Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bo to nie tak miało być ...


aisa222

Recommended Posts

Pięknie. Trudno uwierzyć, że to to samo wnętrze. I do tego płytki szlifowane, czyli wyższa szkoła jazdy.

W czapkach wyglądacie cudnie, ale porównanie kiepskie, bo zdaje się, że ci goście z bajki wszystko psuli, a wasz remont to mistrzostwo świata. :)

 

Kinkiety na życzenie..... fiu fiu, też bym tak chciała, ale ja to o skoszenie trawy muszę podanie pisać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 813
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

bo zdaje się, że ci goście z bajki wszystko psuli

 

ale pomysły mieli świetne :p

 

Kinkiety na życzenie..... fiu fiu, też bym tak chciała, ale ja to o skoszenie trawy muszę podanie pisać. :D

 

Wiele jest takich rzeczy w naszym domku... nikt by mi tego nie zrobił tak jak ja chcę :D:D i mało jest rzeczy niemożliwych :D .... a trawę to sama z przyjemnością skoszę :D

 

 

buahahahahaha amalfi skąd ja to znam :lol2: zwykłe baterie paluszki na listę zakupów już 4 raz wpisuję...

 

następnym razem wpisz ich ze 20... na pewno taka ilość rzuci się w oczy i zapamięta :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPIS 74

 

wykańczamy podłogę... nadrabiamy progu...

 

%25C5%2582azienka%2520%2528236%2529.jpg

 

%25C5%2582azienka%2520%2528237%2529.jpg

 

w międzyczasie zamówiliśmy lustro i je przywieźliśmy... a tu montaż...

 

%25C5%2582azienka%2520%2528240%2529.jpg

 

%25C5%2582azienka%2520%2528242%2529.jpg

 

%25C5%2582azienka%2520%2528243%2529.jpg

 

%25C5%2582azienka%2520%2528245%2529.jpg

 

Oczywiście nie obyło się bez problemów.... przy zamawianiu podałam wymiary otworu jaki zostawiliśmy i kilka razy to podkreślałam, żeby lustro było odpowiednio mniejsze i.... no pewnie.... docięli na podany wymiar. Dobrze, że przymierzyliśmy je zanim nałożyliśmy klej. Ale wszystko znów przeciągnęło się w czasie, bo trzeba było lustro dowieźć do zakładu... oczywiście na miejscu nikt tego nie zrobi... pani wzięła ode mnie nr telefonu i poinformowała, że zadzwoni jak będzie gotowe. Po dwóch tygodniach czekania dzwonię ja.... pani mówi, że sprawdzi i oddzwoni.... nie oddzwoniła.... dzwonię na następny dzień.... pani powiedziała, że gotowe.... dawno... hmmmm

 

i roletka w oknie...

 

%25C5%2582azienka%2520%2528244%2529.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze w tym roku :D:D:D.... kto lubi ?? :D

 

http://img26.imageshack.us/img26/9758/ogory.jpg

 

lubie ... lubie i pewnie namowie B. zeby zrobil bo nie umiem tzn: nie wychodza smaczne uhmmm aleee bym zjadla kromeczka upieczonego chlebka i wlasne zrobione maselko mniam! :D

 

Przyklejanie lustro pewnie jest fajne bo "oszczedza" sie na ramie ale jak sie bedzie mialo taka super lazienke to juz zbyteczne wydawac sie beda inne ozdobniki, u mnie bedzie musiala byc rama bo bedzie jedyna ozdoba lazienki gdyz nie planuje plytek sciennych.

Tronik baaaajera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...