Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bo to nie tak miało być ...


aisa222

Recommended Posts

Myślałam o wybieleniu całości ale na razie zostanie jak jest.... zobaczymy jaki efekt będzie jak się już doprowadzi salon do porządku. Obecnie trwają prace przy kominku... ale takie, których zbytnio nie widać.... przymierzamy, docinamy i takie tam.....

A poza tym w końcu wyszło słonko i zrobiło się odrobinkę cieplej dlatego rozpoczęliśmy sezon motocyklowy..... ehhhhh ten wiatr we włosach..... miodzio.... aż chce się żyć :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 813
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

W domu na razie za dużo się nie dzieje ale jest coś co mnie bardzo, ale to bardzo cieszy :D

Pewnie większość z Was tutaj zaglądających wie, że wraz z córą nagrywałyśmy materiał na drugą naszą płytkę autorską. I otóż chciałam poinformować, że właśnie ją odebrałyśmy. Oto ona :D:D:D

 

http://claudiaikasiachwolka.pl/www/images/stories/kopia%20projekt%20przod.jpg

 

Chętnych do wysłuchania kawałków z nowej płyty zapraszam na naszą stronkę http://www.claudiaikasiachwolka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To GRATULUJĘ Wam dziewczyny :wave: a u mnie dalej malowanko i kupiliśmy tą farbę blu jeans i beż no zarombisty kolor,choć na początku się przeraziłam ale to pokój syna i to on sobie wybrał takie kolory :) a kuchnia w kolorze limonka tak socyście rozjaśniło tą kuchnię ;) jeszcze raz gratuluję a może niebawem wybiorę się na jakąś Waszą imprezkę jak będziecie gdzieś blisko :rolleyes::stereo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odsłuchałam Hallelujah do kabla, dobre z Was agentki :D i mąż też daje radę :D A młoda startowała do jakiegoś programu w tv?

Gratuluję płytki!!!!!!!!!!!

 

Dziękuję :) Nie, nie startowała, jak sama mówi nie chce :)

 

przeczytałam gdzie i kiedy będziecie miały koncerty i wyszło że Świerklany najbliżej,tam też buduje się moja córka :D

 

No to zapraszam i mam nadzieję, że podejdziesz i pogadamy :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wiecie oczywiście czemu tu taka cisza :D .... sezon w pełni :D:D:D

 

SDC14369%2520%2528Medium%2529.JPG

 

SDC14389%2520%2528Medium%2529.JPG

 

No .... a z wieści remontowych to zanabyliśmy strażaka na komin. Podczas ulewnych deszczy lało do kominka...wcześniej tego nie zauważyliśmy no bo niby jak. Mam nadzieję, że będzie dobrze strzegł :D:D Strażak jeszcze nie założony, bo trza było komin podmurować, czekamy aż wyschnie. Jak będzie zrobię foto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażak zamontowany..... pierwszy raz byłam na naszym dachu.... no cholender trochę w strachu byłam ale później już było dobrze :D Raz zimno, raz ciepło, trochę pokropiło i wiałooooooo :p

 

Wymieniliśmy tez otulinę na rurach solarnych, bo gołąbki wpierdzieliły ....ehhhh....

 

Foty wieczorkiem :D... muszę trochę ogarnąć dom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...