Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Masz rację Malina :lol:

Może jak tu jesteśmy to podzielimy się info na temat co budyjemy?

Ja buduję Dom w Prymulkach z firmy Archon+. W planach na 204r. stan surowy otwarty z dachem, 2005 rok reszta i wprowadzka. Buduję w oklicach Międzyrzecza a dokładniej w miejscwości czytaj wsi o nazwie Św. Wojciech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Malinka

Jestem.

Zbieranie materiałów rozpoczeliśmy już w poprzednim roku. Zaczeliśmy od Siporexu (składowany ukolegi na działce - moja jeszcze nie ogrodzona), więźba dachowa (leży w zaprzyjaźnionej stodole), dachówce ceramicznej angobowanej robena (leży jeszcze w hurtowni) oraz stali na zbrojenie (leży już na działce). a propos działeczki już pojawiły się słupki metalowe zabetonowane w ziemi, w przyszłym tygodni zakończone bęzdie (mam nadzieję :o )ogrodzenie. No i taka tylko drobnostka :wink: :D , że niem mam jeszcze pozwolenia na budowę. W poniendziałek niosę projekt do Starostwa i mam WIELKĄ NADZIEJĘ, że w ciągu tygodnia się sprężą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam w maju i to w drugiej połowie. Wszystkim mówię, że wigilia u mnie w nowym domku. Patrzą na mnie dziwnie. Ale co nie można pomarzyć. Ja jestem wielką optmistką. Jak będzie mały poślizg to zawsze mogę powiedzieć, że nie mówiłam o którą wigilię chodzi. Ważne aby mieć jakiś cel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, w poniendziałek (mam wielką nadzieję, że w poniendziałek), jadę do Starostwa zawieźć wniosek o pozwolenie na budowę. Qrczę myślę, że w kwietniu uda mi się zacząć> A co u ciebie Malinka.

A tak w ogle to lubuskie doczekało się dwóch SUPER FAJNYCH BABECZEK.

PANOWIE A wY GDZIE JESTEŚCIE? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...