Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

gwiazdko, pewnie masz rację, u mnie też, dom, praca, dzieci, budowa i tak na okrągło. Poza tym nie mogę tak jak ty cieszyć się i planować sadzenia, bo....., nie ma drogi porządnej do posesji i wszyscy dostawcy z ciężkim sprzętem odmawiają wjazdu. Początkowo sobie radziliśmy, towar stawał na głównej drodze i przewoziliśmy mniejszym sprzętem na posesję, ale już mamy dość, no i koszty!!!. Teraz potrzebuję ziemi do wyrównania poziomu na działce i czekam już drugi miesiąc na gminę, aż utwardzi drogę, bo pan od transporu odmówił kategorycznie wjazdu z uwagi na płoty sąsiadów. Tak więc nie mogę ani równać, ani grodzić i jestem wściekła i czekam .......

A na budowie kończą tynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Funia ja w tym tygodniu oczekuję na wizytę szefa od tynków maszynowych polecany przez znajomego, przez tel. podpal cenę 8,50 zl/m2 a z materiałem 17 zl/m2. Po rozmowie podam co zostało ustalone.

Podejrzewam że cena może trochę ulec zmianie ponieważ jest to budynek adaptowany (nie równe ściany).

 

Pozdrawiam Tadek56

 

Będę bardzo wdzięczna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę, że na forum bardzo wakacyjnie. 8) 8) 8)

 

Wczoraj była wiecha!!!!! Przeżyłam :wink: Budowlańcy mogą brać się do dalszej roboty.A jeszcze trochę zostało. No i pokrycie dachu. Mam nadzieje, że w dwa tygodnie się ze wszystkim uwiną.

 

Ania dzisiaj bedę na budowie. ZAPRASZAM.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich na dworze leje więc weekendowe grile raczej sie nie udały, no chyba, że nie o mięsko chodzi. U mnie posucha. Szukamy kredytu bo budowa systemem gospodarczym doprowadza nas do furii, a lato minie i znów będziemy na łasce rodziców. Zazdroszczę wszystkim, którzy już siedzą we własnych domkach.

Mam pytanie czy ktoś z was zdecydował się na ogrzewanie gazowe z gaspolu, bo dostałam ofertę, ale nie wiem czy podołamy z kosztami utrzymania, choć w porównaniu gazowe albo olejowe, gazówka dostaje plusa. Prosze o pomoc.

A grilowiczom życzę słonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Lubuszanie :p

 

nie czytałam niestety jak Wam idzie, brak czasu, ale wierzę, że idziecie jak burza.

 

jeśli macie pytanka (Agnieszko, Ty zdaje się pytałaś o kuchnię albo łazienkę), zadzwońcie, bo nie mam teraz netu na stałe:

661 283 114 - mimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdko

Dopiero teraz przeczytałam Twoją wiadomość. Dziękuje za zaproszenie :D

Byliśmy dzisiaj na działce o 11.00- mieliśmy zebranie w sprawie drogi.Wyjechaliśmy ok. 12.30- trochę sie spieszyliśmy.

Około 11.00 zajrzeliśmy do Was i widzieliśmy Waszą wiechę, ale nie było nikogo.

Może będziecie jutro? Bardzo chętnie Was odwiedzimy :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, jaka szkoda. Mój mąż był ok. 11, ale pewnie się mineliście. Ja przyjechałam o 13-tej. Dzisiaj zapewne będziemy, ale nie wiem o której.

 

Wczoraj przeżylismy w naszym domku bez okien i dachu tę straszną burzę. No działo się. Najbardziej przeżyły to dzieci (a był maluszek półtoraroczny). Później oczywiście była radocha-duża ilość wody wszędzie!!! I kulki gradu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że na forum sezon ogórkowy to ja troche popiszę. U mnie dziś mąż walczy z szambem. Już będzie można jakiś kibelek zamontować!

Myślałam ze w przyszłym tygodniu budowlańcy skończą wszystkie prace. Niestety przeliczyłam się. To potrwa chyba do końca lipca a może i dłużej. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Ale już załatwiliśmy wszystkie instalacje i jutro zamawiamy okna.

 

MARZĘ KIEDY BĘDZIE KONIEC.

 

Ania co z pozwoleniem?

 

Malinka masz internet?

 

Funia jak samopoczucie?

 

Mycha już mieszkacie?

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że na forum sezon ogórkowy to ja troche popiszę. U mnie dziś mąż walczy z szambem. Już będzie można jakiś kibelek zamontować!

