Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bo to nie tak miało być ...


aisa222

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 813
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

....zresztą do tego pokoju praktycznie każdy kolorek będzie pasował,jak jej się znudzi to sobie zmieni :)

 

Ano dokładnie.... też tak nam się wydaje :D:D

 

Zaczekam jeszcze co reszta dziewczyn ma do powiedzenia a tymczasem......

 

WPIS 90

 

Stan na dziś :D:D

 

IMG_1298.JPG

 

IMG_1299.JPG

 

IMG_1300.JPG

 

IMG_1301.JPG

 

Pomóżcie z dodatkami plis :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baba jaga raczej ;) No fiolet, nawet taki pod śliwkę - bardzo bardzo! Podkręci kolor ścian. Tylko wiesz, te karnisze bym skróciła, bo szkoda taką ładną ścianę zasłaniać. A co by tam powiesić.... hmmm może tylko po bokach upiąć jakieś (fioletowe/śliwkowe) szmatki?? Bo skoro roleta jest, to nie musi mieć okna zasłoniętego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie,ładnie sofa super mebelki ze stołem też :cool:a gdzie Ty mieszkasz bo nie doczytałam,ale chyba blisko bo pooglądałam zdjęcia na nk i widziałam moje strony :D ale zdolne i piękne dziewczyny jesteście,zazdroszczę tych wojaży :) jestem pod wrażeniem,jak kiedyś będziecie w Pawłowicach to przyjadę Was posłuchać,tam mam najbliżej 8 km :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a gdzie Ty mieszkasz bo nie doczytałam,ale chyba blisko bo pooglądałam zdjęcia na nk i widziałam moje strony :D ale zdolne i piękne dziewczyny jesteście,zazdroszczę tych wojaży :) jestem pod wrażeniem,jak kiedyś będziecie w Pawłowicach to przyjadę Was posłuchać,tam mam najbliżej 8 km :D

 

Haaaaa..... mieszkam w Czerwionce a dokładnie w dzielnicy Czuchów :D Zapraszamy gorąco na koncert hihih :D:D:D , a które Pawłowice, bo w okolicy jest kilka ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

No dziewczyny kochane :D ogłaszam wszem i wobec, że pokój córy skończony.... nareszcie .....

 

Dodatki są fioletowe, doniczki zmienione, roletki też. Na stole pojawiła się serwetka a na oknie woal. Na początku biały ale później zmieniłam na ecru. Mnie się podoba, córze również, pełnia szczęścia hihih :D:D:D Brakuje jedynie dywanu ale w sumie ten brak nie jest jakiś szczególnie dokuczliwy :p

 

Zdjęcia wieczorkiem, bo mi się komp wiesza jak próbuje zrzucić z karty.... nie wiem co mu jest :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPIS 91

 

UWAGA !! UWAGA !!

 

FOTYYYYYYYY

 

IMG_1423.JPG

 

IMG_1424.JPG

 

roślinka stoi tymczasowo.... musi gdzieś przetrwać remont naszego salonu :D

 

IMG_1427.JPG

 

IMG_1428.JPG

 

IMG_1429.JPG

 

dodatki.... kolor nie wyszedł taki jak w rzeczywistości....

 

IMG_1430.JPG

 

IMG_1433.JPG

 

Po tasiemkę na serwetkę jechałam do pasmanterii z doniczką :D:D i wierzcie mi, ma identyczny kolor choć zupełnie tego nie widać. Serwetkę zaś uszyłam z tego samego woalu co na oknie :D

 

IMG_1431.JPG

 

IMG_1432.JPG

 

 

Kanapa docelowo stoi bardziej na środku ale że roślinka teraz tam jest więc została trochę przesunięta w kierunku okna.

Co myślicie ?? Mnie tam się podoba a co :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aisa ,

a ja bym powiedział ,że drzwi trochę nie pasują do wętrza

 

No wiem, dlatego w planach (moich) jest ich odnowienie.... ale ciiiiiiiiii..... mężuś jeszcze nic nie wie :D

Szczególnie widać to w przedpokoju.... zdjęcia dodam to sam ocenisz. Zmieniać nie będę ale chciałabym je "wybielić" One mają jakieś 15 lat z hakiem dlatego tak pożółkły ale mają zaletę.... są drewniane i robił je mój tato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym radziła przemalowac drzwi (wyglądają na drewniane). Bondex ma taki lakier do mebli, który robi taką półprzeźroczystą białą powłokę z połyskiem. Super jest, malowałam szafę u syna. Mozna też przyciemnić drzwi, malując lakierobejcą najlepiej 3v3 ale nie do wnętrz, ale do elewacji (są lepsze). Nie wychodzi drogo, a drzwi jak nowe i zawsze można dobrać i dopasowac kolor :D

Osobiści radziłabym wybielić drzwi, bo macie jasne podłogi/ listwy orazbiałe okna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny kochane... tez chcę wybielić drzwi.... one są drewniane dlatego szkoda byłoby je wyrzucić..... trochę pracy przy nich będzie ale mam nadzieje, że będzie warto. Jednak teraz na pierwszy plan wysuwam mój salon. Czeka on już parę lat na wykończenie i mam nadzieję, że w końcu się doczeka :D:D Marzę o tym by siąść przy kominku i patrzeć w ogień.... zawsze chciałam go mieć i teraz wreszcie mam okazję :D:D

 

Jutro u mnie imprezka.... zaległe urodziny córki.... może późnym wieczorem uda mi się wrzucić resztę zdjęć.... przemalowanej kuchni, przemeblowanej i przemalowanej jadalni oraz zdjęcie przedpokoju i nowej garderoby, którą sami zrobiliśmy.

 

A teraz idę do wyra.... ciasta upieczone, sałatki prawie gotowe. Rano ugotuję obiad i będę czekać na gości.... i ich reakcję :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...