Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej!

 

Buduje pod Gorzowem, dokładnie w Deszcznie. A z tą datą to troche przesadziłąm. Miało być 25,04.2005. :lol:

 

Hej Renia to będziemy sąsiadkami :D :D :D A dokładnie w której części Deszczna??? Ja jestem z Maszewa.

 

Dachówkę kupowałam w HURTBUDZIE na końcu Walczaka. Tam dostałam najniższą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ostanio jestem trochę zajęty, jak już pisałem właśnie wykańczamy środek w piątek zrobiłem odbiór CO i gazu (próby szczelności) bo do uruchomienia to długa droga a nie jestem na tyle odważny żeby kocioł i grzejniki na budowie zostawić.

Budujemy według GL 123a:

http://www.studio-atrium.pl/atrium.php?p=po&pid=134

oczywiście nie obyło się bez drobnych zmian. Budujemy odbicie lustrzane tego projektu.

Następne zadanie to posadzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłasza sie Funia -

 

też sąsiadka z gminy Deszczno (dokładnie Ulim)

 

Budujemy "Na skraju" Muratora..

 

W sobotę oblewamy wiechę :D :D

 

My bierzemy dachówkę z CMB - Euronit - dobra i niedroga

Witam Funia!

 

Mam nadzieje,że będziesz zadowolona z okolic.

U mnie w tym tygodniu zakładaja wieźbe. Jestesmy na etapie dachówek.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - jednym z głownych kryteriów była cena.

Euronit jest jedną z tańszych. Wprawdzie droższa od IBF, ale tańsza od BRAASA.

 

 

Poza tym wygląd (wzory i kolory), dobra opinia sprzedawcy :-? .

Droga Funiu!

Czy możeszesz powiedziec gdzie kupowaliście dachówkę. mam na myśli okolice Gorzowa. Oczywiście interesuje mnie również kolor.

 

Ps. Widziałam dzisiaj twój domek :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc ja z takim zapytaniem po ile kupowaliście stal, u mnie spiewaja po 3 zł/kg, pytanie to kieruje głównie do reni33, ale jeśli macie aktualne dane to porosze o cynk, podobno cena stali spada a u nas rośnie?

Hej!

Jeśli chodzi o stal, to zapłaciłam tez ok. 3 zł za za 1 kg. Cena jest zrównicowana w zależności od rodzaju. Np, walcówka gładka ok. 3 zł brutto, pręt żebro 2,20 zł, drut żażony 4,30 brutto oczywicie w kg. Kupujemy to wszystko w tym samym miejscu gdzie inne materiały budowlany. Przede wszystkim nie płacimy za transport i mamy wszystko na czas. Jestesmy zadowoleni.

:lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...