Myślałam ze w przyszłym tygodniu budowlańcy skończą wszystkie prace. Niestety przeliczyłam się. To potrwa chyba do końca lipca a może i dłużej. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Ale już załatwiliśmy wszystkie instalacje i jutro zamawiamy okna.

 

MARZĘ KIEDY BĘDZIE KONIEC.

 

Ania co z pozwoleniem?

 

Malinka masz internet?

 

Funia jak samopoczucie?

 

Mycha już mieszkacie?

 

 

 

Pozdrawiam

 

A co z nami, panami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdko :D

na pozwolenie oczekuję. W poniedziałek minie trzeci tydzień :cry:

Ile mam jeszcze oczekiwac??? :-? Słyszałam, że miesiąc :-?

Jak jestesmy w J. zawsze zaglądamy do Was. Coś nie mamy szczescia :(

Może jak nas dojrzycie to wpadniecie do nas- zapraszamy :D

Mam nadzieję, że w końcu się spotkamy :D

 

Karol N. :D

No własnie, co u Panów 8) :D

 

Pozdrowienia :D :D :D

 

Gwiazdeczko :D

Wytrzymaj jeszcze trochę!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdko :D

na pozwolenie oczekuję. W poniedziałek minie trzeci tydzień :cry:

Ile mam jeszcze oczekiwac??? :-? Słyszałam, że miesiąc :-?

Jak jestesmy w J. zawsze zaglądamy do Was. Coś nie mamy szczescia :(

Może jak nas dojrzycie to wpadniecie do nas- zapraszamy :D

Mam nadzieję, że w końcu się spotkamy :D

 

Karol N. :D

No własnie, co u Panów 8) :D

 

Pozdrowienia :D :D :D

 

Gwiazdeczko :D

Wytrzymaj jeszcze trochę!!!!!!!!!!!!!!!

Goraco, nic sie nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że na forum sezon ogórkowy to ja troche popiszę. U mnie dziś mąż walczy z szambem. Już będzie można jakiś kibelek zamontować!

Myślałam ze w przyszłym tygodniu budowlańcy skończą wszystkie prace. Niestety przeliczyłam się. To potrwa chyba do końca lipca a może i dłużej. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Ale już załatwiliśmy wszystkie instalacje i jutro zamawiamy okna.

 

MARZĘ KIEDY BĘDZIE KONIEC.

 

Ania co z pozwoleniem?

 

Malinka masz internet?

 

Funia jak samopoczucie?

 

Mycha już mieszkacie?

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Gwiazdko Internet mam z AirNetu. Niestety czasu bardzo mało :cry: :oops: Cały czas walczymy z terenem wokół domu.

 

FUNIA idziesz jak burza. Jak włączam net to zaraz zaglądam do Twojego dziennika. Przepraszam, że nie piszę ale brakuje mi czasu :oops: :oops:

 

No właśnie co u Panów??? :D Ari, Karol, Tadek odezwijcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ta burza nie ucieszyła, całe szczęście że byliśmy na działce, wiatrzysko zwiało nam cały materiał na okoliczne łąki i z mężem ganialiśmy jak te zające i zbieraliśmy steropian w deszcz.

Tynki zrobione, hydraulika też, jutro zalewają podłogi, a w poniedziałek wchodzi szpachlarz. Funia nie wiem ile wyszło za same tynki, robocizna na pewno 6 tys., a materiały chyba około 4 tys. Chyba bo są na jednej fakturze z innymi materiałami i nie mam czasu policzyć. Dom ma 223 m pow. użytkowej.

Wczoraj przywieźli szambo, dzięki za namiary, wzięłam z Lubniewic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że na forum sezon ogórkowy to ja troche popiszę. U mnie dziś mąż walczy z szambem. Już będzie można jakiś kibelek zamontować!

Myślałam ze w przyszłym tygodniu budowlańcy skończą wszystkie prace. Niestety przeliczyłam się. To potrwa chyba do końca lipca a może i dłużej. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Ale już załatwiliśmy wszystkie instalacje i jutro zamawiamy okna.

 

MARZĘ KIEDY BĘDZIE KONIEC.

 

Ania co z pozwoleniem?

 

Malinka masz internet?

 

Funia jak samopoczucie?

 

Mycha już mieszkacie?

 

 

 

Pozdrawiam

 

 

Gwiazdko Internet mam z AirNetu. Niestety czasu bardzo mało :cry: :oops: Cały czas walczymy z terenem wokół domu.

 

FUNIA idziesz jak burza. Jak włączam net to zaraz zaglądam do Twojego dziennika. Przepraszam, że nie piszę ale brakuje mi czasu :oops: :oops:

 

No właśnie co u Panów??? :D Ari, Karol, Tadek odezwijcie się

 

Jestem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...