Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bo to nie tak miało być ...


aisa222

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 813
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szczerze powiedziawszy to trochę zasugerowałam wybór mebli i reszty :p chcę dać po bokach woal kreszowany do podłogi ale nie wiem czy to dobry pomysł.... co sądzicie??

Córa ma sporo kaktusów i trochę żal, że ich nie widać, dlatego chciałam odsłonić okno i parapet :D

 

Dziś kładliśmy podłogę :D:D:D..... jak na pierwszy raz wyszło świetnie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie trochę nowocześnie, więc może na okno coś prostego?

Tylko pytanie - czy u Was potrzebne są firanki, czy niekoniecznie...

 

Fajnie mogłaby wyglądać np roleta rzymska.

 

My w sypialni mamy powieszone zasłonki (dość mocno przepuszczające światło i nie tylko, jak się okazało, więc nazwijmy je firankami ;) ) a do tego w oknie rolety plisowane...

Jest dużo możliwości, pytanie, co Wam się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPIS 87

 

To jeszcze raz... ostatnia fotka przed rewolucją :D

 

1.JPG

 

kolekcja :D:D

 

1%2520%25281%2529.JPG

 

mebelki wyniesione i babole :p

 

1%2520%252810%2529.JPG

 

1%2520%252812%2529.JPG

 

1%2520%252813%2529.JPG

 

1%2520%252814%2529.JPG

 

1%2520%252816%2529.JPG

 

gips :D:D

 

1%2520%252821%2529.JPG

 

1%2520%252822%2529.JPG

 

1%2520%252823%2529.JPG

 

1%2520%252824%2529.JPG

 

szlif :D:D:D

 

1%2520%252827%2529.JPG

 

1%2520%252829%2529.JPG

 

przed zmianą koloru ściany pomalowaliśmy na biało...... 2 razy :D

 

1%2520%252834%2529.JPG

 

1%2520%252835%2529.JPG

 

a tutaj mój mężulo zadowolony, że mu znów pracę znalazłam w domu :p:P:P

 

1%2520%252838%2529.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwa12 witam Cię ślicznie :D i zapraszam w skromne progi

 

Kuchnia przemalowana..... fotki wychodzą nie takie jakie bym chciała.... tzn. nie ten kolor :D

Jadalnia przemalowana :D

Dziś czekamy na dostawę mebelków :D:D:D Jak poskręcamy zrobię foto.... za kilka dni pewnie, bo jeszcze listwy przypodłogowe trzeba położyć :D

 

To na razie tyle z placu boju :D:D:D ..... trochę luzu zrobiliśmy sobie, bo mężulo miał urodziny :D:D:D ..... więc były balangi, hulanki i swawole :p:P:P hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Człowiek pisze i pisze i mu się kasuje :bash:)

No wiec od nowa.....no pieknie, ile nowości :) Kolor piękny, panele też, nie wspomnę o meżu :p Tylko dlaczego płyt nie położyliście pod katem 45stopni? :razz:

 

A materac też fajny, an podobnym poczęliśmy naszego drugiego syna tuż po przeprowadzce, takze uważajcie :p

 

Pozdrawiam, Czekam na kolejne zdjecia :D

Edytowane przez alladyn71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...No wiec od nowa.....no pieknie, ile nowości :) Kolor piękny, panele też, nie wspomnę o meżu :p

 

ślicznie dziękuję i mąż też :D:D

 

Tylko dlaczego płyt nie położyliście pod katem 45stopni? :razz:

 

szkoda materiału :p

 

A materac też fajny, an podobnym poczęliśmy naszego drugiego syna tuż po przeprowadzce, takze uważajcie :p

 

na szczęście to wyro naszej córy.... nie mamy z nim nic wspólnego hihih :D:D:D

 

 

Dziś w planach położenie listew przypodłogowych, ale najpierw trzeba gdzieś wynieść wszystko z pokoju a obecnie tam jest trochę gratów z jadalni.... ale co tam.... damy radę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisa222[/b];5442693]już kiedyś gopax pytała mnie o to samo więc zacytuję siebie :)

hmmm... Nie wiem ale co mu każę zrobić to mi robi hihi... Ale najbardziej dumny jest z córy :D:d:d aaaa i jeszcze prosił żeby dopisać jakby która chciała to dopiero w 2014 bo ma tyle zamówień :p

 

Edytowane przez fenix2
Brak reakcji aisa222 na komentarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

szkoda materiału :p

 

 

 

Akurat przy umiejętnym kładzeniu pod kątem 45stopni, materiału idzie tyle samo :p Ja nie miałam praktycznie odpadów, a położyłam w ten sposób podkłady w całym domu na 2 pietrach :rolleyes:

 

Mam nadzieję, ze nie będą sie wam panele rozchodziły, jezeli gdzieś nałożyły sie szczeliny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co lubię w takich nowiutkich pokojach.......ten zapach,świeżutko,czyściutko hmmmm uwielbiam :yes:córa pewnie szczęśliwa :D: mój m też wszystko skręca w pozycji siedzącej,zresztą podobna postura to brzuszki im przeszkadzają :lol2: ale też w domu robi wszystkoooo,dla niego nie ma rzeczy nie możliwych,sofka super i widze obicie super,ten materiał jest nie do zdarcia :no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...