Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bo to nie tak miało być ...


aisa222

Recommended Posts

aisa

"... i robił je mój tato "

I to jest bardzo ważny powód aby te drzwi zostały , i to ,że ktoś pisze ",że drzwi trochę nie pasują do wnętrza " nie ma znaczenia

 

Hihi.... też tak myślę :D

 

W czasach kiedy drzwi powstały cieszyłam się, że je mam.... takie piękne, drewniane i bez porównania z tymi co były, pożółkłe z płyty pilśniowej..... nie da się wszystkiego zrobić na raz.... w przyszłości, mam nadzieję przemalować/wybielić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 813
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

WPIS 93

 

To teraz foty z kuchni.... ale ze mnie dooopa nie fotograf i takie są jakie są :D

Kuchnia zmieniła kolor ze śmietankowego na „greygowy” i zielony :D

 

DSC_0439.JPG

 

IMG_1404.JPG

 

IMG_1405.JPG

 

Tu kolor najbardziej zbliżony do oryginału

 

kuchnia.jpg

 

I zestawienie :D:D

 

kuchnia%2520zes.jpg

 

zieleń taka jak powyżej :D

 

PS. filiżanka wróciła na swoje miejsce :D.... bez niej było nieswojo :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalcie mnie stąd, wypiszcie, każcie się wynieść itd, itp........

 

Całe życie myślałam, że podoba mi się kominek klasyczny i narożny a tu......... bach....... i dziś go zobaczyłam na forum..... jest piękny.... i wcale nie klasyczny..... i wcale nie narożny.... i co ja mam teraz zrobić.... mężulo mnie chyba udusi :p

 

To TEN na dole od dragny.... co robić..... najgorsze, że belka do narożnego i klasycznego kupiona już 2 lata temu..... i wkład też ale tu akurat nie muszę mieć panoramy... wystarczy szyba z przodu.... będę płakać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się po raz pierwszy.

Wczoraj trafiłam na ten wątek. Postanowiłam odezwać się w sprawie drzwi. Drzwi piękne , drewniane i robił je Tato. Koniecznie muszą zostać. Mnie one też kolorystycznie nie pasują do wnętrza, ale co byś powiedziała na przemalowanie ich na biało? Jest na Forum wątek "Domek Rokoko". To bardzo fajna i kreatywna osoba. Ona właśnie przemalowała takie drzwi na biało. Możesz to zobaczyć na stronie 7. Jest wersja przed i po. Jak dla mnie wygląda to zachwycająco. Ale to Tobie ma się podobać.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się po raz pierwszy.

......co byś powiedziała na przemalowanie ich na biało? Jest na Forum wątek "Domek Rokoko".

 

Ja też Cię witam.... zdaje się, że jesteśmy sąsiadkami zza miedzy :D:D:D

Wątek Rokoko znam i to bardzo dobrze.... świetne wnętrza. W planach mam wybielenie drzwi :D:D.... raczej na biało nie będę malować...... chyba :D

 

metamorfoza zdecydowanie udana!! :) A na ścianie za łóżkiem coś będzie? Bo mi jako zapychaczowi wolnych przestrzeni - czegoś tam brakuje ;D

 

Z tego co wiem to dziecię planuje tam jakąś galerię.... ale kiedy ona będzie to ja już nie wnikam :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu

Jako Ty szwarno dziołcha jesteś. Jo tysz dziołcha z piekny Śląski Ziemi. Jestem sąsiadką zza miedzy i to bliżej niż myślisz. Dom już stoi. Wprowadziliśmy się we wrześniu 2011. Miałam zakładać wątek na Forum, ale mój M nie chciał. Jeżeli pozwolisz, to będę zaglądać. Zaintrygowało mnie Twoje nazwisko. Nazwisko panieńskie mojej bratowej pisze się przez "L". Ale to pewnie nie ta sama rodzina.

Pozdrawiam serdecznie Rodaczkę i idę posłuchać Waszej muzyki. Troszkę słuchałam w pracy do śniadania. Córeczka śliczna. Wiesz, nie doczytałam, bo na początku myślałam, że to śpiewają Twoje dwie córki. No, no, no....

