Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bo to nie tak miało być ...


aisa222

Recommended Posts

Ślicznie, będą nastrojowe święta... :D

 

Ostatnio w radiu słyszałam(jadąc do pracy) jak słuchacz ze śląska "rozpaczał", że święta już tuż, tuż... i śnieg jest ale on nigdzie nie może kupić świeżego karpia i choinki :bash:... ma chłopina kłopot... mam nadzieję, że nie jest to problem regionalny:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 813
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pięknie :jawdrop:

 

Pięknie to, mam nadzieję, dopiero będzie jak już będzie wykończony.... ale powoli dążymy do celu :D Nie mniej dziękuję ślicznie i cieszę się, że się podoba :D

 

 

Ślicznie, będą nastrojowe święta... :D

 

Ostatnio w radiu słyszałam(jadąc do pracy) jak słuchacz ze śląska "rozpaczał", że święta już tuż, tuż... i śnieg jest ale on nigdzie nie może kupić świeżego karpia i choinki :bash:... ma chłopina kłopot... mam nadzieję, że nie jest to problem regionalny:P

 

Zapewniam Gosieńko, że nie jest.... ja wczoraj bez problemu kupiłam karpia na targu a i choinki tez widziałam.... bez żartów :D:D:D

 

Święta będą piękne, wymarzone, przy kominku i z padającym za oknem śniegiem :D:D:D Mam na myśli oczywiście Święta Bożego Narodzenia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś trochę sprzątaliśmy.... udało mi się w końcu umyć okna :D Mężuś wyrównał podłogę wkoło kominka coby płytki wyszły równiutko z panelami i dziś położyliśmy kilka rzędów paneli..... potem przekładanie gratów z jednego kąta w drugi.... ale zbliżamy się do finiszu :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kominku rozpalone,wszystko dobrze działa to najważniejsze,a coś ten Wasz wkład taki jakiś znajomy mi jest ;) my chyba mamy taki sam :) nas kominek wyszedł bardzo tanio,a 5 lat temu jak mój go budował to nawet nie myślałam czy ładny,czy brzydki ,cieszyłam się że mam kominek i że działa bez żadnych problemów,jak zamawialiśmy schody u kamieniarza w Żorach to zamówiliśmy od razu ten sam granit na obudowe kominka,a u góry jest kartongips a na nim położony stiuk,więc tylko przetrę wilgotną szmatką i ta obudowa jest czysta,jedynie co zrobimy to kiedyś ten kamień na kominku wymienimy i to wszystko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie, będą nastrojowe święta... :D

 

No i wykrakałaś :p ....

 

wimech witam Cię w moich skromnych progach :D

 

nazwa12 mam nadzieję, że nasz kominek też zbyt drogo nie wyjdzie.... w sumie to chyba już wszystko zakupiliśmy do jego budowy i wykończenia, ale nie liczyłam :p

 

Stan na dziś jest taki, że zdążyliśmy położyć podłogę w salonie i rozłożyć kanapy.... teraz siedzę sobie, patrzę w ogień i się lenię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po świątecznym lenistwie nastąpiło poświąteczne lenistwo :p i dziś tylko zwymiarowaliśmy i docięliśmy płytki pod kominek. Przykleić nie mogliśmy, bo się okazało, że podłoże jest opryskane środkiem do mycia szyb kominkowych.... trzeba było to wyczyścić, umyć i zagruntować :D I tak przeleciał dzień :D:D:D

 

Aaaaaa no i odśnieżyć ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu u Was nie było a tu szczęka opada! Pokój córki prezentuje się wspaniale, jadalnia również! A jak się patrzy na postępowanie prac przy kominku to już w ogóle człowiek chce się schować z tymi dwiema lewymi ręcami;) Tak sobie patrzą na Twój salon nie myślałaś żeby pobielić te beli na suficie (chodzi mi o te poprzezczne bele)? Fajny efekt mógłby być. A odnośnie oświetlenia to przepraszam, ale długo mnie nie było tutaj - muszę się odkopać i zdyscyplinować do częstszego zaglądania bo idziecie jak burza! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...