Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bo to nie tak miało być ...


aisa222

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 813
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze ;)

 

Newsy.... po pierwsze po raz kolejny padł mi komp wrrrr ..... tym razem szlag trafił, mam nadzieję, świetlówkę.... komp jest w dobrych rękach więc myślę go szybko odzyskać, po drugie zakupiliśmy markizę na balkon....sprawdziliśmy :D osłania przed słońcem i deszczem. Foty dam jak tylko odzyskam dostęp do świata ;) po trzecie w sypialni doszły woale i zasłony.... zrobiło się bardziej przytulnie.

Muszę jeszcze coś wymyślić na i nad łóżko :D

 

 

 

Potem zostanie zamontowanie drzwi i ich pomalowanie ..... da się żyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wprawdzie laptopa jeszcze nie mam ale dziecko dobre serce ma i wypożyczyło swój :D :D :D

 

No to sypialnia wygląda tak.....

 

DSC_1025.jpg

 

DSC_1026.jpg

 

DSC_1027.jpg

 

Do zdjęć ściągnęłam pościel z łóżka, bo jest niefotogeniczna :p Muszę zainwestować w fają narzutę i poduchy :D .... no i nie mam jeszcze drzwi

Edytowane przez aisa222
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

W ciągu ostatnich dwóch dni przeczytałam i obejrzałam wszystko i... jestem pod OGROMNYM wrażeniem Waszej pracowitości, pomysłowości, determinacji i umiejętności.

Zmiany (zwłaszcza salon, łazienka i sypialnia) są po prostu... no słów mi brak! :)

 

I jednocześnie zrobiło mi się potwornie wstyd, że ja nie mogę u siebie od dwóch lat domu wykończyć mimo, że zostały detale, a Wy... Wy potrafilibyście cały dom postawić od nowa, wykończyć i jeszcze wyremontować!

 

Pozdrawiam gorąco i dołączam się do fanek Waszej fantastycznej Ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ania S79.... nie masz powodów do wstydu.... nasz remont trwał znacznie dłużej niż dwa lata.... uwierz ;) .... mało tego.... mam pełno pomysłów na kolejne zmiany ale narazie ciiiiiiii....... :p

 

A tym czasem przenosimy się na podwórko......

 

SDC16593.jpg

 

DSC_0725.jpg

 

DSC_0727.jpg

 

wszyscy pomagali....

 

DSC_0735.jpg

 

DSC_1033.jpg

 

łapiemy poziom ....

 

DSC_1034.jpg

 

DSC_1035.jpg

 

DSC_1036.jpg

 

DSC_1109.jpg

 

DSC_1187.jpg

 

DSC_1191.jpg

 

i piasek do zasypania

 

DSC_1197.jpg

 

wycinka pod POŚ....

 

DSC_1198.jpg

 

DSC_1199.jpg

 

Podwórko wygląda jak po zrzuceniu bomby :p .... ale to już temat na następny post :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......wrzuć zdjęcia before/after :cool:

niemożliwe, że to ten sam pokój ....

 

Na życzenie wrzucam porównanie ;) Każda zlepa przedstawia ten sam kawałek pokoju przed i po....

 

sypialnia+%25281%2529.jpg

 

sypialnia.jpg

 

sypialnia+%25282%2529.jpg

 

Jak dojdą drzwi to jeszcze wrzucę jedno porównanie.

 

A się pochwalę, że kupiłam narzutę..... po raz drugi.... z pierwszą mam małe przeboje, bo się okazało, że sprzedawca aktualnie nie ma takiej w sprzedaży o czym nie raczył poinformować na stronie. Trwa procedura zwrotu pieniędzy i ciągnie się jakoś dziwnie długo. Nie rozumiem jaki jest problem w zrobieniu przelewu ale podobno do końca tego tygodnia mam mieć swoje pieniądze na koncie.... zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na życzenie wrzucam porównanie ;) Każda zlepa przedstawia ten sam kawałek pokoju przed i po....

 

tu dopiero widać jak się napracowaliście i jak jednolite kolory potrafią powiększyć i uspokoić wnętrze...

pięknie wyszło!

bardzo mi się podoba....

 

A się pochwalę, że kupiłam narzutę....

 

czyli już finisz...:wiggle:

pokaż...

 

a ja zrezygnowałam z pomysłu narzuty i kupiłam koc ;)

praktyczna do bólu :rolleyes:

 

aaaaaaaa.... zapomniałabym....

podwórko super!!

co planujesz na tym "kółku"? basen?

 

i co to jest POŚ?

Edytowane przez Catti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie wygląda to tak ;)

 

IMG_7582.jpg

 

Na tym kółku już jest basen :D W ubiegłym roku stał bezpośrednio na trawie ale na jesieni trochę się przechylił.... nie wyglądało to dobrze dlatego zrobiliśmy kółeczko ;)

 

A POŚ to skrót od Przydomowej Oczyszczalni Ścieków.... i to z jej powodu podwórko wygląda jak wygląda .... no cóż.... po drodze urodziło się kilka pomysłów i trza je teraz wcielić w życie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny ;)

 

Catti narzutę kupiłam na all od użytkownika petronelka_pl

 

Kejt_R .... chciałam turkus ale zaczekam aż już wszystko w sypialni będzie na swoim miejscu a pozostało niewiele, bo tylko 2 obrazki nad łóżkiem. Jeśli się zdecyduję to będą to tylko jakieś poduszeczki..... ewentualnie wazonik/wazoniki, których nota bene nie mam gdzie postawić :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wooow, tam się działo;).... i widzę, że pomocników mieliście:)

 

Ano.... a to wszystko dla świętego spokoju no i żeby otrzymać dotację z gminy ktoś musiał się pod tym projektem i wykonaniem podpisać

 

....To ten wjazd nie prowadził do garażu:confused:

 

Hihi.... prowadził ale autko nam przybyło i trza było blaszaka postawić :p ..... ten wjazd to właśnie do blaszaka

 

to te miejsce gdzie leżą ciemne taśmy...

SDC14991.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...