Basia S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu... oczywiście zaglądaj ile chcesz.... skoro mąż nie chciał możesz śmiało wkleić u mnie parę fotek.... chętnie obejrzę :D:D:D i pewnie nie tylko ja :D:D:D

 

A tero po naszymu..... jak Ci sie podobo naszo muzyka to zaproszomy na "babski comber" do restauracji Arkadia we Czerwionce. Tam bydziesz mogła na żywo posłuchać i łobejrzec to co z zamiłowanio robiymy :D:D:D:D Wiym, że na 2 marca już je wszysko zajynte ale na 9 łostało jeszcze pora wolnych miejsc :D:D

Kusiole dlo Ciebie i chopeczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu,

Mój M i syn to basiści. Kochają i grają metal. Tak że ja wychowana jestem na metalu. Jednakże chętnie słucham też innej muzyki. Szczerze mówiąc śląskich szlagierów to raczej nie słuchałam, ale Was chętnie posłucham. "Babski comber", czemu nie, ale jak się skończy Wielki Post. Nie gniewaj się. A jakieś zdjęcie, to może wstawię, ale muszę się przygotować, bo jeszcze tego nie robiłam.

Bardzo serdecznie pozdrawiam :bye:

Basia S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ??..... gniewać się ??.... a za co ?? :D

 

WPIS 94

 

Kolor zmienił się również w jadalni (ręczny mieszalnik już widzieliście :D).... potem położyliśmy panele a na koniec troszkę poprzestawialiśmy mebelki :D

 

DSC_0438.JPG

 

DSC_0442.JPG

 

DSC_0445.JPG

 

DSC_0513.JPG

 

IMG_1313.JPG

 

IMG_1312.JPG

 

IMG_1415.JPG

 

IMG_1416.JPG

 

IMG_1418.JPG

 

IMG_1419.JPG

 

IMG_1421.JPG

 

IMG_1422.JPG

 

PS. stół czekał właśnie na imprezkę urodzinową dlatego przykryty takim obrusem :D

 

I zestawienie

 

jadalnia.jpg

 

jadalnia%25202.jpg

 

jadalnia%25203.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły zestaw audio ! Kolumny "tonsilowskie"?

 

To sprzęt, który zawsze nas kręcił znaczy Technics.... a kolumny Altus 110 :D:D:D włożone w obudowę koloru mebli :D:D:D

 

Nic dziwnego, że kominek Ci się podoba :) Śliczny jest i taki bardzo wyważony kolorystycznie. Kolor ścian ładnie Wam wyszedł. To zapewne jakaś złamana biel, albo bardzo jaśniutki szary:) Kobieto lecicie jak burza!!! Ciepłe pozdrowienia...

 

I powiem, że jestem bardzo blisko realizacji takiegoż właśnie.... trochę go "stuninguję" żeby nie był identyczny.....ogromnie się cieszę a belka poleży sobie na strychu.... może kiedyś..... :D:D:D:D Mój mężulo to jednak baaaaaardzo ugodowy "chop" :D:D:D

Kolor ścian to właśnie taka biel złamana ciemnym brązem. Obecnie jestem na etapie wyboru kanap do salonu :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WPIS 95

 

W przedpokoju też podłoga i malowanie. Doszła garderoba i zmieniliśmy oprawki halogenów

 

DSC_0512.jpg

 

instalacja oświetleniowa uległa lekkim modyfikacjom :p

 

IMG_1362.jpg

 

malowanie

 

IMG_1363.jpg

 

składamy garderobę.... Gosia to dla Ciebie :D:D:D

 

plan.....

 

IMG_1392.jpg

 

IMG_1389.jpg

 

IMG_1390.jpg

 

miała być szafa.... ale czasem trzeba iść na kompromis :D:D

 

IMG_1393.jpg

 

IMG_1395.jpg

 

tu już na swoim miejscu ale brakuje jeszcze drzwiczek :)

 

IMG_1397.jpg

 

inwestorzy w akcji :p

 

IMG_1402.jpg

 

i gotowa :D

 

IMG_1411.jpg

 

IMG_1414.jpg

 

Drzwi później :D:D.... za rok.... może :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, że o mnie pomyślałaś:rolleyes: bo właśnie chciałam się upomnieć o fotki waszego przedpokoju z garderobą w roli głównej:)

 

A tu niespodzianka:jawdrop::jawdrop::jawdrop::jawdrop: świetny pomysł i wygląda dużo ciekawiej niż zwykła szafa:)... no i jaka satysfakcja z własnego wykonania...

 

Kasiu... prawda, że nie taki diabeł straszny jak się wydaje:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...