:

 

Deszczyk pada, a Panowie u nas walczą z wieńcem i (chyba) w piątek ze stropem. Mam nadzieję, ze pogoda nie pokrzyżuje nam planów, bo to kładzenie stropu już dwa razy było przekładane. Najpierw termin przesunął producent, potem okazało się, ze nai fachowcy się nie wyrobili.

Aha i stemple z Agrodrewu wyszły tanio - 100 zł za 20 sztuk.

 

Malinko gratuluję pakowania.

Co do odwiedzin - pomyślimy, pomyślimy :wink:

(a tak serio - bardzo chętnie, może po długim weekendzie jak będziemy u nas to zadzownię i podjedziemy).

 

Aneczko - jak jest już stolik na piwko - to znaczy, że budowa zaczęła się całą gębą. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Malinko, jeśli jeszcze jesteś zainteresowana to mam namiar na studentkę architektury krajobrazu, można zamówić projekt. U mnie wieńce zakończone, komin postawiony. Ekipa jest super i szybko prą do przodu jest godna polecenia. Mam zapytanie, czy ktoś z Was zakładał odkurzacz centralny i czy jesteście zadowoleni, kogo polecacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje TFK

 

Ja postanowiłam, że nie napiszę już ani słowa o stopie, dopóki nie będzie gotowy, żeby nie denerwową ani siebie ani Was.

 

Narazie Panowie uwijają się przy tarasach, a mają w najbliższych planach scianki działowe.

 

 

Ps. a reszta Lubuszan nie buduje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FUNIA juże nie buduję :D :D :D Zagladałabym częściej ale nie mam w domu internetu a w pracy mam mało czasu :cry: Przypominam że byłyśmy umówione po długim wekendzie :lol:

 

FUNIA a może zamów ten strop gdzie indziej.

 

Moja ekipa od wykończeniówki właśnie skończyła i muszę stwierdzić że spisali się na medal :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff, wreszcie mamy strop.

Gdyby ktoś myślał, ze obeszło się bez perturbacji - to napiszę tylko, że nawet podczas montazu wyszły kwiatki i biedni fachowcy rzucali mięsem jak wściekli. (reszta będzie w dzienniku, jak to wszytsko przetrawię)

 

Ale jest, wreszcie.

 

Ps. Malinko kochana, posiadanie własnego pięknego domku ABSOLUTNIE nie zwalnia z odwiedzania forum i forumowych przyjaciół :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...