Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam nowego forumowicza MarekW33 :)

 

Raport z Budowy nie moge sie przyzwyczaić do tarasu co mam juz pra wie zrobiony może że jestem przyzwyczajony do piasku gruzu i ziemi a mie równej powierzchni jak patrze na niego dziwne uczucie hmm :)

 

Pozdrawiam i namawiam do klikania a nie tylko do zaglądania TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

A co u mnie? no właśnie stan o, czyli piwnica sam sie wykańcza. Jedziemy w sobotę w celu smarowania dysperbitem, a tu :o mury czarne. Mój teśc jako"niewidzialna ręka" robi nam takie niespodzanki :D Pozostało juz tylko jeszcze raz wysmarowac dysperbitem, zabezpieczyliśmy tez strop.

Wczoraj otrzymałam od sąsiadów przez telefon wiadomosć, że ktos o zmroku kręcił sie przy budowie i zagladał w okna :evil:

Sąsiadł poszedł zobaczyć kto to i gośc uciekł...

Pojechałam sprawdzić wieczorem co i jak, a tu.... :o mury dla odmiany biale... znów niespodzianka :D :p :D

No i w ten sposób domek sam sie buduje :D :D :D

Pozdrawiam :D

 

Gwiazdko życzę powrotu do pełnego zdrowia :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALINKO w kwietniu, to będą mega gratulacje :D :D :D :wink:

Z kwietnia są najfajniejsi ludkowie :D

 

 

Nie chcę się chwalić, ale ja też jestem z kwietnia i rodzina nie narzeka :wink:

 

I najważniejsza wiadomość tego dnia (oczywiście dla mnie) wreszcie udało nam się zakopać szambo :D :D . Problem polegał na tym, że mamy wysoko wodę gruntową i żeby podkopać już wykopaną dziurę potrzeba było czterech chłopa, koledzy z meżem się spięli i przy akompaniamencie deszczu mokrzy i zabłoceni dali radę.

Także u nas też do przodu, a jeszcze tylko wspomnę, że instalatorzy też umówieni, jak nikt nie zawali to może i sylwester u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

A co u mnie? no właśnie stan o, czyli piwnica sam sie wykańcza. Jedziemy w sobotę w celu smarowania dysperbitem, a tu :o mury czarne. Mój teśc jako"niewidzialna ręka" robi nam takie niespodzanki :D Pozostało juz tylko jeszcze raz wysmarowac dysperbitem, zabezpieczyliśmy tez strop.

Wczoraj otrzymałam od sąsiadów przez telefon wiadomosć, że ktos o zmroku kręcił sie przy budowie i zagladał w okna :evil:

Sąsiadł poszedł zobaczyć kto to i gośc uciekł...

Pojechałam sprawdzić wieczorem co i jak, a tu.... :o mury dla odmiany biale... znów niespodzianka :D :p :D

No i w ten sposób domek sam sie buduje :D :D :D

Pozdrawiam :D

 

Gwiazdko życzę powrotu do pełnego zdrowia :D :D :D

Proponuje jakis dluzszy urlop i sprawa zalatwiona. Tez bym tak chcial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos w moim guscie. Dach jest wysoki, jest przewidziany na uzytkowe poddasze? A jaka elewacje przewidujesz, jaki kolor?

 

Na poddaszu chcemy dwa pokoje i łazienkę, ale to w przyszłości bo dzieciaczki na razie za małe ( 2 i 6 lat) więc będa razem na dole, a za jakieś trzy latka "wyrzucimy" ich na górkę.

 

Co do elewacji to trwa ostra walka słowna, bo ja chcę żółtawe kolorki a moja połowa zielonkawe. Myślę, że jednak uda mi się go przeforsować, bo dziś zakładaliśmy ogrodzenie drewniane na cały przód i męska część rodziny wybrała drewnochron czy coś w podobie, w kolorze palisander czyli brąz, więc myślę że słoneczny kolorek na elewacji będzie jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :D

A co u mnie? no właśnie stan o, czyli piwnica sam sie wykańcza. Jedziemy w sobotę w celu smarowania dysperbitem, a tu :o mury czarne. Mój teśc jako"niewidzialna ręka" robi nam takie niespodzanki :D Pozostało juz tylko jeszcze raz wysmarowac dysperbitem, zabezpieczyliśmy tez strop.

Wczoraj otrzymałam od sąsiadów przez telefon wiadomosć, że ktos o zmroku kręcił sie przy budowie i zagladał w okna :evil:

Sąsiad poszedł zobaczyć kto to i gośc uciekł...

Pojechałam sprawdzić wieczorem co i jak, a tu.... :o mury dla odmiany biale... znów niespodzianka :D :p :D

No i w ten sposób domek sam sie buduje :D :D :D

Pozdrawiam :D

 

Gwiazdko życzę powrotu do pełnego zdrowia :D :D :D

Proponuje jakis dluzszy urlop i sprawa zalatwiona. Tez bym tak chcial.

No tak Karol N. to jest myśl. Po powrocie z uropu chatka gotowa :D :D

 

agnes0204 byłam dzisiaj w Twoich okolicach, ale padał deszcz więc nie wypatrzyłam Twojego domku :cry: :D

 

pozdrówka :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...